Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Szyjka w dodatku dalej miękka i śluz jak balsam, ale tylko przy szyjce. Zwykle już zaczynałam plamić 11dpo....
    A miałam nie świrować.....

    JA też szyjka miękka a w poprzednim cyklu tak nie miałam więc miałam nadzieję,że coś jest na rzeczy...Trzymam mocno kciuki i wydaje mi się, że u Ciebie też będzie fasolina :)

    nick nieaktualny, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta - o której wyniki?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam gładką buźkę. ;) Na czole bardzo malusia jakby kaszka z maleńkich pryszczków i tyle. ;) W pierwszej ciąży mnie wysypało. W drugiej cera mi się poprawiła. W tej jest coś jakby pomiędzy. ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam nawet miedzy wlosami pryszcze... wszedzie...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo mnie chwile, a tu tyle zielonosci sie pojawilo :) Gratulacje wszystkim, ktorym sie udalo! Czekamy teraz na wyniki bety i wiecej dwoch kreseczek!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dziś bobo test no i ujemny , byłam u ginekologa żeby dał mi skierowanie na Bhcg - to powiedział że nie da , że po tym się ciąży nie rozpoznaje i kazał mi przyjść po terminie miesiaczki to mnie zbada :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak niektorzy mowia nie pierwszy raz t slusze. Moj mi dal mimo ze mialam miesiaczke to byla dziwna wiec skierowanie dal. Moze sproboj prywatnie zeobic albo idz do innego lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni wszyscy tacy sami :-/ Mieszkam tu od nie dawna więc nie orientuje się zbytnio gdzie iść

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to zalezy jedni daja drudzy nie. Moj jest facet juz taki starszy i dal mi bo powiedzial ze trzeba dmuchac na zimne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten u którego ja byłam to się wkurzył chyba na mnie że jestem od niego mądrzejsza bo powiedziałam mu kiedy doszło do zagnieżdżenia itd....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i że biorę luteinę i jutro powinnam odstawić i że dlatego chcę badania na Bhcg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to bardzo mozliwe bo nie masz gwarancji ze do niej doszlo jesli test jest negatywnwy. Wiec ja mu sie troche nie dziwie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    i że biorę luteinę i jutro powinnam odstawić i że dlatego chcę badania na Bhcg
    To jak luteina to sie nie dziwie choc podobno na r ak wczesnym s r adium ciazy po prostu okres nie wystapi jesli jestes w ciazy.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wyniki o 15.... już się zaczynam denerwować...nie wiem o której mój M. wroci z pracy...kazałam mu być po 15 bo chce samochod...oczywiście pretekst ze jade na zakupy :p

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, anka2712, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam kolejny test tym razem quixx - jutro albo pojutrze zatestuję - a może zerknijcie na mój wykres i napiszcie co o nim sądzicie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam dziś bobo test no i ujemny , byłam u ginekologa żeby dał mi skierowanie na Bhcg - to powiedział że nie da , że po tym się ciąży nie rozpoznaje i kazał mi przyjść po terminie miesiaczki to mnie zbada :-/
    zrób prywatnie. Gin nigdy nie daje skierowania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja mam wyniki o 15.... już się zaczynam denerwować...nie wiem o której mój M. wroci z pracy...kazałam mu być po 15 bo chce samochod...oczywiście pretekst ze jade na zakupy :p
    czekamy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    kupiłam kolejny test tym razem quixx - jutro albo pojutrze zatestuję - a może zerknijcie na mój wykres i napiszcie co o nim sądzicie
    Szybuje. Jest szansa. Ale spasc w dniu miesiaczki moze nie wiem jak luteina na temperature wplywa.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja mam wyniki o 15.... już się zaczynam denerwować...nie wiem o której mój M. wroci z pracy...kazałam mu być po 15 bo chce samochod...oczywiście pretekst ze jade na zakupy :p

    Hehe niezły pretekst !:) rozumiem, że robisz mu niespodzianke ?:)

    I nie denerwuj się, będzie na pewno dobrze:)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    kupiłam kolejny test tym razem quixx - jutro albo pojutrze zatestuję - a może zerknijcie na mój wykres i napiszcie co o nim sądzicie

    Dla mnie wykres ładny...może po prostu było jeszcze za wcześnie na test...u każdego to roznie wygląda...Sprobuj może jeszcze jutro albo za dwa dni...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, alicjaaaa lubią tę wiadomość

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ