X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Na pewno tak będzie, zobaczycie! :D Zresztą, w końcu wyszło piękne słońce, temperatura też zrobiła się bardzo przyjemna i liczę na to, że to wszystko zmieni też nasze psychiczne podejście. Znikną smutne, zimowe humory, a przyjdzie wiosenna radość. A z takim nastawieniem to o ciążę chyba jakoś łatwiej :)

    Kurczaki, tak się nakręciłam, że sama się nie poznaję :P


    Olinek tak trzymaj :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczynki dajcie spokój!
    Zawsze tu była taka miła atmosfera, a teraz jakoś ciężko mi tu.. aż mi smutno, bo nigdy się tak tu nie czułam...

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Piękny optymizm! zazdroszczę :D
    To ten wiesiołek, którego teraz biorę. Dzięki niemu mam idealny, książkowy śluz w czasie owulacji. Liczę na to, że skoro wiem idealnie kiedy jest owulka, serduszkowaliśmy w tym czasie, ale bez jakiegoś wymuszenia, bez stresu, to musi się udać :D

    9 cykl starań
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    To ten wiesiołek, którego teraz biorę. Dzięki niemu mam idealny, książkowy śluz w czasie owulacji. Liczę na to, że skoro wiem idealnie kiedy jest owulka, serduszkowaliśmy w tym czasie, ale bez jakiegoś wymuszenia, bez stresu, to musi się udać :D
    Też go biore, też miałam ładniutki śluz kilka razy w cyklu haha :D no zobaczymy :D

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia, wiesz, że to dla dobra ogółu. <3

    Najgorsze jest to, że takie tematy przesłaniają te ważniejsze. Poza mną, M5 i Offcą ktoś jeszcze chyba miał testować, ale teraz nie pamiętam...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Kochane dziewczynki dajcie spokój!
    Zawsze tu była taka miła atmosfera, a teraz jakoś ciężko mi tu.. aż mi smutno, bo nigdy się tak tu nie czułam...

    No racja, jakoś tak się zrobiło tu walecznie i nieprzyjemnie. Dziewczyny, dajcie spokój, szkoda nerwów :)

    9 cykl starań
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Kochane dziewczynki dajcie spokój!
    Zawsze tu była taka miła atmosfera, a teraz jakoś ciężko mi tu.. aż mi smutno, bo nigdy się tak tu nie czułam...

    Martuśka głowa do góry! Atmosferę tworzą ludzie, a zobacz ile tu fajnych lasek ;)

    Olinek, marta95 lubią tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja wam powiem, że chciałabym już @ dostać w końcu. Bo ileż się można skradać... A ten cykl zaraz będzie miał 40 dni... :P

    Polać Ci!
    Też już chcę @. Raz, że mogłabym na badanka pobiec <3 a dwa, że akurat wizyta umówiona by mi pasowała, a tak będę musiała kombinować;)

    Ja miałam fazę na zalewajkę i sobie ugotowałam ^^


    Czinicja! Gratuluję! Ja już od dawna się nosiłam z zamiarem podobnego postu (już na kwietniówkach dałam mały upust emocjom).

    reddie137 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Też go biore, też miałam ładniutki śluz kilka razy w cyklu haha :D no zobaczymy :D
    Wiem, wiem. Zaczęłam go brać, jak go nam poleciłaś w kwietniu :) U mnie na razie śluz pojawił się tylko teraz, czyli w dniach kiedy z wyliczeń też wychodziła mi owulacja. Szkoda tylko, że przez tą majówkę, wyjazdy nie miałam jak zrobić testów owulacyjnych, żeby to potwierdzić. Ale ufam, że intuicja mnie nie zawiodła :D

    9 cykl starań
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że dla naszego dobra to robicie :D ale już dobra, niech sobie mówi-pisze co chce, skoro dwa cykle to dla niej tak wiele...i nie rozumie, że niektóre dziewczyny mają większe problemy, bo nawet przez kilka lat się nie udaje, ale po co rozmawiać z dziewczynami też o ich problemach, skoro ona widzi tylko swoje i nie widzi innych.

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Też go biore, też miałam ładniutki śluz kilka razy w cyklu haha :D no zobaczymy :D

    Aż se w tym i ja strzelę tego wiesiołka! A co!

    reddie137 lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Gratulacje M5, Offca czekamy do jutra :) ale jak krechy są to nie ma co sie martwić :)
    Panan wyluzuj, to będzie najlepsza rzecz jaka zrobisz jeśli starasz się o dziecko :)też mam swoja firmę i rzuciłabym wszystko aby się udało :) jak byłam w pierwszej ciąży to nawet olalam ja totalnie, niestety nie wyszlo ale wiem co jest ważniejsze w życiu dla mnie :) moja siostra starala sie 4 lata, teraz (tfu tfu) udalo sie przez in vitro, ale nigdy nie przestała wierzyć :)
    u mnie niestety deszcz, jak zaczęło się wczoraj tak koniec, non stop ulewa :/ nie nastraja to optymistycznie...
    ja dzisiaj zaczęłam mierzyć temperaturę, jak an złość moja największa płodność będzie kiedy przyjadą dziadkowie mojego męża nas odwiedzić :) cóż mam nadzieje, że maja małe problemy ze słuchem (choć im tego nie życzę :) )
    maj to piękny miesiąc i tak jak Olinek powiedziała, będziemy miały piękne prezenty na Dzień Matki :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A strzelajcie tego wiesiołka!
    słyszałam różne opinie, ale nie mam do niego narazie zastrzeżeń :D !

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Aż se w tym i ja strzelę tego wiesiołka! A co!
    Nie żałuj sobie! :D Tylko czytałam w necie, że po owulacji trzeba go koniecznie odstawić, bo jak nie jesteś jednak w ciąży, to wiesiołek rozreguluje Ci cykl, przesunie miesiączkę i tylko narobi niepotrzebnych nadziei...

    9 cykl starań
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Witam :)

    ja dzisiaj zaczęłam mierzyć temperaturę, jak an złość moja największa płodność będzie kiedy przyjadą dziadkowie mojego męża nas odwiedzić :) cóż mam nadzieje, że maja małe problemy ze słuchem (choć im tego nie życzę :) )
    maj to piękny miesiąc i tak jak Olinek powiedziała, będziemy miały piękne prezenty na Dzień Matki :)
    Lisek, nie przejmuj się dziadkami! Jak chcą mieć prawnuki, to muszą być wyrozumiali xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 12:03

    9 cykl starań
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to ja też! To już będzie piąta piguła, bo pić oleju nie planuję. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide się troche odstresować, wziąć prysznic, dokończyć moją zupke bo już nie mogę się jej doczekać, haha!
    Także niedługo do was wracam moje myszeczki :D :D :*

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, że wiesiołek powoduje miniskurcze macicy, więc dlatego trzeba go odstawić po owu żeby nie sprzyjać poronieniu. Ale śluz po nim jest piękny :) Ja też go biorę. Także kwas foliowy x 1, kwasy omega 3 x 1, i weisiołek 4 szt. :)

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Lisek, nie przejmuj się dziadkami! Jak chcą mieć prawnuki, to muszą być wyrozumiali xD
    oj chcą chcą deklarują się, że bedą zabierać na wakacje :) a że są jeszcze w super formie to muszę skorzystać :) wydaje mi się, że to jest też ich motorek napędowy :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę awansowałam na eksperta ;)

    Almanah, Kozisina lubią tę wiadomość

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ