X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri oby nie!!! A kyszzzz @ !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa ale wiecie co jest najlepsze? Od gory mnie bola cycki a tak mnie nigdy nie bolaly. Teraz mnie tak zlapalo.... ale tak bardzo ze nie wiedzialam.co zrobic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Szybuje. Jest szansa. Ale spasc w dniu miesiaczki moze nie wiem jak luteina na temperature wplywa.
    luteina podnosi temp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A mnie ginekolog dal ale nie skorzystalam. Jak myslicie jeszcze moglabym z nim isc w poniedzialek? Dotalam jakos pod koniec kwietnia na pozatku tego cyklu.
    skierowanie jest ważne 30 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak we wtorek beda dwie kreski to lece ze skierowaniem na bete. Oszczedze.

    motylek1909, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To jak we wtorek beda dwie kreski to lece ze skierowaniem na bete. Oszczedze.
    dokłądnie ;) mam taki sam plan (o ile dotrwam bez wcześniejszego testowania) :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie chce iść na l4, jesli bede w miescie, w ktorym jest J.

    Bo kiedys plan byl taki, ze jesli uda się do końca tej umowy, to ją przedłużam i idę na l4, ale tylko po to, żeby być w Warszawie i mieć kase.

    Jesli dostalam pracę w Warszawię, to nie widzę powodu iść na l4, jeśli się będę dobrze czuła.

    Więc w sumie jeśli dziwnym trafem teraz by się udało, to wrócilabym pewnie do planu a) i podziekowała za tamtą umowę.


    Ja tu już takie rozkminy, a może się okazać, że jutro po płodnym ani śladu ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatwm dzialaj ;) jak nie chcesz na l4A tak naprawde najgoszy czas w wakacje ten taki na poronienia spedzisz w domu to nie idz i tyle ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja się odezwę jutro. ;)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój M. wlasnie mi napisał ze się spozni bo ma jeszcze jakas rozmowe w pracy wiec musze czekac...:(

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak się cieszę waszym szczęściem :) życzę spokojnych 9 miesięcy i zdrowych maluszków ja niestety odpadam z piątkowego testowania bo właśnie zęczęło mi się plamienie :( no cóż muszę jeszcze trochę poczekać na moją fasolkę :( dziwi mnie tylko to że
    1. okres dopiero przewidziałam na za 5 dni
    2. szyjka średnio miękka dość wysoko i zamknięta
    3. brak spadku temperatury
    dziwne to wszystko ale pewnie do wieczora się okres rozkręci...

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    dziewczyny tak się cieszę waszym szczęściem :) życzę spokojnych 9 miesięcy i zdrowych maluszków ja niestety odpadam z piątkowego testowania bo właśnie zęczęło mi się plamienie :( no cóż muszę jeszcze trochę poczekać na moją fasolkę :( dziwi mnie tylko to że
    1. okres dopiero przewidziałam na za 5 dni
    2. szyjka średnio miękka dość wysoko i zamknięta
    3. brak spadku temperatury
    dziwne to wszystko ale pewnie do wieczora się okres rozkręci...

    A może to tylko plemienie implantacyjne...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się powoli ubieram i jade po wyniki....odezwe sie pewnie gdzies w przeciągu 40 min....trzymajcie kciuki....boje sie...

    motylek1909, Arizona_R, lisa lubią tę wiadomość

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    dziewczyny tak się cieszę waszym szczęściem :) życzę spokojnych 9 miesięcy i zdrowych maluszków ja niestety odpadam z piątkowego testowania bo właśnie zęczęło mi się plamienie :( no cóż muszę jeszcze trochę poczekać na moją fasolkę :( dziwi mnie tylko to że
    1. okres dopiero przewidziałam na za 5 dni
    2. szyjka średnio miękka dość wysoko i zamknięta
    3. brak spadku temperatury
    dziwne to wszystko ale pewnie do wieczora się okres rozkręci...

    Trzymam kciuki żeby to plamienie wcale nie było zapowiedzia @ ważne ze temperatura nie spada :)

    74di4z174lr410ce.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym żeby tak było ale brzuch mnie boli jak na @ i jest taki duuuży ile ja bym dała żeby jeszcze coś z tego było ale jak zobaczyłam tą krew to normalnie płakać się chciało złapałam takiego doła

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta 3 mam kciuki tak mocno jak tylko potrafie napewno wszystko jest ok nie stresuj fasolki :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MArta czekamy i trzymamy kciukasy :*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna dziękuję bardzo obyś miała racje :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    chciałabym żeby tak było ale brzuch mnie boli jak na @ i jest taki duuuży ile ja bym dała żeby jeszcze coś z tego było ale jak zobaczyłam tą krew to normalnie płakać się chciało złapałam takiego doła
    noo ja tez mam dzis plamienie, rozowy sluz, wiec wiesz moze mamy to razem, brzuch nawala jak na okres plus jajnik tez z ktorego mialam owulacje
    Wracalam 15min i az 5 ciezarowek spotkalam

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam właśnie w środku taki czerwony rozciągliwy śluz a na wkładce zostały dwie maleńkie brązowe plamki rano brzuch mnie bolał właśnie jak na okres ale przestał i już nic mi nie dolega jest gorąco i troche dźwigałam zakupów może to jest przyczyna... Ciri u Ciebie jest jeszcze wcześnie więc pewnie fasolek się wgryza a u mnie to już 12 dpo wiec chyba bardziej na okres

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ