X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella ja 4 dpo napiłam się czerwonego winka z koleżanką. ;) Bez przesady Kochana. Te 2 piwa by nic nie zrobiły. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle. Morella ty sie nie poddawaj poki nie ma @ wszystko jest mozliwe szczegolnie jesli jest regularny seks.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Ginekolog może mnie przyjąć dopiero w czwartek. :( Ale mam Duphastonu dużo. :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeeej, Ciri, przestań narzekać, bo Twoja lawina narzekań zagluszyła fakt, że mi też nie skoczyła temperatura i też się domagam słów pociechy ;););););)

    Żartuje oczywiście :)

    Ja teraz poproszę kciuki za to, żebym dostała te pracę. To myślę, że się wyluzuję, nawet troche przystopujemy ze staraniami do lipca - sierpnia , żeby spokojnie jeden rok szkolny przepracować ( W CIĄŻY) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 08:22

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój prywatny Doktorek dopiero na czerwiec. :P Ale to i dobrze, bo będzie już serduszko (oby!oby!oby!). ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu tulę! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna ty masz jeszcze szanse stawiam ze wlasnie jak dostaniesz prace sie odstresujesz i od razu zajdziesz w ciaze ;p wiec nooo stresss

  • bocian Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykle moje cykle są 28 dniowe, tym razem miałam monitorowany i o dziwo owulka była gdzieś między 16-17 dc, bo w 15 był już 20mm pęcherzyk, potem był weekend, a jak po weekendzie poszłam na usg to był juz widoczny pękniętey pęcherzyk z ciałkiem żółtym, potem niestety progesteron tylko 5,20, przy normach z mojego labo faza lutealna 3,34-25,56, oraz środek fazy lutealnej od 4,44- 28,03 no i czekam niby na @ bo i tak się czuje, a gin powiedział, żeby spodziewac się @, tylko gdzies wyczytałam, że ten progesteron to powinno się dwa razy w tym samym dniu badać bo są jakies jego wyrzuty i teraz nie wiadomo, czy to było jego maximum czy minimum, oj ciężki staraczki los ;-(
    tez bym chciała przynieść szczęście Wam i sobie z takim nickiem

    bocian
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc Kochane ogłaszam : w poniedziałek beta. ;)

    anulka557 lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocian to skoro masz niski progesteron to dlaczego nie dostałaś recepty na Luteinę lub Duphaston?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem ze nadal moj cycek nie doszedl do siebie. Mam jeden znacznie wiekszy o.O a ze to akurat ten ktory z natury jest wiekszy to bez stanika wygladam jak kosmita ;p

  • bocian Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to był pierwszy monitorowany cykl po długim czasie starań i chciał lekarz zobaczyć co i jak u mnie będzie, poza tym wczesniej miałam problem z grubością endometrium, teraz niby się polepszyło a gin tłumaczył mi , że luteina obniza grubość endometrium co u mnie by było nie bardzo dobre, no i jeszcze to, że normy w moim lab wskazują, że owulka była mimo wszystko, tylko raczej do utrzymania ciąży to za mało tego progesteronu, zobaczymy w następnym miesiącu co będzie i co gin zadecyduje

    bocian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, tulę, pocieszam i trzymam kciuki:)

    Ciri, no czekaj, coś Ty taka wyrywna:D

    Gumisia, dbaj o siebie, mam nadzieję, że nie masz ciężkiej pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to była przecież loteria. Test nie był jednoznacznie pozytywny. Po prostu trafiłam w krótkim czasie na dwa żartobliwe testy. Do kabaretu. Taki szoł mi zrobiły i o! :D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ja mam od dwóch miesięcy taki niesustanny dysonans, czego bardziej chciec: z jednej strony mysle,ze jesli dostane prace, to powinnismy sie wstrzymac na chwilke,zeby zakorzenic sie w pracy i dopiero potem na spokojnie działać. Z drugiej pragnienie dziecka jest bardzo silne i jestem gotowa nawet ponieść upokarzajace moemnty bycia w ciazy od razu w nowej pracy (upokarzajace w sensie,ze wiecie, to pewnie bedize srednio mile widziane i wyjde na ta, co to lapie umowy tylko).
    Poki co jedyne, co moglam robic, to starac sie i szukac pracy, ale czasami bardzo przytłaczajace to wszystko na raz: starania, szukanie pracy, slub, przeprwadzka do innego miasta. Uuuuuch!

    No, w kazdym razie, skoro owu nie bylo, to mam nadzieje,ze bedzie praca.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah bo mam wiele stresow teraz i zaczepiam sie jednego by nie myslec o innych bo jeszcze zaczne sie stresowac dodatkowo i bedzie kicha...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide do roboty laseczki, zostańcie płodne i rozmnażajcie sie. Wrócę za jakiś czas ;)

    bocian lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Wiecie, ja mam od dwóch miesięcy taki niesustanny dysonans, czego bardziej chciec: z jednej strony mysle,ze jesli dostane prace, to powinnismy sie wstrzymac na chwilke,zeby zakorzenic sie w pracy i dopiero potem na spokojnie działać. Z drugiej pragnienie dziecka jest bardzo silne i jestem gotowa nawet ponieść upokarzajace moemnty bycia w ciazy od razu w nowej pracy (upokarzajace w sensie,ze wiecie, to pewnie bedize srednio mile widziane i wyjde na ta, co to lapie umowy tylko).
    Poki co jedyne, co moglam robic, to starac sie i szukac pracy, ale czasami bardzo przytłaczajace to wszystko na raz: starania, szukanie pracy, slub, przeprwadzka do innego miasta. Uuuuuch!

    No, w kazdym razie, skoro owu nie bylo, to mam nadzieje,ze bedzie praca.

    Noo ja mam podobnie dlatego jeszcze dwa cykle i szukam pracy i wtedy ze staraniami sie wstrzymam... ale wiecie przegladalam wczoraj ogloszenia i nic... zero... same umowy zlecenie co mnie nie urzadza bo malo kto chce dac umowe z.zusem. ja w obecnej pracu dostalam ja po prawie 5 latach pracy i to jeszcze wyblagalam. Wiec kicha straszna...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, Zazdroszczę pracy w szkole. Ja dwa lata po studiach szukałam i nie chcieli kogoś bez doświadczenia. No i wróciłam do drugiego zawodu, który też uwielbiam:)
    Nie ma tego złego.
    Nie martw się, dostaniesz pracę i zajdziesz w ciążę.
    Stresy ślubnego i przeprowadzki nie zazdroszczę. Przeżyłam to w październiku i długo się zbierałam:D Bieszczady pomogły się zregenerować.

    Ciri, tak wnioskuje z Twoich postów, że jesteś wielkim kłębkiem nerwów. Wrzuć na luz mała, masz super mamę, teściową <zazzzdroszczę>, faceta, który Cię kocha. No a bobas przyjdzie. Nie wgapiaj się już tak w organizm:)
    Walnij piwko lub inny truneczek i olej temperaturę.

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • Bożena32 Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia,gratuluję.Ja nie wytrzymałam i zrobiłam test dzisiaj rano i negatywny.Jestem 12dpo i chyba powinno już coś wykazać a tu nic.I znowu kolejne rozczarowanie,że się nie udało.Miesiączkę mam dostać we wtorek 12.05. a już dzisiaj mam bóle okresowe i plecy bolą.Sama nie wiem,czy trochę nie za szybko,no ale jak test negatywny to okres przyjdzie.

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ