X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle śmietana z warzywami chyba o to mi chodzi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    o kurwa... za przeproszeniem... co to ma byc?! z jakiej racji?
    Państwowa uczelnia kochana:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaa znam to... dobra nic nie mowie, bo u mnie byylo to samo, kurwa pierek a nie umiejetnosci sie licza... wrrr

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moj maz wnikliwie analizowal moj wykres i stwierdzil, ze według niego owu to ja mialam w 28 dpo bo wtedy mialam mase rozciagliwego sluzu i tlumaczy to te wysoka temperature i bete 2.0, ktora rosla dopiero, gdy ja badalam... Zatem wyliczyl, ze jestem w 7 dpo, co mnie bardzo smueszy, bo ze on juz tak mnie pociesza, to musze wygladac jak zbity pies.;) kochany Misio
    Ale fajny mąż! :D

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A sutki dzis mnie po prostu napier... . i kluje mnie jak zwykle jakby w macicy.
    Ojojoj! :) A może jednak? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    aaaaa znam to... dobra nic nie mowie, bo u mnie byylo to samo, kurwa pierek a nie umiejetnosci sie licza... wrrr

    i tak sobie myślę, że 9 mc zwolnienia poprawi mi humor, zaoszczędzę na paliwie....żartuje oczywiście no ale może warto porzucić rozmowy o pracy, nie ten wątek i w ogóle...
    co macie na kolacje?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Wlasnie obczailam sobie laboratorium blisko mojego mieszkania. Strzele jutro bete i bede wiedziala.
    W końcu mądrze piszesz Słonko! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie jadam kolacji wiec nic, w sumie wczesniej jak mialam napad zarcia zjadlam cala miche platkow z mlekiem a potem na sucho wpieprzylam iles i teraz czuje sie zle

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane oczy mi się same zamykają. Chyba mnie dopada ciążowe zmęczenie. :P Kocham was! :D Buziaczki z wiruskami! :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ja nie jadam kolacji wiec nic, w sumie wczesniej jak mialam napad zarcia zjadlam cala miche platkow z mlekiem a potem na sucho wpieprzylam iles i teraz czuje sie zle
    fuu płatki z mlekiem:P
    jak to jest nie jeść kolacji? nie znam uczucia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee nooo normalnie :P juz dlugo nie jadam kolacji, od 18 to glodna nie jestem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    eeee nooo normalnie :P juz dlugo nie jadam kolacji, od 18 to glodna nie jestem

    też bym tak chciała...czemu masz 2 tyg do testowania na suwaku?

  • habibi86 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Anka nie wiem o co chodzi ale ja od owulacji, nie daje sobie rady z brzuchem, najpierw jajnik...wiadomo 3-4 dni bo ciałko żółte i te bajery więc czułam jakbym sobie do jajnika przywiązała odważnik ołowiany i ten tam sobie tak szczęśliwie dyndał, potem zeszło niżej, ból zelżał ale za to wzdęcia takie, że myślałam że rozerwie brzuch, spać się nie dało niezależni od pozycji, potem trochę się wyciszyło (ale żeby było jasne nie przestało) no i mogłam przespać jedną noc na brzuchu (tak lubię) a dzisiaj co? prawa pierś mnie boli i znów sobie nie poleżę
    ja biorę Clo i wydaje mi się, że to tak podwaja siłę moich objawów
    Arizona, mam dokładnie to samo,tez biorę clo,widzisz nie skojarzyłam, że objawy mogą być po tym bardziej dokuczliwe, hmmm...coś w tym chyba jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo sobie zalozylam ze poczekam do 18 dnia wyzszych temperatur :P bo okres juz wtedy na pewno przyjdzie to wiesz w razie czego nie bedzie rozczarowania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    habibi86 wrote:
    Arizona, mam dokładnie to samo,tez biorę clo,widzisz nie skojarzyłam, że objawy mogą być po tym bardziej dokuczliwe, hmmm...coś w tym chyba jest.
    to mój pierwszy cykl z Clo i nigdy tak intensywnie tego nie odczuwałam, gdzieś na forum doczytałam, że po Clo tak jest...więc to, że boli mnie coś intensywnie wcale nie musi oznaczać ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    bo sobie zalozylam ze poczekam do 18 dnia wyzszych temperatur :P bo okres juz wtedy na pewno przyjdzie to wiesz w razie czego nie bedzie rozczarowania
    w sumie doskonale rozumie, nie skojarzyłam tylko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewuchy, mój zaraz wraca z pracy a jako przykładna istota idę odgrzać kolację:)
    Wszystkim dobranoc i do jutra:)

  • habibi86 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja już nie mam wątpliwości, że ta głupia małpa się zjawi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wiesz to nie znaczy ze wytrzymam...

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaraz spac...

‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ