X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja droga Marto! 36,7 to jeszcze nic. Na mnie przyjaciółka wieczorem testowała swój nowy termometr dla synka i miałam 37,3 a dzisiaj rano już 36,4:D

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Moja droga Marto! 36,7 to jeszcze nic. Na mnie przyjaciółka wieczorem testowała swój nowy termometr dla synka i miałam 37,3 a dzisiaj rano już 36,4:D

    To chyba do mnie było?;)
    No wiem, wiem... tyle, że ja wczoraj naprawdę się czułam tak na podgorączkowy;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Mi się znowu chyba roją objawy. Dzisiaj po powrocie od rodziców ściska mi żołądek, dzisiaj przy myciu zębów normalnie miałam odruch wymiotny. Nie wiem czy to po piwkowaniu wczorajszym, czy zmęczenie. Póki co podchodzę z dystansem.

    Najlepsze jest to, że nawet nie wiem kiedy miałabym testować, bo nie mam pojęcia kiedy powinna przyjść @, a póki co tylko raz lekko mnie zaćmiło wczoraj i dzisiaj. :D 12 dpo jeśli @ nie przyjdzie, robić? Będzie sens?

    ja teraz też nie wiem kiedy powinnam testować... :( pierwszy cykl ze stymulowaną owulacją i wszystko się poprzestawiało chyba.

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurka, pomyliłam osoby!Tak, przepraszam. To do Ciebie:D Czekam już na tego 5 z utęsknieniem, chociaż okres zdarzał mi się i 7 więc nie wiem kiedy w końcu zrobić teścior.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    O kurka, pomyliłam osoby!Tak, przepraszam. To do Ciebie:D Czekam już na tego 5 z utęsknieniem, chociaż okres zdarzał mi się i 7 więc nie wiem kiedy w końcu zrobić teścior.

    No nie wiem :-( Ja mam planowany okres na 5, ale Offca namówiła mnie do teściku jutro. Mam jedno pepino na zbyciu i kilka z allegro więc się skuszę;) Pewnie nic nie wyjdzie, bo tylko leciuteńko boli podbrzusze, ale co tam :-) To może i Ty?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zerknęłybyście na mój wykres? czy ta tempka nie zwariowała? ;)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też spadek, brzuch papobolewa jak na @
    Szkoda :(

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Dziewczyny, zerknęłybyście na mój wykres? czy ta tempka nie zwariowała? ;)

    A nie wydarzyło się nic co mogłoby jakoś na nią wpłynąć?
    Moja np też spadła (choć mniej jak Twoja), i byc może przez koszmarną, bezsenną pełna koszmarów noc. Nie wstawałaś w nocy? Dobrze spałaś?

    Z drugiej str jednodniowy spadek temp pomiędzy 7-10 dniem może świadczyc o implantacji. Więc zależy jak będzie potem;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    A nie wydarzyło się nic co mogłoby jakoś na nią wpłynąć?
    Moja np też spadła (choć mniej jak Twoja), i byc może przez koszmarną, bezsenną pełna koszmarów noc. Nie wstawałaś w nocy? Dobrze spałaś?

    Z drugiej str jednodniowy spadek temp pomiędzy 7-10 dniem może świadczyc o implantacji. Więc zależy jak będzie potem;)

    No nic nie kojarzę, spałam dobrze.
    Mam nadzieję, że to nie @..

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam od rana na grillu, wstałam o 8 rano jak zawsze. Jako że nie mogłam się od razu zwlec z łóżka nie mierzyłam temperatury z rana, bo niby i po co(bez sensu tak pod koniec cyklu zacząć). Wypiłam jedno słabe piwko owocowe. Wieczorem pojechałam do przyjaciółki, bo mój mąż miał coś do zabrania od niej z domu i zapytałam, czy przyszedł już ten jej nowy termometr, bo chciałam zobaczyć. To taki, co się nim strzela w czoło. Ona sobie strzeliła raz w czoło - 36,3. Drugim razem dla śmiechu wsadziła go sobie w biust - 36,7. To powiedziałam"A sprawdź na mnie!" No i bach. 37,3. Zrobiła wielkie oczy. Sprawdziła nawet, czy ja się dobrze czuję xD Ta sprawa trochę nie dała mi spokoju. Dzisiaj rano zmierzyłam, co prawda raz około 5 rano wstałam na siusiu i później o 7 rano robiłam mężowi śniadanie do pracy i jak on podsypiał, to zmierzyłam i wyszła mi ta 36,4. Dziwne to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym miesiącu bez owu :( a tak sobie zrobiłam nadzieję jak gin powiedziała że taki ładny pęcherzyk jest

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Moja droga Marto! 36,7 to jeszcze nic. Na mnie przyjaciółka wieczorem testowała swój nowy termometr dla synka i miałam 37,3 a dzisiaj rano już 36,4:D
    Hahaha :P no ja mam całkiem nizej ! Pomyłka każdemu się może zdarzyć :D

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Wiatrowski ponoc dobry ale jego podejście do dziewczyn mi sie nie spodobało. Akurat wylądowałam na oddziale z poronieniem i on miał mi robic zabieg. Na szczęście dr Fuchs mnie przejął. Traktował nas jako "następna".[/QUOT

    Ni co ty? Ja bym to predzej powiedziala o fuchsie. Ale widac w szpitalu oni takie podejscie maja bo jak poronilam i akurat wiatra nie bylo to mnie w szpitalu traktowali jak przedmiot, kolejna do... i jeszcze sie upomina bezczelna. A do wiatra w pierwszej ciazy to co ja sie nadzwonilam to tylko on wie ;) i zawsze na wszystko mi odpowiedzial bez zadnych glupich tekstow czycoskolwiek. Jak okazalo sie ze poronilam to tez naprawde jego podejscie bylo bardzo na miejscu. W gabinecie zawsze wstaje podaje reke puta sie co tam u mnie. No i ogolnie jego charakter bardzo mi podpasowal. Nie boje sie ani nie wstydze pytac jak cos mnie zastanawia bo zawsze dostaje pelna odpowiedz a nie zbywanie. Mam nadzieję że sie to nie zmieni ;)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się ostatnio wszystko w oczach merda:D Aksamitna - pamiętaj o nastawieniu! Nowy cykl, nowe możliwości. Nie dawaj się zwariować:)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Wczoraj byłam od rana na grillu, wstałam o 8 rano jak zawsze. Jako że nie mogłam się od razu zwlec z łóżka nie mierzyłam temperatury z rana, bo niby i po co(bez sensu tak pod koniec cyklu zacząć). Wypiłam jedno słabe piwko owocowe. Wieczorem pojechałam do przyjaciółki, bo mój mąż miał coś do zabrania od niej z domu i zapytałam, czy przyszedł już ten jej nowy termometr, bo chciałam zobaczyć. To taki, co się nim strzela w czoło. Ona sobie strzeliła raz w czoło - 36,3. Drugim razem dla śmiechu wsadziła go sobie w biust - 36,7. To powiedziałam"A sprawdź na mnie!" No i bach. 37,3. Zrobiła wielkie oczy. Sprawdziła nawet, czy ja się dobrze czuję xD Ta sprawa trochę nie dała mi spokoju. Dzisiaj rano zmierzyłam, co prawda raz około 5 rano wstałam na siusiu i później o 7 rano robiłam mężowi śniadanie do pracy i jak on podsypiał, to zmierzyłam i wyszła mi ta 36,4. Dziwne to...

    Generalnie powinno się mierzyć przed wstaniem i jakąkolwiek czynnością;) Jeśli wstałaś siusiu o 5, potem o 7 i mierzyłaś później to w ogóle pomiar jest od czapy ^^

    A ja cieszyłam się już chyba za długo... znów plamię.. :-( więc raczej po ptakach..

    Almanah lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to to ja wiem, sprawdzałam po prostu, czy mi się nie utrzymuje podgorączkowy:) Na początku myślałam, że się przedwczoraj przeziębiłam, okropnie wymarzłam na wieczornym spacerze. No nic, zobaczymy co dalej;) Nie wiem też czy u mnie robienie testu ma sens. Najpierw dam miesiączce kilka dni na przemyślenie:D chyba że od razu 5 ją dostanę.:) To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe jakby mi się udało w 1 cyklu

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    A to to ja wiem, sprawdzałam po prostu, czy mi się nie utrzymuje podgorączkowy:) Na początku myślałam, że się przedwczoraj przeziębiłam, okropnie wymarzłam na wieczornym spacerze. No nic, zobaczymy co dalej;) Nie wiem też czy u mnie robienie testu ma sens. Najpierw dam miesiączce kilka dni na przemyślenie:D chyba że od razu 5 ją dostanę.:) To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe jakby mi się udało w 1 cyklu

    Justynie się udało, więc wszystko możliwe;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tracę nadziei póki@ nie przyjdzie, ale podchodzę do tego sceptycznie:) Wolę się mile zaskoczyć, niż rozczarować:)

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj brzuch zaczyna boleć, ochota na słodkie..@ wredna idzie :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Nie tracę nadziei póki@ nie przyjdzie, ale podchodzę do tego sceptycznie:) Wolę się mile zaskoczyć, niż rozczarować:)

    Ja tak samo, choć mój cykl to niemalże już przesądzony.. przez plamienia. No trudno.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ