X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Ciri. :)

    Morella lubi tę wiadomość

  • bocian Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 8 maja 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 28 dc, @ jeszcze nie ma, owu była potwierdzona na monitoringu, pęcherzyk pękł, było ciałko żółte, ale potem progesteron był niski, i gin powiedział, że mam czekać na okres i czekam i się wkurzam, brzuch boli, cycki bolą, w krzyżu boli, a jak mam dostać to niech to już będzie to następna owulka w okolicach dnia matki ;-) jeśli tym razem w ogóle będzie
    robiłam testy z rossa w 25, 26, 27 dc i wszystkie negatywne ;-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 07:58

    Morella lubi tę wiadomość

    bocian
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Nie-dziękuję (żeby nie zapeszyć!). ;) Objawy to ty masz ciążowe! :)

    Nie nakręcam się za bardzo i na szczęście nie mam za dużo czasu, żeby o tym myśleć :P bo już w innych cyklach objawy miałam 100% ciążowe, a ciążę tylko psychiczną :P Chociaż nie powiem, dzisiejsza temp. mnie ucieszyła :) Jednak z testowaniem poczekam chyba do terminu @, który wypada za 6 dni, także.... Kto ze mną zatestuje??

    Morella lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocian! No Ty to musisz nam przyniesc szczęście;) taki ladny nick. Witaj! A jak dlugie masz cykle zazwyczaj?

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ile dpo jestes?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, uda sie:)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri tylko spokój Cię może uratować (wiem, wiem łatwo się mówi). Takim nakręcaniem się nic nie przyspieszysz, a wręcz możesz opóźnić. Także głowa do góry!

    Witaj Bocian! Morella dobrze prawi - musisz nam szczęście przynieść ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocian przykro mi. :( Ale póki nie ma @ jest nadzieja! :) Niektórym testy wychodzą po terminie @.

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Alicja, uda sie:)

    Bardzo bym chciała (jak my wszystkie tutaj z resztą!), ale jakiś mega spokój zachowuję :P Aż sama siebie nie poznaję!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja trzymam mocno kciuki za Ciebie! :)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Gumisi wychodza przed;) taka jest ta nasza Gumisia;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.... jakos mi to nie idzie dzisiaj. W ogole ostatnio..nie wiem czy to przez samopoczucie czy co...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj bocian i tak jak gumisia pisze, póki nie ma @ jest nadzieja! :) mi przy synku test w dniu spodziewanej @ wyszedł negatywny, dopiero 4 dni później wyszła druga kreska :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 08:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Bardzo bym chciała (jak my wszystkie tutaj z resztą!), ale jakiś mega spokój zachowuję :P Aż sama siebie nie poznaję!


    Ja bylam spokojna. Tylko wczoraj szalalam przed beta. Teraz bede robic bete szybciej, zeby sie nie nakrecac, bo testy zrobily mnie w jajo. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w każdej ciąży wychodziły przed. Taka natura. :P Ale wiem że różnie mają dziewczyny. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka i Gumisia rodza razem;)

    alicjaaaa, anulka557 lubią tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja byłam pewna że u Ciebie beta będzie pozytywna. Byłam w szoku wczoraj że jednak nie. :( Dziwna ta sprawa. Jak @ nie przyjdzie to powtórz może betę. Mam nadzieję że przynajmniej w następnym cyklu Ci się uda. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to @ musi przyjsc, bo ja wczoraj piwa wciagnelam. Brzuch zaczyna bolec na @, czekam

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kochane, emocje opadły. :P Wybaczcie że byłam na świeczniku przez cały poranek. ;) Dziękuję za uwagę i ciepłe słowa. :) Muszę w końcu wyjść z łóżka, bo od 4 rano leżę. :P

    anulka557 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnietez wierzylam w Morelle bo to wszystko na ciaze wskazywalo... ja mam jeden tescior z allegro 10 i zeby mnie on nie podkusil wczesniej...

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ