X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 1 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    Oby ten miesiąc był dla Nas udany ;)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 maja 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Dzięki dziewczyny :)

    Oby ten miesiąc był dla Nas udany ;)
    Musi być :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 maja 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny. Nie wiecie kiedy będą czerwcowki ? Ja mam owulacje koło 30 dc więc jakoś tak to będę w czerwcu testowala

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisałyśmy Ci już na kwietniówkach i obyś nie musiała już dołączać do grona czerwcówek.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Almanah na wydłużenie fazy lutealnej spróbuj magnez z b6 + wit. B complex :)

    Już biorę Magnez z B6. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się znowu chyba roją objawy. Dzisiaj po powrocie od rodziców ściska mi żołądek, dzisiaj przy myciu zębów normalnie miałam odruch wymiotny. Nie wiem czy to po piwkowaniu wczorajszym, czy zmęczenie. Póki co podchodzę z dystansem.

    Najlepsze jest to, że nawet nie wiem kiedy miałabym testować, bo nie mam pojęcia kiedy powinna przyjść @, a póki co tylko raz lekko mnie zaćmiło wczoraj i dzisiaj. :D 12 dpo jeśli @ nie przyjdzie, robić? Będzie sens?

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Część dziewczyny. Nie wiecie kiedy będą czerwcowki ? Ja mam owulacje koło 30 dc więc jakoś tak to będę w czerwcu testowala

    Dokladnie. Nie ma co czekać na czerwcówki skoro testy pozytywne. Jeszcze wszystko możliwe. Zrób jak kwietniowki radzą!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Mi się znowu chyba roją objawy. Dzisiaj po powrocie od rodziców ściska mi żołądek, dzisiaj przy myciu zębów normalnie miałam odruch wymiotny. Nie wiem czy to po piwkowaniu wczorajszym, czy zmęczenie. Póki co podchodzę z dystansem.

    Najlepsze jest to, że nawet nie wiem kiedy miałabym testować, bo nie mam pojęcia kiedy powinna przyjść @, a póki co tylko raz lekko mnie zaćmiło wczoraj i dzisiaj. :D 12 dpo jeśli @ nie przyjdzie, robić? Będzie sens?

    Zrób z nami we wt może? :)
    Też mam wrażenie że sobie roje. Boli mnie brzuch, ciągnie. Kluja jajniki.
    Mąż mówi ze mam jakies duże i twarde cycki... No skoro on mówi to chyba coś w tym jest.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię jak mówią jutro zadzwonię do lekarki

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Zrób z nami we wt może? :)
    Też mam wrażenie że sobie roje. Boli mnie brzuch, ciągnie. Kluja jajniki.
    Mąż mówi ze mam jakies duże i twarde cycki... No skoro on mówi to chyba coś w tym jest.

    Mi mój mówił w poprzednim cyklu, że mi urosły. :P Oni sobie chyba roją tak samo jak my. :D
    We wtorek chyba będzie za szybko, to dopiero 11 dpo. Ale będę w szoku jeśli faza lutealna będzie trwała tak długo, skoro w poprzednim cyklu trwała 8 dni. :D To by znaczyło, że castagnus, b6 i magnez faktycznie uczyniły cuda. :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Mi mój mówił w poprzednim cyklu, że mi urosły. :P Oni sobie chyba roją tak samo jak my. :D
    We wtorek chyba będzie za szybko, to dopiero 11 dpo. Ale będę w szoku jeśli faza lutealna będzie trwała tak długo, skoro w poprzednim cyklu trwała 8 dni. :D To by znaczyło, że castagnus, b6 i magnez faktycznie uczyniły cuda. :D

    Mój bedzie wtedy 12dpo. Też bardzo wcześnie... Ale moja mama ma ur to spróbuje... Choć nie będę się nastawiać :)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Mój bedzie wtedy 12dpo. Też bardzo wcześnie... Ale moja mama ma ur to spróbuje... Choć nie będę się nastawiać :)

    W sumie... Jak nie będzie @ do wtorku, to zrobię. Mam cztery testy 10, mogę poszaleć. :D Ja mam urodziny w sobotę, więc też byłby fajny prezent. Moja mama miała w środę, mama mojego narzeczonego w niedzielę. :D Więc tak zbiorowo. :D

    Kozisina, Offca88 lubią tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    W sumie... Jak nie będzie @ do wtorku, to zrobię. Mam cztery testy 10, mogę poszaleć. :D Ja mam urodziny w sobotę, więc też byłby fajny prezent. Moja mama miała w środę, mama mojego narzeczonego w niedzielę. :D Więc tak zbiorowo. :D

    Ja tak samo mam 10 na zbyciu dlatego testować będę.
    U mnie jedyna nadzieja z zatrzymanego na razie plamienia:)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam szyjkę. Jest wysoko i jest miękka, ale czy jest zamknięta czy otwarta to nie wiem. I jak czytam, to jedni piszą, że to wskazuje na ciążę, a gdzie indziej piszą, że w ciąży powinna być twarda. :D Wiecie może jak to jest?

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Hej dziewczyny;)

    Ja dostałam dzisiaj @ także testy miały rację a @ się spóźniła.
    Nowy miesiąc-nowy cykl-nowe możliwości.

    Rano się popłakałam ale dochodzę do siebie i trzeba działać dalej ;)




    U mnie podobnie tylko, że wczoraj wstałam rano z łóżka i krew mnie zalała i to niestety dosłownie :( po cichu liczyłam, że się w końcu uda i niestety się rozczarowałam :( ehh...
    Wiem, co czujesz.

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Mi się znowu chyba roją objawy. Dzisiaj po powrocie od rodziców ściska mi żołądek, dzisiaj przy myciu zębów normalnie miałam odruch wymiotny. Nie wiem czy to po piwkowaniu wczorajszym, czy zmęczenie. Póki co podchodzę z dystansem.

    Najlepsze jest to, że nawet nie wiem kiedy miałabym testować, bo nie mam pojęcia kiedy powinna przyjść @, a póki co tylko raz lekko mnie zaćmiło wczoraj i dzisiaj. :D 12 dpo jeśli @ nie przyjdzie, robić? Będzie sens?
    Tak :) Jak masz 10 to jak najbardziej, nie musi wyjść jeszcze ale są duże szanse widzisz mi wyszło :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Sprawdziłam szyjkę. Jest wysoko i jest miękka, ale czy jest zamknięta czy otwarta to nie wiem. I jak czytam, to jedni piszą, że to wskazuje na ciążę, a gdzie indziej piszą, że w ciąży powinna być twarda. :D Wiecie może jak to jest?

    Ta szyjka to czarna magia! Ja mam dość wysoko, twardą.
    Chętnie tez się dowiem.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Zrób z nami we wt może? :)
    Też mam wrażenie że sobie roje. Boli mnie brzuch, ciągnie. Kluja jajniki.
    Mąż mówi ze mam jakies duże i twarde cycki... No skoro on mówi to chyba coś w tym jest.
    Ja też miałam objawy ale od razu sobie mówiłam, że to pewnie moja wyobraźnia , a to tak nie do końca :)
    Mnie teraz ćmi w brzuchu i mam takie kłucia czasami jajników. Ale nie często. W ogóle to spałam dzisiaj 2 godziny po południu :P Ale wcześniej jakoś nie byłam senna, teraz dopiero się nasiliło.

    A jak masz szyjkę badałaś? Ja miałam właśnie wysoko na tyle, że sięgnąć nie mogłam .

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Teraz ja będę musiała wykrakać u Ciebie :*
    Czekam z niecierpliwoscia :*

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja też miałam objawy ale od razu sobie mówiłam, że to pewnie moja wyobraźnia , a to tak nie do końca :)
    Mnie teraz ćmi w brzuchu i mam takie kłucia czasami jajników. Ale nie często. W ogóle to spałam dzisiaj 2 godziny po południu :P Ale wcześniej jakoś nie byłam senna, teraz dopiero się nasiliło.

    A jak masz szyjkę badałaś? Ja miałam właśnie wysoko na tyle, że sięgnąć nie mogłam .

    Ja sięgam. Ale u mnie nigdy nie byla tak żeby nie można bylo sięgnąć.
    Mnie na wieczór mocno boli podbrzusze. Czuje ze na dniach @

    Almanah lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ