X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A podejrzewam że owu będzie tak za 3-4 dni. :) Test owu dziś już troszkę wyraźniejszy, powinien być pozytywny pojutrze. ;) Tak z doświadczenia wnioskuję.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani jednego na wierzchu! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez dzis mam mocniejsza kreseczke, juz widoczna bo wczoraj to byl cien cienia i przedwczoraj tez a dzis juz wyrazniejsza ale blada i rozmazana wiec ma nadzieje ze owu tez niedlugo. Kurcze dzis trzeba G na <3 namowic, jeszcze sluz kremowy ale to nie zaszkodzi :) Bo przeciez plemniczki tez musza byc swieze :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż w pracy dziś, prawie do rana. :( Ale wczoraj było <3. I jutro pewnie będzie. ;) My tak co drugi dzień się staramy serduszkować, żeby zawsze była szansa. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo ja tez dwa dni temu serduszkowalam i dzis rano mi sie nie udalo ale mam nadzieje ze wiecorem bedzie , kurcze mam nadzieje ze owu bedzie w tym tygodniu :) Chce z wami testowac a nie gdzies tak sama :(

    Ja widze ze do mojego gina duzo ciezarnych chodzi, zawsze jak mam na dna godzine wizyte to musze miec poprawke na to z ciezarna jakas wpadnie w midzy czasie i nie przyjmnie mnie o danej godzinie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ani jednego na wierzchu! :D


    to tak jak ja :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, to prawdopodobnie ząb się ułożył na bok i wypchnął Ci węzeł. Nie chcę tu stawiać diagnozy, żeby nie było:) Nie czytaj internetów, bo wiadomo jakiej diagnozy można się tam spodziewać.

    Ha, według mojego wykresu mogłabym już testować bo mam 11 dpo. No ale tak naprawdę to powiedzmy jestem w 3 dpo, więc zatestuję 6 maja, w dniu spodziewanej @. Ale pewnie znając mnie to jednak siknę wcześniej:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ty juz o testowaniu myslisz a ja dopiero o staraniach :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najwcześniej zatestuję 8 maja. Wtedy też mam wizytę u endo. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bardziej o staraniach teraz. ;) Pracujemy z mężem na różne zmiany, on na 3 ja na 2. I czasem ciężko się zgrać. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzykać kobiety, bzykać! żeby nie było później "Morelowego doła", który dziś mnie dopadł, gdy skapnęłam się, że akurat najważniejszy dzień olałam.

    Mój małż od południa trąbi, że dziś musi się wykazać bo a może prawie owulacja jest później...terefere, chce korzystać do końca bo jak zajdę to sklepik z bzykankiem się zamknie:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ale jak to? Seks w ciazy podobno jest mega przyjemny i do tego bardzo pozadany i libido nam skarze :P wiec korzystac do 8 miesiaca, jak nie ma przeciwskazan :)

    Morella lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheheh! ;) Morella dałaś czadu. ;) U nas po zajściu też raczej <3 do odwołania nie będzie, bo u mnie z góry ciąża będzie zagrożona. :P

    Morella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ale chyba od 5 miesiąca jest bezpiecznie. Moje koleżanki miały surowe przykazanie, by nie bzyczyć do połowy 4 miesiąca dla bezpieczeństwa maluchów...

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kochane, bo koleżanka ma wpaść na jakieś winko (na endometrium :P), uciekam. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo kurcze mnie lekarze mówili ze to nie zagraża noo chyba, że ciąża zagrożona czy coś ale to wiem ze tylko na górze dziewczyny nie mogły być a po Bozemy na misjonaża wolno było :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, laski, skupmy się na zaciążeniu a seksem będziemy się martwić później:D

    Ja dziś mam kumulację dziwnych objawów. Małż wyciągnął dziś łapę po cycka - zabolało jak diabli, mam dyskomfort w podbrzuszu i jakby kłucie w jajniku promieniujące lekko w pachwinę. A teraz coś mnie czasami dźga w środku pochewy;/
    Zwariować można.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierze, że macanie brzuszka ciężarnej i te bociany jeden widziany taki który leciał przez babcie drugi przez mame pomogą :P One lecą do mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, ale pamiętaj - tylko czerwone wytrawne jest zdrowe;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Dobra, laski, skupmy się na zaciążeniu a seksem będziemy się martwić później:D

    Ja dziś mam kumulację dziwnych objawów. Małż wyciągnął dziś łapę po cycka - zabolało jak diabli, mam dyskomfort w podbrzuszu i jakby kłucie w jajniku promieniujące lekko w pachwinę. A teraz coś mnie czasami dźga w środku pochewy;/
    Zwariować można.

    A może owu jednak później! :P może małż ma racje ;)

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ