X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia bardzo bardzo mocno grtatuluje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak juz chca sie umowic beze mnie! Pamietajcie ze ja z wawy wiec blisko do Lodzi ;p

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakaś lipa z ta temp. Mam pierwszy cykl ze tak bezbadziejnie przyrasta....o co chodzi? Chyba ciazy z tego nue bedzie..... Smutno....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powolutku przyrasta ale rosnie pewnie bedziemy w takiej samej sytuacji wiec sie nie przejmuj bo ciaza spokojnie z tego moze byc.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro 6dpo ide zrobic progesteron....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale rosnie babo bedzie dobrze w koncu rozdaje bociany z dziecmi.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Gumisia bardzo bardzo mocno grtatuluje :)
    Nie-dziękuję. Czekam na wyniki bety. ;) Koło 16 będą. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    U mnie jakaś lipa z ta temp. Mam pierwszy cykl ze tak bezbadziejnie przyrasta....o co chodzi? Chyba ciazy z tego nue bedzie..... Smutno....
    A sprawdzałaś kiedyś progesteron?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ważne że rośnie, ale progesteron sobie sprawdź. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo tak juz chca sie umowic beze mnie! Pamietajcie ze ja z wawy wiec blisko do Lodzi ;p


    Pytam się bo może w jednym szpitalu byśmy się ulokowały;]

    A spotkanie musimy zrobić, przecież zlot musi być. Szkoda tylko, że ja nawaliłam z tym brzuchem.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Z przeprowadzki to ja się cieszę - wreszcie zamieszkam z J. Ślub też raczej spoko (choć mamy jazdy z rodziną J.) jesli chodzi o organizacej, bo ze z samego slubu sie ciesze, to wiadomo ;p Więc ja nie mam jakichs nie samowicie ducyhc stresow z tym wszystkim, ale pewnie mimo wszystko troche stresu jest, bo to przeciez powazne zmiany w zyciu.

    No nic, jade na wycieczke z klasa ;p
    Dla mnie okres przed ślubem (ślub był kościelny i duże wesele) to był taki stres, że nie wyobrażałabym sobie starań. Podziwiam cię. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlot koniecznie! Musimy się poznać!!! :)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kochane jest druga kreska!!!!!!!!!!! ;) Nie wierzę! Gdy sikałam na test byłam pewna że jednak nie... Przecież to dopiero 10 dpo! ;) Jeszcze blada ale jest!


    WIEDZIALAM!!!!!!!GRATULUJE KOCHANA Z CALEGO SERDUCHA I ZYCZE CI SPOKOJNYCH 9 MIESIECY :**

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Nie-dziękuję. Czekam na wyniki bety. ;) Koło 16 będą. :)


    Wszystkie czekamy! będzie wysoka beta! a może i podwójna, bo bliźniaki;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Pytam się bo może w jednym szpitalu byśmy się ulokowały;]

    A spotkanie musimy zrobić, przecież zlot musi być. Szkoda tylko, że ja nawaliłam z tym brzuchem.
    A co w szpitalu z wami nie moge sie ulokowac? Przetrzymam o 2 tygodnie moja ciaze i tyle ;p dobra.co tu gadac tez jeszcze moge nawalic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Dla mnie okres przed ślubem (ślub był kościelny i duże wesele) to był taki stres, że nie wyobrażałabym sobie starań. Podziwiam cię. ;)


    Ja też miałam kościelny, wesele na 120 osób, w remizie! <bo tata tak chciał>. Od środy przed ślubem cała rodzina siedziała na sali i pomagała kucharce, bo moja rodzina nie lubi cateringów:D
    Także urobiłam się po łokcie. A wesele skończyło się w środę po ślubie, bo wtedy oddaliśmy klucze do sali. Wyobraźcie sobie mnie i męża po takim maratonie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow mega. Ja tez bym chciala wlasnie w stodole albo remizie jeslo w ogole juz.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z Kutna, a mąż z Łodzi - też mam blisko ;) i właśnie dziś jedziemy do teściów, więc kierunek Łódź wita :) <3

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu dziękuję ci za twoje kciuki i wiruski! ;) Przydały się! :) Jak się czujesz?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Wszystkie czekamy! będzie wysoka beta! a może i podwójna, bo bliźniaki;]
    Mąż by chciał. ;) Ja myślę że beta dziś będzie jeszcze bardzo niska, bo test blady. Nie wiem? 30? Ale ważne żeby rosła. :)

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ