X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nigdy nie była tak wysoko, żebym nie mogła sięgnąć, w sumie...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    W sumie... Jak nie będzie @ do wtorku, to zrobię. Mam cztery testy 10, mogę poszaleć. :D Ja mam urodziny w sobotę, więc też byłby fajny prezent. Moja mama miała w środę, mama mojego narzeczonego w niedzielę. :D Więc tak zbiorowo. :D
    Wow to koniecznie zrób teściki :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja tak samo mam 10 na zbyciu dlatego testować będę.
    U mnie jedyna nadzieja z zatrzymanego na razie plamienia:)
    Ja też mam jeszcze z 7 testów :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Sprawdziłam szyjkę. Jest wysoko i jest miękka, ale czy jest zamknięta czy otwarta to nie wiem. I jak czytam, to jedni piszą, że to wskazuje na ciążę, a gdzie indziej piszą, że w ciąży powinna być twarda. :D Wiecie może jak to jest?
    Ja miałam wysoko i twardą. Ale nie wiem jak jest prawidłowo, widziałam wykresy że była nisko i pozytywny test ciążowy, więc jak to jest do końca ??

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja też mam jeszcze z 7 testów :D

    I wygląda na to ze nie będą Ci potrzebne ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ja sięgam. Ale u mnie nigdy nie byla tak żeby nie można bylo sięgnąć.
    Mnie na wieczór mocno boli podbrzusze. Czuje ze na dniach @
    No ja mam krótkie palce więc pewnie dlatego, sięgam ją ale bardzo mi ciężko.
    Mnie też bolało podbrzusze i do teraz pobolewa w sumie. To może być i na ciąże i na @, także nic się nie smuć ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    U mnie też nigdy nie była tak wysoko, żebym nie mogła sięgnąć, w sumie...
    Ja w sumie nie wiem jak jest inaczej, bo ja dopiero zaczęłam badać to już była wysoko, ale jakby jeszcze wyżej poszła .Dzisiaj nie badałam już, tylko wczoraj miałam problem ją sięgnąć. Niby rano jest inaczej ułożona a inaczej wieczorem. Ja zawsze rano patrzyłam.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej @ nie mam mimo iz temp mi spadła i. Boli mnie jak na @. Jutro zadzwonie do lekarza i sie spytam czy mam dalej brac czy odstawić. Niech mi powie. Musze mu zaufać co by nie powiedział.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    I wygląda na to ze nie będą Ci potrzebne ;)
    Wcale bym się nie obraziła :D Ale pewnie nawet jakby, to siknę sobie zanim się umówię do lekarza ;) Betę zrobię ale jedną, dla samej siebie, bo przyrostu nie będę sprawdzać, uważam, że co ma być to będzie :) Oczywiście o ile w ogóle @ nie zawita .

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    A ja dalej @ nie mam mimo iz temp mi spadła i. Boli mnie jak na @. Jutro zadzwonie do lekarza i sie spytam czy mam dalej brac czy odstawić. Niech mi powie. Musze mu zaufać co by nie powiedział.
    Być może zaczniesz plamić, wtedy będzie wiadomo co i jak. Kazał Ci wziąć całe opakowanie ?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    A ja dalej @ nie mam mimo iz temp mi spadła i. Boli mnie jak na @. Jutro zadzwonie do lekarza i sie spytam czy mam dalej brac czy odstawić. Niech mi powie. Musze mu zaufać co by nie powiedział.

    Może w końcu w nocy Cię nawiedzi... Ale już wszystko wskazuje że w końcu się skończy ten Twój cykl...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za to jakies kucia mam dzisiaj w podbrzuszu. I oczywiscoe juz sie zaczynam martwic o fasolke :p przewrazliwiona jestem

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka spokojnie będzie dobrze :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Być może zaczniesz plamić, wtedy będzie wiadomo co i jak. Kazał Ci wziąć całe opakowanie ?
    Kazał brać do pierwszego plemienia. Ale nie chce czekać 10dni :/ jutro bede brac 5 dzien. Miałam lekko zabarwiony sluz ale to tyle.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Może w końcu w nocy Cię nawiedzi... Ale już wszystko wskazuje że w końcu się skończy ten Twój cykl...
    No oby bo juz mam dosc tego cyklu. Ale jutro zadzwonie do lekarza z pretekstem ze jeszcze bie dostałam i co robic. Jak powie ze donkolczykow opakowania to grzecznie tak zrobie. On jest jeden z najlepszych we wrocku. Musze mu zaufać.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    No oby bo juz mam dosc tego cyklu. Ale jutro zadzwonie do lekarza z pretekstem ze jeszcze bie dostałam i co robic. Jak powie ze donkolczykow opakowania to grzecznie tak zrobie. On jest jeden z najlepszych we wrocku. Musze mu zaufać.

    Oby się wszystko wyjasnilo jak trzeba! Ehh.... Nie zazdroszczę Ci.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że jak tak spada temp to już na dniach :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Myślę że jak tak spada temp to już na dniach :)
    Ja juz dzis powinnam dostac @ wg temp. A tu nic :/ pytanie czy duphaston mi nie hamuje @

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    No oby bo juz mam dosc tego cyklu. Ale jutro zadzwonie do lekarza z pretekstem ze jeszcze bie dostałam i co robic. Jak powie ze donkolczykow opakowania to grzecznie tak zrobie. On jest jeden z najlepszych we wrocku. Musze mu zaufać.

    Pewnie we Wrocławiu jest lekarzy od groma, ale w sumie teraz mi się przypomniało, że mojego kolegi ojciec jest ginekologiem w tym mieście. :D Zdradzisz mi jak twój się nazywa?

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Pewnie we Wrocławiu jest lekarzy od groma, ale w sumie teraz mi się przypomniało, że mojego kolegi ojciec jest ginekologiem w tym mieście. :D Zdradzisz mi jak twój się nazywa?
    Jasne :) Tomasz Fuchs

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ