X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj obudziło piękne słoneczko i jak narazie humor mi dopisuje ! :D :D

  • M5 Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta95, zazdroszczę, u mnie szaro, buro, ponuro- leje :(



    Kwiatek6
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 wrote:
    Marta95, zazdroszczę, u mnie szaro, buro, ponuro- leje :(
    O kurczę.. to rzeczywiście kiepsko.. Ale pewnie u mnie będzie tak samo po południu hihi :P

  • Agula82 Przyjaciółka
    Postów: 105 37

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Dziś spadła ciut. Ale mi oscyluje. Jeden wyżej jedna niżej, wyżej niżej.
    Ale @ cały czas nie masz czyli szanse cały czas są :)

    Agula82
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    Ale @ cały czas nie masz czyli szanse cały czas są :)

    Dzięki... Ale to 6 dzień plamień więc nie ma co się oszukiwać ;) czekam na badania. W sumie i dobrze. Zdiagnozuję je:)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczny! Szaro buro dzisiaj za oknem, a tu trzeba na caly dzien do pracy.Dzis moj 30 dzien cyklu. Modle sie zeby miesiaczka sie nie pojawila;) Jak na razie staram sie o niczym nie przesadzac. Nadzieja umiera ostatnia;) Szanse zawsze sa,tylko wieksze lub mniejsze:)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko u mnie słoneczko ? :O :D

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też słonko świeci :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, u mnie też, pogoda wydaje się być mega ładna!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak pół na pół troche szaro troche słońca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po majówce :)

    U nas już 13 cykl z bardzo dobrymi wynikami i ciąży brak. Najgorszy dołek był pod koniec roku, teraz wiosna, więcej uśmiechu. Cały czas się staramy i o tym myślimy ale już nie tak obsesyjnie jak wcześniej. Za dużo traciliśmy. Ten cykl jest całkiem inny, zawsze od owu bolą mnie mocno piersi i kłują jajniki. A teraz 6 dpo i cisza. Ale dzień po owu moja ginekolog (bardzo młoda) nie widziała żadnego pęcherzyka. Więc nie wiem czy w tym cyklu była owu, chociaż czułam ją jak zawsze. Mimo, że prawdopodobnie w tym cyklu znów nic z tego jakoś się nie przejmuje. Wmawiam sobie, że to kwestia czasu i każda się doczeka.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) u mnie też słoneczko pięknie świeci :)czy mi się wydawało czy ktoś tu miał dzisiaj robić test?;)
    U mnie do owulki został tydzień :) jak fajnie jest mieć tak krótkie cykle! ;D jak się nie powiedzie to wiem, że zaraz będzie drugi ;)

    innamorata88, Offca88 lubią tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a do tego właśnie załapałam, ze dzięki temu że cykle mam tak krótkie, mam przed sobą jeszcze 3 a nie 2 cykle starań!!! ;D(licząc z tym) a jak się nie uda to od przyszłego roku od lutego znowu startuje ;) młoda dupa ze mnie, mam czas ;) :D wiadomo, że chciałabym żeby się już udało ale wiem, że rok szybko zleci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 08:53

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hej dziewczyny :) u mnie też słoneczko pięknie świeci :)czy mi się wydawało czy ktoś tu miał dzisiaj robić test?;)
    U mnie do owulki został tydzień :) jak fajnie jest mieć tak krótkie cykle! ;D jak się nie powiedzie to wiem, że zaraz będzie drugi ;)

    Czuję, że dzisiaj się tu zazieleni :) o to chyba testować razem będziemy :D u mnie 7dc, ale jestem stymulowana, więc najpóźniej za 3 dni czeka mnie zastrzyk na owu - no i znowu długie czekanie do terminu @ :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Czuję, że dzisiaj się tu zazieleni :) o to chyba testować razem będziemy :D u mnie 7dc, ale jestem stymulowana, więc najpóźniej za 3 dni czeka mnie zastrzyk na owu - no i znowu długie czekanie do terminu @ :P

    Oj laski, ja czuję że dziś będę miała 1 dc, też mam dość krótkie cykle, .. choć nie... właściwie nie aż tak;) Ale jak mówiłam- maj jest nasz!!

    Fiolk@ lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Czuję, że dzisiaj się tu zazieleni :) o to chyba testować razem będziemy :D u mnie 7dc, ale jestem stymulowana, więc najpóźniej za 3 dni czeka mnie zastrzyk na owu - no i znowu długie czekanie do terminu @ :P
    no ja owulka za tydzień także tylko dwa dni później :) także testować możemy razem, bardzo chętnie :)
    ja idę do gina dzień po owulce, ciekawe co wypatrzy :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Oj laski, ja czuję że dziś będę miała 1 dc, też mam dość krótkie cykle, .. choć nie... właściwie nie aż tak;) Ale jak mówiłam- maj jest nasz!!
    Jak przyjdzie @ to dopiero pozwalam Ci pisać o nowym cyklu! :P:P ;D póki co jej nie ma także czekamy ;D zaciskam kciuki!!!

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis testowalam, ale negatyw. wg mnie jest 11 dpo. wg ovu 12 dpo. wczoraj spadek temp, dzisiaj odbila do wysokich.
    Od wczoraj jakies lekkie kawowo-rozowe plamienie mam, ale widoczne w sumie na papierze.
    Nie wiem, jakis pokrecony ten cykl ;/

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba wierzyć w końcu, że się uda nie ma wyjścia panienki:)u mnie dziś też ładnie słoneczko świeci puki co 14 stopni. Zaliczyłam już dziś Praktikera kupiliśmy do nowego domu kamień gipsowy dekoracyjny. Mój mąź układa płytki, teść maluje a ja w pracy haha. Może rzeczywiście przesadzam to było wszystko spontaniczne to nie były takie starania tylko współżyłam niby 2 dni przed owu ale owu się mogła przesunąć bo w tym dniu co współżyłam miałam pozytywny test owulacyjny a później już nic nie robiliśmy. Macie rację dziewczyny za bardzo przeżywam :*:*

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze zmierzyłam dzisiaj tempkę rano, coś mnie podkusiło :P a miałam nie mierzyć w ogóle :P i teraz nie wiem czy jednak mierzyć czy nie :P ech, ech :P ciężkie życie staraczki ;D boję się, że tempka będzie mnie dodatkowo stresować ale też jak nie mierzę to się zastanawiam jaka ona jest :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ