X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah trochę się boję iść na betę ;-)
    Zrobię najpierw rano sikanca a jak nie wyjdzie to pojadę na betę no chyba że malpa przyjdzie. Trzymajcie kciuki :-D

    Almanah lubi tę wiadomość

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Ja czytałam, że wiesiołek powoduje miniskurcze macicy, więc dlatego trzeba go odstawić po owu żeby nie sprzyjać poronieniu. Ale śluz po nim jest piękny :) Ja też go biorę. Także kwas foliowy x 1, kwasy omega 3 x 1, i weisiołek 4 szt. :)
    a pytanko mam, kiedy on zaczyna działać? jestem w 3dc kiedy teraz zacznę go brać, to bedzie ok? :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    a pytanko mam, kiedy on zaczyna działać? jestem w 3dc kiedy teraz zacznę go brać, to bedzie ok? :)

    U każdej inaczej pewnie, ale ja brałam w zeszłym cylu tak jakoś jak ty i miałam śluz rozciągliwy na 8-10 cm około 19 dc czyli owulki :)

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan, a a'propos Twoich obaw jak połączyć dziecko i firmę, to powiem Ci, że tu chyba faktycznie priorytety są jednoznaczne. Jeśli naprawdę bardzo pragnie się dziecka, to nic nie powinno być ważniejsze.

    Ja w lutym straciłam pracę. Trochę się podłamałam, bo od października staramy się o dziecko i też sobie pomyślałam, że pewnie teraz będziemy musieli zastopować na chwilę starania. Na co mój mądry Mąż powiedział, że nie ma takiej opcji. Pieniądze zawsze się znajdą, a każdy miesiąc starań o dziecko jest ważny. Poza tym, miałam wcześniej bardzo stresującą pracę i doszliśmy do wniosku, że może ten stres też był pewnego rodzaju blokadą.

    Więc moim zdaniem, nie spinaj się tak. A jeśli nie masz pojęcia jak połączyć firmę i dziecko to po prostu daj sobie na razie spokój z dzieckiem. Rozkręć firmę, ustabilizuj sytuację życiową i dojrzej do myśli o dzidzi :)

    lis87 lubi tę wiadomość

    9 cykl starań
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    U każdej inaczej pewnie, ale ja brałam w zeszłym cylu tak jakoś jak ty i miałam śluz rozciągliwy na 8-10 cm około 19 dc czyli owulki :)
    ok to lece do apteki kupie :) u mnie ze śluzem dość skąpo to byłby dobry pomysł aby sobie pomóc :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    oj chcą chcą deklarują się, że bedą zabierać na wakacje :) a że są jeszcze w super formie to muszę skorzystać :) wydaje mi się, że to jest też ich motorek napędowy :)
    No widzisz! To na pewno nie będą mieli nic przeciwko Waszemu serduszkowaniu. Ba! Pewnie będą Wam nawet kibicować :P

    9 cykl starań
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5 wrote:
    Dwie mega grube krechy!!!

    Test czułości 25, i nie z porannego moczu!!!


    A aaaa aaaa!!!!!!!!

    Super gratki!!!!

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    ok to lece do apteki kupie :) u mnie ze śluzem dość skąpo to byłby dobry pomysł aby sobie pomóc :)
    U mnie w większości cykli też było skąpo, a w tym. Wow! Nie wiedziałam, że mój organizm może wyprodukować taki ładny śluz :D

    Ja biorę go 3 x dziennie po 2 tabletki. Do tego 1 x kwas foliowy i jeszcze 1x femibion Natal 1. Za 2 tygodnie sprawdzę czy działa :)

    9 cykl starań
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    No widzisz! To na pewno nie będą mieli nic przeciwko Waszemu serduszkowaniu. Ba! Pewnie będą Wam nawet kibicować :P
    no tak tylo jedyne co mnie martwi to w tym czasie mój M ma urodziny, więc pewnie będą jakieś drinki no i pewno praca jego koleżków też będzie całkiem inna o ile w ogolę sens będzie :( już mu zapowiedziałam, że ma się pilnować w tym czasie, bo nie dam mu spokoju w serduszkowaniu to musi mieć siłę :D
    ale pewno jakakolwiek ilość alkoholu będzie źle służyła, ja praktycznie odstawiłam alkohol a przyznam szczerze, że wieczorna lampka wina to było coś pięknego bo ciężkim dniu :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie poszłam dzisiaj na bete bo leje u nas niemiłosiernie. ALe jakoś tak w głębi ducha cały czas się boję ze pomim takicej grubej drugiej krechy przyjdzie @... No totalnie się stresuje :(

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Ja nie poszłam dzisiaj na bete bo leje u nas niemiłosiernie. ALe jakoś tak w głębi ducha cały czas się boję ze pomim takicej grubej drugiej krechy przyjdzie @... No totalnie się stresuje :(


    Na to czy przyjdzie czy nie masz tylko taki wpływ, że nie powinnaś się denerwować :) Więc bez nerwów kochana i głowa do góry będziesz mamusią :)

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    U mnie w większości cykli też było skąpo, a w tym. Wow! Nie wiedziałam, że mój organizm może wyprodukować taki ładny śluz :D

    Ja biorę go 3 x dziennie po 2 tabletki. Do tego 1 x kwas foliowy i jeszcze 1x femibion Natal 1. Za 2 tygodnie sprawdzę czy działa :)
    i jego bra tylko do owulki potem już nie?
    ja biore 1x Pregna plus-planowanie ciąży (tam jest witamina b6,D, kwas foliowy, żelazo jod itp) 2x Olej rybi i 3x magnez
    Czy cos jeszcze polecacie? ok dokładam jeszcze dzisiaj wiesiołek :D jestem pozytywnie nastawiona :) dzięki wa w dużej mierze, ciągle mówimy o tym pięknym miesiącu :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis dokładnie tylko do owulki w sensie jak dwa czy trzy dni będziesz brała więcej to nic się nie stanie, tylko potem trzeba sobie dać spokój :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 12:20

    Olinek lubi tę wiadomość

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    ale pewno jakakolwiek ilość alkoholu będzie źle służyła, ja praktycznie odstawiłam alkohol a przyznam szczerze, że wieczorna lampka wina to było coś pięknego bo ciężkim dniu :)
    Ja jeszcze do niedawna też praktycznie w ogóle odstawiłam kawę, alkohol itp. Ale moja ginekolog powiedziała, że jak wypiję lampkę wina czy jedno piwo raz na 2 dni to nie będzie to miało większego wpływu na starania. Podobnie z kawą, ponoć jedna dziennie, nawet podczas ciąży to nie tragedia :) Oczywiście, trzeba się pilnować, ale już się aż tak nie spinam jak kiedyś.

    Wiadomo, że wszystko z głową i umiarem, ale życzę Wam dobrej zabawy. Świętujcie urodziny Męża i sami wykombinujcie sobie mały, dodatkowy prezent :D

    9 cykl starań
  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy umysł może płatac takiego psikusa ze się widzi na teście cień cienia? Bo nie wiem czy już oszalałam czy jak

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k wrote:
    Dziewczyny a czy umysł może płatac takiego psikusa ze się widzi na teście cień cienia? Bo nie wiem czy już oszalałam czy jak

    A na zdjęciu widać?? Może nam pokaż?!

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulk88k wrote:
    Dziewczyny a czy umysł może płatac takiego psikusa ze się widzi na teście cień cienia? Bo nie wiem czy już oszalałam czy jak
    Ja co miesiąc widzę cień cienia, ale zawsze okazuje się, że to faktycznie cień który pada z żyrandola :P Ale mam wadę wzroku, więc jestem wytłumaczona :P

    Anulka, jak na teście widać cień cienia to prawdopodobnie test jest pozytywny. A o jakiej czułości robiłaś test? Z porannego moczu?

    9 cykl starań
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam! :D

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Wróciłam! :D
    Ale jesteś szybka! :D

    9 cykl starań
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak macie testy pozytywne to już na betę. Ja w pierwszej ciąży jak widziałam dwie kreski to już nic nie podejrzewałam musi być i juz!!:) i po 9 miesiącach 4 kilo szczęścia się urodziło:) wiadomo niepokój był ale przed wizytą lekarza. Jak wysyłam i mówił że wszystko dobrze to od razu do maka jechałam na tortille he he:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ