X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja swojemu też miałam machać testem przed nosem...ale siuśkami tak z rana?
    Tez wcześniej chciałam jakoś tak "szczególnie"...ale jak szczególnie jak on od tygodnia mówi mi, że jestem w ciąży...a ja bym chciała kwiatki np. dziś jak wróci z pracy...ale chyba bym się przeliczyła...choć wczoraj dostałam piękne kolczyki a że nie mogłam się zdecydować to mało nie wziął dwóch niemal identycznych więc pewnie kwiatki odpadają:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Arizona jedziesz na bete?
    no miałam w sobotę ale przez Was pewnie dzisiaj pojadę:P
    ale mi tak dobrze ciesze się i w ogóle a tak będę się stresować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za duzo szczescie na raz Arizono ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, Dziewczyny, nie wiem, co zrobić.
    W piątek podpisuję umowę o pracę, a przed chwilą podczas wizyty w toalecie odkryłam śluz płodny. Oczywiście to może być kolejne podejście do owulacji, a nie owulacja, no ale jednak skoro jest śluz płodny trzeba to traktować jako szansę.
    A dlaczego mówię, że nie wiem, co robić - bo jutro jadę do Warszawy i cały weekend przed nami. I jestem zła, że jak podjęliśmy wstępną decyzję, że odkładamy starania do września, to akurat na weekend pojawił się śluz płodny. Faaaaaaak, nawet nie wiecie, jak to kusi, żeby wykorzystać. Bo to w ogóle będzie straszne znowu zacząć używać gumek czy stosunek przerywany. Ale liczyłam, że chociaż do końca czerwca to owu TYM RAZEM wypadnie jak się nie będziemy widzieć. A tu masz. Fak, fak, fak.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Za duzo szczescie na raz Arizono ;)
    dlatego z tych kwiatków chyba zrezygnuje:P

    tak jestem pijana szczęściem

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Kurde, Dziewczyny, nie wiem, co zrobić.
    W piątek podpisuję umowę o pracę, a przed chwilą podczas wizyty w toalecie odkryłam śluz płodny. Oczywiście to może być kolejne podejście do owulacji, a nie owulacja, no ale jednak skoro jest śluz płodny trzeba to traktować jako szansę.
    A dlaczego mówię, że nie wiem, co robić - bo jutro jadę do Warszawy i cały weekend przed nami. I jestem zła, że jak podjęliśmy wstępną decyzję, że odkładamy starania do września, to akurat na weekend pojawił się śluz płodny. Faaaaaaak, nawet nie wiecie, jak to kusi, żeby wykorzystać. Bo to w ogóle będzie straszne znowu zacząć używać gumek czy stosunek przerywany. Ale liczyłam, że chociaż do końca czerwca to owu TYM RAZEM wypadnie jak się nie będziemy widzieć. A tu masz. Fak, fak, fak.

    To znak żeby zadziałać!:)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Kurde, Dziewczyny, nie wiem, co zrobić.
    W piątek podpisuję umowę o pracę, a przed chwilą podczas wizyty w toalecie odkryłam śluz płodny. Oczywiście to może być kolejne podejście do owulacji, a nie owulacja, no ale jednak skoro jest śluz płodny trzeba to traktować jako szansę.
    A dlaczego mówię, że nie wiem, co robić - bo jutro jadę do Warszawy i cały weekend przed nami. I jestem zła, że jak podjęliśmy wstępną decyzję, że odkładamy starania do września, to akurat na weekend pojawił się śluz płodny. Faaaaaaak, nawet nie wiecie, jak to kusi, żeby wykorzystać. Bo to w ogóle będzie straszne znowu zacząć używać gumek czy stosunek przerywany. Ale liczyłam, że chociaż do końca czerwca to owu TYM RAZEM wypadnie jak się nie będziemy widzieć. A tu masz. Fak, fak, fak.
    korzystaj a co Ci szkodzi? dobre okazje rzadko się trafiają, takich szans się nie starci, najwyżej nie wypali

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, dziewczyny z Wami czas tak szybko leci, że zaraz ciemność za oknem mnie zastanie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Kurde, Dziewczyny, nie wiem, co zrobić.
    W piątek podpisuję umowę o pracę, a przed chwilą podczas wizyty w toalecie odkryłam śluz płodny. Oczywiście to może być kolejne podejście do owulacji, a nie owulacja, no ale jednak skoro jest śluz płodny trzeba to traktować jako szansę.
    A dlaczego mówię, że nie wiem, co robić - bo jutro jadę do Warszawy i cały weekend przed nami. I jestem zła, że jak podjęliśmy wstępną decyzję, że odkładamy starania do września, to akurat na weekend pojawił się śluz płodny. Faaaaaaak, nawet nie wiecie, jak to kusi, żeby wykorzystać. Bo to w ogóle będzie straszne znowu zacząć używać gumek czy stosunek przerywany. Ale liczyłam, że chociaż do końca czerwca to owu TYM RAZEM wypadnie jak się nie będziemy widzieć. A tu masz. Fak, fak, fak.
    Bzkaj sie o rozmnazaj i podpisuj umowe w razie czego w koncu tego nie planowalas. Wpadka... zdarza sie. A zaczynasz prace od kiedy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    Boże, dziewczyny z Wami czas tak szybko leci, że zaraz ciemność za oknem mnie zastanie:)
    fakt mi nawet w pracy przyjemniej z Wami...a rano nosiło mnie jak nie mogłam tu wejść:P

    anka2712, Sanna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    Boże, dziewczyny z Wami czas tak szybko leci, że zaraz ciemność za oknem mnie zastanie:)
    Zaaz do domu. ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuch, musze to przedyskutować z J. jak wróci z pracy, ale też mnie kusi, żeby spróbować i wykorzystać szanse.

    Arizona - gratulacje :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Twoim wypadku tymbardziej bym korzystala Aniu ;)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Uuuuch, musze to przedyskutować z J. jak wróci z pracy, ale też mnie kusi, żeby spróbować i wykorzystać szanse.

    Arizona - gratulacje :)
    nic mu nie mów...taki spontaniczny seks:)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bzkaj sie o rozmnazaj i podpisuj umowe w razie czego w koncu tego nie planowalas. Wpadka... zdarza sie. A zaczynasz prace od kiedy?
    Od września i umowa jest od września. A do końca sierpnia mam w starej (obecnej) szkole umowe. Więc w sumie nie wiem, jakby to działało, gdyby się udało teraz. Mogliby mnie w nowej szkole zwolnic, jeśli jeszcze nawet nie zaczelam pracy i umowa nie rozpoczela sie?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale do września spokojnie ukryjesz...w sumie chyba Cię rozumiem, u mnie długa historia jeśli chodzi o pracę ale też fajnie nie będzie jak się wyda...a wyda się:)


    pomyśl o sobie przede wszystkim, może się nie napinaj...jak się trafi to będzie a jak nie to we wrześniu podejdziecie do tematu poważnie

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli masz do końca sierpnia w starej szkole, a udałoby się teraz zajść, to chcą czy nie, umowa musi trwać do rozwiązania ;) i to tego czasu masz wszystkie świadczenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie roz w wiekszej ilosci juz teraz.... tylko blagam nie okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę do domu...a potem może na bedę...eh...czujcie się winne

    do wieczora

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Od września i umowa jest od września. A do końca sierpnia mam w starej (obecnej) szkole umowe. Więc w sumie nie wiem, jakby to działało, gdyby się udało teraz. Mogliby mnie w nowej szkole zwolnic, jeśli jeszcze nawet nie zaczelam pracy i umowa nie rozpoczela sie?
    Jak zajdziesz teraz a pojdziesz od wrzesnia do nowej pracy bierzeszz l4 kiedy chcesz bo masz ciaglosc ze staraj pracy wiec.nie ma sie czym marwic.

‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ