X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, Ciri, ale jak coś to wysyłaj te Bociany później do nas:D ja u Niemców żadnego nie widziałam, może w maju w Polsce kochanej w końcu zobaczę dobrą wróżbę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mogę jednego odsprzedać :P Byle by do mnie nie zabłądził :P Albo czekaj ktora pierwsza testuje? To do tej wyśle a potem niech ona przekaże dalej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E, chyba nie. Mam już dość sucho i libido spadło. No ale profilaktycznie przybzyczę, a co!

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    E, chyba nie. Mam już dość sucho i libido spadło. No ale profilaktycznie przybzyczę, a co!
    Jak to profilaktycznie? z przyjemnoscia ma byc bo inaczej nic z tego nie bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja testuję pierwsza, jeśli się uda to wyślę co się da, by Wam się udało:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest z przyjemnością, ale tak sobie myślę, że może to kłucie w środku spowodowane jest nadmiernym seksowaniem. Mam tablety które gin mi zapisał przed wyjazdem, chyba ich użyję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja myśle :) Mam nadzieje ze nam się wszystkim uda to w wakacje zlot ciężarnych :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Zawsze jest z przyjemnością, ale tak sobie myślę, że może to kłucie w środku spowodowane jest nadmiernym seksowaniem. Mam tablety które gin mi zapisał przed wyjazdem, chyba ich użyję.

    Pierwsze słysze żeby brzuch bolał od za dużej ilości seksu ;P mnie bolał tylko jak byłam głupią nastolatka i wyjechałam z chlopakiem na dwa tygodnie i przez ten czas był seks 3 razy dziennie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mówię o tym kłuciu w pochwie.

    No to się nie oszczędzałaś:D ach...młodość:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ale szczerze to do pzyjemnych nie należało bo ja zawsze miałam hmmmm wasko? i seks mi zawsze duży ból spawiał ale jak człowiek jest młody i dopiero odkrywa seks to cóż robi głupoty ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to. Ale jest co wspominać:D
    A pomyśleć, ze kilka lat temu zajście w ciążę jawiło się jak największa tragedia i każdy okres wywoływał uśmiech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak, ja podobno byłam i to na tabletkach ale było samoporonienie... Ale dobrze sie stało bo tamten partner by chciał zebym usuneła wiec by i tak sie skonczyło rozstaniem... tylko boje sie ze jesli zeczywiscie to było poronienie to teraz moge miec problemy z zajsciem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to było poronienie samoistne to nie powinno być większych problemów. :)
    Bądź dobrej myśli.
    Uciekam zając się małżem trochę.
    Miłego wieczorku:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny jak sie spalo? Ja juz po porannym mierzeniu i spac mi sie juz nie chce ;( mj wykresik od kilku dni delikatnie spada wdol.... cekawe czemu...

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spada bo się szykuje do wielkiego skoku :D
    Dzień dobry :)

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dobry ;) ja dzisiejszej nocy <3 i na ostro, polezalam po, potem toaleta i troszke tylko ze mnie wylecialo i dzis rano w drodze do lazienki znow troszke czyli sie chyba ladnie przyjelo ;p czyli ostry seks moze pomoc w zajsciu ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to czytałam ze ten spadek pzed owu jest jednodniowy i znaczny bo ok 2 kresek a mi codziennie o 2,3 setne spada temperatura...

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ostro najlepszy :) mnie wczoraj cały dzień ciągnęło :D az się mój M pytał co jest grane :D
    Póki nie było owuskoku to się temp nie przejmuj :)

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem wiem. Mam nadzieje ze nastapi ;p nam sie wczoraj na wspominki czyli tak naprawde mnie i to chyba go troche rozbudzilo ;p mam nadzie tylko ze skok bedzie. Jak na razie na owu sie nie zapowiada chyba ze bez sluzu plodnego. Wczoraj na tescie owu wreszcie wyrazniejsza krecha ale nadal bladzioch wiec moze za kilka dni :p

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ