X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Też tak uważam, dlatego za 2 tyg jestem zarejestrowana do innego lekarza prywatnie. Wyobraźcie sobie, że tamten wpisywał w mojej karcie: "pobolewanie podbrzusza, piersi, mdłości, rozpulchniona szyjka macicy" wogóle mnie o to nie pytając i nie badając mnie! Kiedy go zapytałam skąd ma takie informacje bo napewno nie ode mnie i nie o mojej szyjce pisze, odpowiedział : przecież wszystkie tak mają!! Szok

    Jest na Znanych Lekarzach? Może warto mu wystawić ocenę i opisać tę sytuację. Wizyty u takich ludzi to strata czasu. Jakby im ktoś płacił za irytowanie ludzi.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Natala89 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 1 maja 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, w każdym razie moja noga więcej u niego nie postanie.. Wiem od znajomych, że jest dosyć popularnym lekarzem wśród kobiet w ciąży ale tylko jeśli przebiega ona bezproblemowo, cenią go głównie za poczucie humoru. Moim zdaniem powinni mieć więcej wyrozumiałości dla kobiet które po raz pierwszy są w ciąży i mają mnóstwo pytań a cierpliwości mało :)

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Super ! Musisz koniecznie dołączyć do tego grona pozytywnych testów :) mi ten lek wydłużal cykle ale mniej bolało w okres :)

    Mi w sumie najbardziej zależy na wydłużeniu fazy lutealnej, bo z 8 dniową raczej ciężko w ciążę mi będzie zajść. :P

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    :) czasami się skracaja. Ja miewam tak 32 dni a raz w roku się sportowal na 27 :) może i u Ciebie będzie wcześniej :)
    byłoby super, bo szczerze 32 dniowe cykle są beznadziejne do starań...
    Raz miałam 26 dniowy, ale śluz płodny pojawił się wtedy w 12 dc, a skok temperatury odnotowałam w 15 dc. W sumie (wg 12 cykli) najwcześniej odnotowałam śluz płodny w 11 dc i była to rozciągliwa nitka, bez szału :P
    A teraz śluz płodny mam w 9 dc, w sporej ilości... więc zapowiada się bardzo ciekawy tydzień... ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah na wydłużenie fazy lutealnej spróbuj magnez z b6 + wit. B complex :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniło mi dzień owulacji i teraz nie wiem, co o tym myśleć.

    Zrobiłam test owulacyjny i wyszła ekstremalnie blada kreska.

    Na teście ciążowym pustka.

    W związku z powyższym mam się starać dalej (w sensie serca powinny być codziennie), czy też zrobić test ciążowy znacznie później i wszystko na spokojnie?

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... Odklikalam ignorowanie jednej z temp i owulke przesunelo mi o dzień w przód z 17 na 16dc. Hmm. Może to wt testowanie nie bedzie takie głupie...:)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam!
    U mnie już trochę lepiej, z mężem też się niby pogodzilismy ale to jeszcze nie to samo co wcześniej, no trudno..może z dnia na dzień bedzie lepiej. Wczoraj mieliśmy tego grilla, trochę wypilam, stwierdziłam że co ma być to będzie, nie będę aż tak bardzo się stresowala, może lepiej na tym wyjdę. Dzisiaj troszkę cmi w głowie hihi.

    Offca, bardzo się cieszę! :* :* Mówiłam, że to fasolinka?! Wykrakalam :):):)

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuś to bardzo bardzo dobrze!
    Oby już się teraz układało.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 maja 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Martuś to bardzo bardzo dobrze!
    Oby już się teraz układało.
    Dzieki! :) oby się ułożyło... :)

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 1 maja 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;)

    Ja dostałam dzisiaj @ także testy miały rację a @ się spóźniła.
    Nowy miesiąc-nowy cykl-nowe możliwości.

    Rano się popłakałam ale dochodzę do siebie i trzeba działać dalej ;)

    Kozisina, Offca88, Fiolk@ lubią tę wiadomość

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Hej dziewczyny;)

    Ja dostałam dzisiaj @ także testy miały rację a @ się spóźniła.
    Nowy miesiąc-nowy cykl-nowe możliwości.

    Rano się popłakałam ale dochodzę do siebie i trzeba działać dalej ;)

    Dokładnie! Trzeba się trzymać! Tulę!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    byłoby super, bo szczerze 32 dniowe cykle są beznadziejne do starań...
    Raz miałam 26 dniowy, ale śluz płodny pojawił się wtedy w 12 dc, a skok temperatury odnotowałam w 15 dc. W sumie (wg 12 cykli) najwcześniej odnotowałam śluz płodny w 11 dc i była to rozciągliwa nitka, bez szału :P
    A teraz śluz płodny mam w 9 dc, w sporej ilości... więc zapowiada się bardzo ciekawy tydzień... ;)
    No to faktycznie ciekawie :D No niestety trzeba długo czekać przy takich cyklach, też zdecydowanie wolałabym krótsze, ale co począć :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Zmieniło mi dzień owulacji i teraz nie wiem, co o tym myśleć.

    Zrobiłam test owulacyjny i wyszła ekstremalnie blada kreska.

    Na teście ciążowym pustka.

    W związku z powyższym mam się starać dalej (w sensie serca powinny być codziennie), czy też zrobić test ciążowy znacznie później i wszystko na spokojnie?
    Co drugi dzień przecież też jest super :) Nie ma co też tak na siłę, chyba że sprawia Ci to przyjemność to czemu nie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Wiecie co... Odklikalam ignorowanie jednej z temp i owulke przesunelo mi o dzień w przód z 17 na 16dc. Hmm. Może to wt testowanie nie bedzie takie głupie...:)
    To we wtorek to już na pewno coś pokaże przynajmniej powinno na tej 10 :) Choć wiadomo może też być za wcześnie, ale jest duża szansa :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    To we wtorek to już na pewno coś pokaże przynajmniej powinno na tej 10 :) Choć wiadomo może też być za wcześnie, ale jest duża szansa :D

    No zobaczymy!
    Dzis dalam sie skusić na <3 i mimo to tylko ciut podbarwionej wydzieliny bylo:)
    A zazwyczaj po <3 kiedy plamię jest sporo krwi... Czyli chyba plamienie ustalo:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej wam!
    U mnie już trochę lepiej, z mężem też się niby pogodzilismy ale to jeszcze nie to samo co wcześniej, no trudno..może z dnia na dzień bedzie lepiej. Wczoraj mieliśmy tego grilla, trochę wypilam, stwierdziłam że co ma być to będzie, nie będę aż tak bardzo się stresowala, może lepiej na tym wyjdę. Dzisiaj troszkę cmi w głowie hihi.

    Offca, bardzo się cieszę! :* :* Mówiłam, że to fasolinka?! Wykrakalam :):):)
    Teraz ja będę musiała wykrakać u Ciebie :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    Hej dziewczyny;)

    Ja dostałam dzisiaj @ także testy miały rację a @ się spóźniła.
    Nowy miesiąc-nowy cykl-nowe możliwości.

    Rano się popłakałam ale dochodzę do siebie i trzeba działać dalej ;)
    Oj przykro mi, że tak wyszło :( Czasami potrzebne jest takie wypłakanie się.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    No zobaczymy!
    Dzis dalam sie skusić na <3 i mimo to tylko ciut podbarwionej wydzieliny bylo:)
    A zazwyczaj po <3 kiedy plamię jest sporo krwi... Czyli chyba plamienie ustalo:)
    Ale fajnie by było!! Liczę na Ciebie w tym cyklu, tak widzę po obserwacjach u Ciebie...no i że tak wyjątkowo odpuściłaś cykl :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 1 maja 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Długo nie zaglądałam.. Gratuluję pozytywnych testów :)) Ja tak bardzo boję się zapeszyć, uważałam ten cykl za kompletnie stracony, zamierzałam zamówić testy owulacyjne a tu dwie słabiutkie kreski w zeszłą niedzielę :) w środę beta 44,5 ml a dzisiaj kreseczka już gruba i piękna!


    Gratki!! Ale super oby wszystkie dwie kresy zobacYly niech to ebdzie ten szczesliwy miesiac ^^

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ