X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miało być "nie dosięgam"!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    dobra przez Was zbadałam!
    nie wiem czy otwarta czy zamknięta abo nie dościgam! Za to zdecydowanie miękka albo średnia
    i kuźwa co to za śluz?!....niby gęsty ale mleczny i rozciągliwy i po co ja tam paluchy pchałam:P:P
    dziewczyny mowia ze taki jest we wczesnej ciazy :P
    ja mam grudkowaty i malo go, ale brzuch czuje jak na okres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór
    jestem popieprzona
    Dziękuje:)

    ciri22, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz wnikliwie analizowal moj wykres i stwierdzil, ze według niego owu to ja mialam w 28 dpo bo wtedy mialam mase rozciagliwego sluzu i tlumaczy to te wysoka temperature i bete 2.0, ktora rosla dopiero, gdy ja badalam... Zatem wyliczyl, ze jestem w 7 dpo, co mnie bardzo smueszy, bo ze on juz tak mnie pociesza, to musze wygladac jak zbity pies.;) kochany Misio

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sutki dzis mnie po prostu napier... . i kluje mnie jak zwykle jakby w macicy.

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    dziewczyny mowia ze taki jest we wczesnej ciazy :P
    ja mam grudkowaty i malo go, ale brzuch czuje jak na okres
    ja wcześniej miałam jak przysłowiowy balsam ale niedużo
    tera jak poszłam siku to został na papierze zdecydowane trochę więcej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moj maz wnikliwie analizowal moj wykres i stwierdzil, ze według niego owu to ja mialam w 28 dpo bo wtedy mialam mase rozciagliwego sluzu i tlumaczy to te wysoka temperature i bete 2.0, ktora rosla dopiero, gdy ja badalam... Zatem wyliczyl, ze jestem w 7 dpo, co mnie bardzo smueszy, bo ze on juz tak mnie pociesza, to musze wygladac jak zbity pies.;) kochany Misio
    babo bo mnie tez sie wydaje ze u Ciebie owulacja byla pozniej... ale to takie moje zdanie mowilam o tym wczesniej :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moj maz wnikliwie analizowal moj wykres i stwierdzil, ze według niego owu to ja mialam w 28 dpo bo wtedy mialam mase rozciagliwego sluzu i tlumaczy to te wysoka temperature i bete 2.0, ktora rosla dopiero, gdy ja badalam... Zatem wyliczyl, ze jestem w 7 dpo, co mnie bardzo smueszy, bo ze on juz tak mnie pociesza, to musze wygladac jak zbity pies.;) kochany Misio

    mój jakiś czas temu przyłapał mnie na forum i pyta się co to i czy może poczytać, prosiłam żeby nie wchodził i nie czytał moich postów bo chcę odrobinę prywatności, nie mógł zrozumieć dlaczego nie chce z nim się dzielić tym wszystkim co tu wypisuje....stwierdziłam, że nie ma jajników i tyle...wymogłam obietnicę że nie zajrzy
    ale wykres mu pokazuje, interesują go głownie serduszka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    ja wcześniej miałam jak przysłowiowy balsam ale niedużo
    tera jak poszłam siku to został na papierze zdecydowane trochę więcej
    nie to jak balsam ja nie mam, mam takie ze tylko zostaje gdy szyjke smyrne ale taki bialy grudkowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    mój jakiś czas temu przyłapał mnie na forum i pyta się co to i czy może poczytać, prosiłam żeby nie wchodził i nie czytał moich postów bo chcę odrobinę prywatności, nie mógł zrozumieć dlaczego nie chce z nim się dzielić tym wszystkim co tu wypisuje....stwierdziłam, że nie ma jajników i tyle...wymogłam obietnicę że nie zajrzy
    ale wykres mu pokazuje, interesują go głownie serduszka:)
    Nooo mojego raczej przyrost temperatury i nie moze zrozumiec czemu wole z wami pogadac, a ja nie znosze mowienia, jak bedzie dziecko to bedzie nic na sile... wrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    mój jakiś czas temu przyłapał mnie na forum i pyta się co to i czy może poczytać, prosiłam żeby nie wchodził i nie czytał moich postów bo chcę odrobinę prywatności, nie mógł zrozumieć dlaczego nie chce z nim się dzielić tym wszystkim co tu wypisuje....stwierdziłam, że nie ma jajników i tyle...wymogłam obietnicę że nie zajrzy
    ale wykres mu pokazuje, interesują go głownie serduszka:)



    Witaj w klubie;) moj stwierdzil, ze stanowczo za malo tych serc.

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mu powiedzialam ze jak nie zajde do kolejnych dwoch cykli to koniec ze staraniem na dlugo bo w pracy coraz bardziej chujowo i ze pojde do urzedu pracy i nie bede sie juz starac to sie przejal troche...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie obczailam sobie laboratorium blisko mojego mieszkania. Strzele jutro bete i bede wiedziala.

    ciri22, Arizona_R, Gumisia, anulka557, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że mój by nie ogarnął jakbym mu co chwile coś wspominała o temacie....typu wiesz co idę sobie zbadać szyjkę macicy bo mi odpierdziela i zaczynam czepiać się każdego objawu

    w ogóle jak zaczynam coś mówić, że chyba się nie uda to gratuluje mi nastawienia
    a chodzi o to, że to przeżywam, raz się cieszę (jak z tej szyjki) raz się boje bo może wszystko diabli wziąć...oczywiście, że wspiera ale nie zrozumie jak kobieta kobietę

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam to samo, z testu pozytywmego owulacyjnego cieszylam sie jakbym zobaczyla te dwie krechy na ciazowym...

    Arizona_R, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dzis mu powiedzialam ze jak nie zajde do kolejnych dwoch cykli to koniec ze staraniem na dlugo bo w pracy coraz bardziej chujowo i ze pojde do urzedu pracy i nie bede sie juz starac to sie przejal troche...

    temat pieniędzy, pracy uważam za zakończony:)
    mnie szlak dzisiaj trafił po rozmowie z koleżanką odnośnie pracy...przyjęto w jednostce nową dziewuchę, ja pracuje tam 6 lat a ona o 800zł brutto dostała wyższą pensje na dzień dobry (równoważne stanowisko). Pracuje w "prestiżowym" miejscu a płacą mi mniej niż ekspedientce w sklepie...ale się wyżaliłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    800zł...nie 100, 200...kuźwa 800!

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia kurczowo trzymam się nadziei tego bolu piersi :( :)ale nie mogę nawet sobie wyobrazić ze to ciaza

    narobilyscie mi ochoty i wycisnelam sobie sok pomarańczowy :)

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    temat pieniędzy, pracy uważam za zakończony:)
    mnie szlak dzisiaj trafił po rozmowie z koleżanką odnośnie pracy...przyjęto w jednostce nową dziewuchę, ja pracuje tam 6 lat a ona o 800zł brutto dostała wyższą pensje na dzień dobry (równoważne stanowisko). Pracuje w "prestiżowym" miejscu a płacą mi mniej niż ekspedientce w sklepie...ale się wyżaliłam
    o kurwa... za przeproszeniem... co to ma byc?! z jakiej racji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wrote:
    Gumisia kurczowo trzymam się nadziei tego bolu piersi :( :)ale nie mogę nawet sobie wyobrazić ze to ciaza

    narobilyscie mi ochoty i wycisnelam sobie sok pomarańczowy :)

    ja dalej myślę o truskawkach, a wpierdzieliłam pomidory z cebulką i śmietaną mojemu z kolacji:)

‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ