X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tu się wstawia zdjecia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tez tak mysle. Ja tez nie bede miala wesela szkoda mi kasy. Wole za ro gdzies wyjechac czy cos zrobic.

    Coraz gorzej sie czuje. Brzuch i krzyz boli. Miesnie i zimno mi. Bez sensu w ogole...
    mówisz bez sensu?
    serio?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuc na fotosik

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    mówisz bez sensu?
    serio?!
    Tak bo bede chora a mam wesele moj G jest swiadkiem a tam jego byla i kicha noooo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f87aa6433a5e4cf.html

    coś w ten deseń...

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tak bo bede chora a mam wesele moj G jest swiadkiem a tam jego byla i kicha noooo

    no skoro ciąża to choroba :) nie pij alkoholu jak coś:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    no skoro ciąża to choroba :) nie pij alkoholu jak coś:P
    I tak rzadko i malo pijam jak cos to jedno piwko... boze jak siusiam mam noralnie uczucie W podbrzuszu jak na okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    I tak rzadko i malo pijam jak cos to jedno piwko... boze jak siusiam mam noralnie uczucie W podbrzuszu jak na okres...
    śmierdzi ciążą z daleka:P

    ja za to siusiam zdecydowanie mniej niż zwykle i pije trochę więcej, smakuje mi wszystko co posolone (mało solę za zwyczaj) i pewnie nie jestem w ciąży:(

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostatnim cyklu mialam podobnie jak okres mi sie sooznial ;p wiec zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wychodzę na chwile...czas popracować przez moment:)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale miałam nadrabiania prawie 20 stron od wczoraj wieczorem niezła drukarnia z was dziewczynki :) ja też czuję podbrzusze jak na okres jakbym zakwasy miała napiąć mięśni nie można :( Ciri moje przeziębienie mineło zaskakująco szybko ostatnio chorowałam na to samo tydzien a teraz zaledwie 2-3 dni :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie nie nadążam za Wami z czytaniem ;P. Ja w tym cyklu mam zamiar olać wszystkie objawy od owulacji do terminu @ bo zawsze coś się znajdzie, tym bardziej jak się czeka ;). Chociaż w cyklu gdzie nam się udało, też olałam objawy, ale miałam taki dziwny ból piersi i wyczulona byłam na zapachy (czułam je intensywniej), że wiedziałam iż coś jest na rzeczy :D. Zobaczymy czy nie zafiksuję się po owulce ;P

    U mnie 11dc, śluz się zmienia, popęd się zmienia ;P, od 8 miesięcy owulacja 13-15 dc, więc coraz bliżej, ale nadal trzymam podejście bez nakręcania się :D, no i sobie działamy przyjemnie i bezstresowo <3 :D

    Zaraz lecę na aerobik, powiem Wam że pomogło mi to wyluzować się na maxa, to chyba te endorfiny :D <3

    ciri22, moniqe, kofeinka lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh. Ja to nic nie wiem... boli mnie brzuch i cycki czuje... wczoraj napad glodu dzis nie mam apetytu ale to pewnie przez to chorobsko ktore do mnie idzie....

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    i wiecie jaki miałam jeden z pierwszych objawów? uderzenia gorąca, to jeszcze nawet zanim mnie ciągnąć w podbrzuszu zaczęło

    hmmm odnotowałam u siebie kilka razy w tym cyklu uderzenia gorąca też mnie bardzo zdziwiły bo nigdy ich nie miewam w środku cyklu i te ciągniecia i kłucia w podbrzuszu oby było coś na rzeczy a wszystko zaczęło się ok. 5 dpo

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane 8 czerwca mam prywatną wizytę u ordynatora ze szpitala na super sprzęcie. Już powinno być coś widać. ;) To będzie 8 tydzień! :) Do tego mój mąż ma w ten dzień urodziny! :)

    ciri22, alicjaaaa, moniqe, Arizona_R, lisa lubią tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstrzymałam się z testowaniem rano... Temperatura skoczyła o całe 2 kreski - wow po prostu... Brzuch boli jak na okres, cycki ciężkie i bolące - @ będzie jak nic!

    kofeinka lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Wstrzymałam się z testowaniem rano... Temperatura skoczyła o całe 2 kreski - wow po prostu... Brzuch boli jak na okres, cycki ciężkie i bolące - @ będzie jak nic!
    Albo fasolka skoro skoczyla ;p

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kochane 8 czerwca mam prywatną wizytę u ordynatora ze szpitala na super sprzęcie. Już powinno być coś widać. ;) To będzie 8 tydzień! :) Do tego mój mąż ma w ten dzień urodziny! :)
    Super Gumisia! to będziecie mogli zobaczyć fasolke i posłuchać serduszka :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj mi sie oswiadczyl w kwietniu zeszlego roku dajac mi konder niespodzianke, ktora uwielbiam z pierscionkiem w srodku (mowil, ze ze 3 zuzyl zanim mu sie udalo to zapakowac). A w sierpniu wzielismy slub.

    Gumisia 8 sa szczesliwe :) Moj caly zwiazek jest oparty na 8, a slub wzielismy 8.08 ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ