X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki. U mnie znowu wariacja tempki. Wczoraj było 37.1 a dziś 36.8. Chyba nie ma na co liczyć w tym cyklu.

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wypiłaś piwo i w dodatku cię przewiało to mogłaś mieć podwyższoną temperaturę, zwłaszcza wieczorem. Jeśli chcesz mieć porównanie, to musiałabyś zmierzyć tym samym termometrem, w tym samym miejscu i mniej więcej o tej samej porze. :P Ale jak się w miarę dobrze czujesz, nie "na gorączkę", to chyba nie ma sensu się przejmować.

    Ja dzisiaj poszalałam. :P Zrobiłam test, oczywiście negatyw. Ale czuję się już coraz bardziej na @. Będę się cieszyć jak przyjdzie dopiero jutro, a jakby przyszła pojutrze, to już w ogóle.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj my i ta nasza niecierpliwość:) Nie martw się, jeszcze możesz powtórzyć za kilka dni. Może zrobisz ze mną 6?:)

    Kendra Balwanera lubi tę wiadomość

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Jak wypiłaś piwo i w dodatku cię przewiało to mogłaś mieć podwyższoną temperaturę, zwłaszcza wieczorem. Jeśli chcesz mieć porównanie, to musiałabyś zmierzyć tym samym termometrem, w tym samym miejscu i mniej więcej o tej samej porze. :P Ale jak się w miarę dobrze czujesz, nie "na gorączkę", to chyba nie ma sensu się przejmować.

    Ja dzisiaj poszalałam. :P Zrobiłam test, oczywiście negatyw. Ale czuję się już coraz bardziej na @. Będę się cieszyć jak przyjdzie dopiero jutro, a jakby przyszła pojutrze, to już w ogóle.
    To odpowiedź do mnie?:D

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to do mnie było:D A Ty też piłaś piwo i Cię przewiało:D mogę się podzielić tą wiadomością:D

    Almanah lubi tę wiadomość

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja nie piłam i nie miało kiedy mnie przewiac:D i nie wiem co się dzieje z moją temperatura

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    A my za Ciebie nasza Ciężaróweczko :)


    haha dziękuję :) ale dalej mam to okropne przeczucie że będę należała za niedługo do któregoś miesiąca staraczków i że coś jest nie tak jak trzeba albo w ogóle nie ma tej fasolki więc jeszcze tu z wami będę i będę ;*

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się w ogóle nie czuję:D Na nic xD Tak sobie po prostu żyję, nic mnie nie boli, nie mam humorów, nie boli mnie brzuch... Jakbym nie istniała:D (moja babcia zawsze mawiała:"Jak boli znaczy że żyjesz":)Rzadko kiedy mam takie cykle. Kilka dni po teoretycznej owu miałam kłucie jajnika i to cały objaw, że coś się we mnie dzieje:)

    Almanah lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja już nie wiem co myśleć...daje sobie rękę uciąć że owulacja musiała byc! Nie wiem kiedy nie wiem jak, wiem nie widać tego w temp ale mam takie przeczucie. Piersi mam tak ciężkie...jak zawsze po owulce, plus dzisiaj skurcze jakieś w podbrzuszu (pewnie @). Ale jedno mnie zastanawia, rano wstałam szyjka była niziutko normalnie ja dotknelam, teraz wysoko - nie mogę dotknąć...plus tyle tego śluzu :O miałam nie szukać nic na siłę i nie szukam, po prostu takie są realia :O :P

    Możecie sprowadzić mnie na ziemię :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 11:13

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej! Głowy do góry dziewczyny:) Nie nastawiać się na nic, to chyba jest dobre podejście. Nie być przesadnie czujnym i nie robić testów rekreacyjnie. Takie moje osobiste motto:D

  • klaudia21 Przyjaciółka
    Postów: 149 26

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tempka podnosi się i spada. Do tego ból jak na @... :/

    1 cykl starań
    15.08.2015 - wymarzony slub po 4 latach związku :)
    testowanie 07.05
    d4fcf41a708097ac81777f4f45b0c91d.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 wrote:
    To odpowiedź do mnie?:D

    Nie, to było do Betty. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Oj my i ta nasza niecierpliwość:) Nie martw się, jeszcze możesz powtórzyć za kilka dni. Może zrobisz ze mną 6?:)

    Jak mi @ nie przyjdzie do 6, to na pewno zrobię. Ale już wtedy chyba betę. :D Mam jeszcze trzy testy z allegro, więc tak będę pewnie do @ testować.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąć z tymi testami z allegro ja nie mam zaufania. Zamówiłam ten pakiet, ale jak oglądałam na internecie zdjęcia jak wygląda na nich wynik pozytywny, to ta druga kreska czasami wypada w dziwnym miejscu np na łączeniu tej "gąbeczki", w którą wsiąkają siuśki. Jak już będę robić, to chyba te zwykłe płytkowe, są dla mnie bardziej czytelne. Teraz mam One Step Urine Pregnancy Test Strip.

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to owu mi nie robiły psikusów. Więc jak już je mam to je wykorzystam. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz zapas, to co się będzie marnować:D Mam to samo. Szafka pełna.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny rozmawiałam z doktorką i mówi pędem na beta hcg bo pieron wie czy nie grozi poronienie. I mam zadzwonić jeśli wyjdzie pozytywnie to da mi duphaston.

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko laboratorium czynne do 12 a ja niemam samochodu kurcze blade ;/ a mam kawałek

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaki jest powód tego zagrożenia, Panan? Trzymaj się kochana;* Będzie dobrze! Daj szybciutko znać co i jak!

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia21 oooo... 15.08 :) też brałam ślub 15.08 :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ