X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia tez a ma fasolke ;p

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos czuje, ze ten maj bedzie zielony :) I mam nadzieje, ze poczatek czerwca tez :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znow pochwa daje o sobie znac... chyba bede chora w sobote to wesele. Swietnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w ciągu 10 minut zaplanowałam swój ślub i chrzciny Hanki na czerwiec następnego roku...mój przyklepał i takie o to wyszły romantyczne oświadczyny

    motylek1909, marta1987 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha jakbym ze swoim rozmawiala. To co bierzemy slu? Nie mam czasu . Ale to trwa 10minut. No ok to za rok. W maju. Ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Blahaha jakbym ze swoim rozmawiala. To co bierzemy slu? Nie mam czasu . Ale to trwa 10minut. No ok to za rok. W maju. Ok
    hahaha :) bardzooooo romantycznie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mi się oświadczył w marcu, w Dzień Kobiet... a tydzień później mówimy: "bierzemy ślub 10 maja?" - "ok"... finalnie pobraliśmy się 26.04 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale na razie slubu nie bedzie...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. oświadczył się w lipcu w moje imieniny...totalnie mnie zaskoczył...a ślub teraz 20 czerwca:)

    motylek1909, Arizona_R lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekałam na oświadczyny trochę za długo, a to kasa a to coś tam i wczoraj mieliśmy rozmowę odnoście naszego związku, że czuję potrzebę ogarnięcia tematu i długo zasnąć nie mogłam przez to, natłok myśli...a dziś przy kawie stwierdziłam, że dość tego wszystkiego, i trzeba się ogarnąć...napisałam więc sms'a cze czerwiec będzie idealny bo będzie ciepło ja będę już po porodzie i będzie można chrzcić więc dłużej czekać nie będę a tak w ogóle to maj byłby idealny:)

    ciri22, motylek1909 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My raczej oswiadczyn nie bedziemy mieli niw ten typ ludzi ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    My raczej oswiadczyn nie bedziemy mieli niw ten typ ludzi ;p

    ja jak widzisz sama się oświadczyłam, liczę na to, że jednak się zreflektuje i kipu ten pierścionek!

    moniqe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    ja jak widzisz sama się oświadczyłam, liczę na to, że jednak się zreflektuje i kipu ten pierścionek!
    hahaha, mój poleciał bez [pierścionka, ale za to sobie wybrałam jaki chcę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez tak zrobilam w sumie. I na razie jest tak najpierw dziecko a potem sie zastanowimy kiedy dokladnie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja za ciosem poszłam:)...z brzuchem ślubu nie chce tylko i wyłącznie ze względu na stres i niby co ja miałbym na siebie włożyć?:D

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to u mnie było bardzo romantycznie kawal czasu temu bo zaręczyny 8 lat temu wakacje wieczor plaza morze i my :)

    No ale dziś u mnie dramat tempka 36,47 czujecie :/

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciotka miala teraz slub z brzuchem i ygladal pieknie w takiej kremowej sukience.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dwóch dni, rano jak mierzę tem, to zanim zapipcze to panikuje tak sie boje spadku

    Sanna, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Wam zaraz wkleję co mi chodzi po głowie...u nas będzie tylko obiad dla najbliższych bez wesela i całej pompy...stara jestem, z kasą też krucho bo dopiero organizujemy sobie życie i jak coś to dziecko więc wolę rozpieszczać hanię niż balować do rana:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle. Ja tez nie bede miala wesela szkoda mi kasy. Wole za ro gdzies wyjechac czy cos zrobic.

    Coraz gorzej sie czuje. Brzuch i krzyz boli. Miesnie i zimno mi. Bez sensu w ogole...

    Arizona_R lubi tę wiadomość

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ