X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Szyjka w dodatku dalej miękka i śluz jak balsam, ale tylko przy szyjce. Zwykle już zaczynałam plamić 11dpo....
    A miałam nie świrować.....

    JA też szyjka miękka a w poprzednim cyklu tak nie miałam więc miałam nadzieję,że coś jest na rzeczy...Trzymam mocno kciuki i wydaje mi się, że u Ciebie też będzie fasolina :)

    iksińska, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta - o której wyniki?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam gładką buźkę. ;) Na czole bardzo malusia jakby kaszka z maleńkich pryszczków i tyle. ;) W pierwszej ciąży mnie wysypało. W drugiej cera mi się poprawiła. W tej jest coś jakby pomiędzy. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam nawet miedzy wlosami pryszcze... wszedzie...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo mnie chwile, a tu tyle zielonosci sie pojawilo :) Gratulacje wszystkim, ktorym sie udalo! Czekamy teraz na wyniki bety i wiecej dwoch kreseczek!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dziś bobo test no i ujemny , byłam u ginekologa żeby dał mi skierowanie na Bhcg - to powiedział że nie da , że po tym się ciąży nie rozpoznaje i kazał mi przyjść po terminie miesiaczki to mnie zbada :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak niektorzy mowia nie pierwszy raz t slusze. Moj mi dal mimo ze mialam miesiaczke to byla dziwna wiec skierowanie dal. Moze sproboj prywatnie zeobic albo idz do innego lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni wszyscy tacy sami :-/ Mieszkam tu od nie dawna więc nie orientuje się zbytnio gdzie iść

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to zalezy jedni daja drudzy nie. Moj jest facet juz taki starszy i dal mi bo powiedzial ze trzeba dmuchac na zimne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten u którego ja byłam to się wkurzył chyba na mnie że jestem od niego mądrzejsza bo powiedziałam mu kiedy doszło do zagnieżdżenia itd....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i że biorę luteinę i jutro powinnam odstawić i że dlatego chcę badania na Bhcg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to bardzo mozliwe bo nie masz gwarancji ze do niej doszlo jesli test jest negatywnwy. Wiec ja mu sie troche nie dziwie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    i że biorę luteinę i jutro powinnam odstawić i że dlatego chcę badania na Bhcg
    To jak luteina to sie nie dziwie choc podobno na r ak wczesnym s r adium ciazy po prostu okres nie wystapi jesli jestes w ciazy.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wyniki o 15.... już się zaczynam denerwować...nie wiem o której mój M. wroci z pracy...kazałam mu być po 15 bo chce samochod...oczywiście pretekst ze jade na zakupy :p

    ciri22, motylek1909, anka2712, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam kolejny test tym razem quixx - jutro albo pojutrze zatestuję - a może zerknijcie na mój wykres i napiszcie co o nim sądzicie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam dziś bobo test no i ujemny , byłam u ginekologa żeby dał mi skierowanie na Bhcg - to powiedział że nie da , że po tym się ciąży nie rozpoznaje i kazał mi przyjść po terminie miesiaczki to mnie zbada :-/
    zrób prywatnie. Gin nigdy nie daje skierowania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja mam wyniki o 15.... już się zaczynam denerwować...nie wiem o której mój M. wroci z pracy...kazałam mu być po 15 bo chce samochod...oczywiście pretekst ze jade na zakupy :p
    czekamy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    kupiłam kolejny test tym razem quixx - jutro albo pojutrze zatestuję - a może zerknijcie na mój wykres i napiszcie co o nim sądzicie
    Szybuje. Jest szansa. Ale spasc w dniu miesiaczki moze nie wiem jak luteina na temperature wplywa.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja mam wyniki o 15.... już się zaczynam denerwować...nie wiem o której mój M. wroci z pracy...kazałam mu być po 15 bo chce samochod...oczywiście pretekst ze jade na zakupy :p

    Hehe niezły pretekst !:) rozumiem, że robisz mu niespodzianke ?:)

    I nie denerwuj się, będzie na pewno dobrze:)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    kupiłam kolejny test tym razem quixx - jutro albo pojutrze zatestuję - a może zerknijcie na mój wykres i napiszcie co o nim sądzicie

    Dla mnie wykres ładny...może po prostu było jeszcze za wcześnie na test...u każdego to roznie wygląda...Sprobuj może jeszcze jutro albo za dwa dni...

    PrimaSort, maleńka03, alicjaaaa lubią tę wiadomość

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ