X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie test na pewno jutro nie wyjdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka2712 ja też właśnie dostałam @, więc jakby co, to nie będziesz sama. Oficjalnie zapisuję się na czerwcowe testowanie :) W sumie się cieszę, bo aktualny cykl miałam 33dni, co w porównaniu z poprzednimi wreszcie wygląda normalnie :) Ciekawe czy to zasługa leku na tarczycę.

    Trzymam bardzo mocno kciuki za majowe zielone kropki, oby było ich jak najwięcej. Koniecznie prześlijcie nam dużo wirusków na czerwiec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    dziewczyny moja beta w 11dpo 26,5:)
    odetchnęłam

    Gratulacje!!! :)

    moniqe, Arizona_R lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:
    Anka2712 ja też właśnie dostałam @, więc jakby co, to nie będziesz sama. Oficjalnie zapisuję się na czerwcowe testowanie :) W sumie się cieszę, bo aktualny cykl miałam 33dni, co w porównaniu z poprzednimi wreszcie wygląda normalnie :) Ciekawe czy to zasługa leku na tarczycę.

    Trzymam bardzo mocno kciuki za majowe zielone kropki, oby było ich jak najwięcej. Koniecznie prześlijcie nam dużo wirusków na czerwiec.
    oj a taki ladny wykresik mialas... zaczynam sie martwic....:( ale masz racje dlugosc moze byc spowodowana dzialaniem lekow :)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:
    Anka2712 ja też właśnie dostałam @, więc jakby co, to nie będziesz sama. Oficjalnie zapisuję się na czerwcowe testowanie :) W sumie się cieszę, bo aktualny cykl miałam 33dni, co w porównaniu z poprzednimi wreszcie wygląda normalnie :) Ciekawe czy to zasługa leku na tarczycę.

    Trzymam bardzo mocno kciuki za majowe zielone kropki, oby było ich jak najwięcej. Koniecznie prześlijcie nam dużo wirusków na czerwiec.


    Ja otwieram czerwcowe testowanie, bo u mnie wypada ono na 1 czerwca :) I popieram - czekamy na wiruski!!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    oj a taki ladny wykresik mialas... zaczynam sie martwic....:( ale masz racje dlugosc moze byc spowodowana dzialaniem lekow :)

    No niestety, miałam nadzieję do końca. Nawet dzisiaj jak zobaczyłam różowy śluz na początku dnia (wcześniej tak nie miałam, zawsze od razu z grubej rury :)), to zapaliła mi się lampka, ale niestety z biegiem kolejnych godzin @ się rozkręcił na całego. U nas to dopiero początek starań, więc trzeba być dobrej myśli. Może w czerwcu się uda :)

    Nie martw się na zapas, bo na razie wszystko wygląda super - u Ciebie na pewno będzie fasolka :) Baw się dobrze na weselu, a zaraz potem na pewno zobaczysz dwie kreski! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, ale sie tez przygotowuje na rozczarowanie, juz tyle rzeczy wczesniej dawalo znac o tym ze to moze byc fasolka a jej nie bylo ze teraz tez na to sie przygotowuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Ja otwieram czerwcowe testowanie, bo u mnie wypada ono na 1 czerwca :) I popieram - czekamy na wiruski!!

    Już teraz zaczynam trzymać kciuki! U mnie koło 1.06 prawdopodobnie owu przyjdzie :) Musi nam się udać w Dzień Dziecka :P

    ciri22, moniqe, Arizona_R lubią tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    nie ja się zerwać nie mogę, liczę, że szef wyjdzie wcześniej to się trochę zrelaksuje
    ktoś tu mówił o kotletach...hmmm zjadłabym:)

    tak tak, kotlety i kopytka z sosem były... teraz brzuszki najedzone, mąż i tata poszli odpoczywać po obiadku, a ja garów do zmywania miałam stos :( dobrze, że mąż obiecał mi zmywarkę ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Sorki za powtórkę, ale chyba Kofeinka nie widziała;)

    Kofeinko te testy, których zdjęcia tu wstawiałaś to z Rossmana?Ile one kosztują?

    niestety nie wiem, bo mąż mi je kupował.. :/

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karlik u mnie chyba tez @ bo znowu plamienie mam chyba czas spojrzec prawdzie w oczy i zapisac sie na czerwcowe testowanie. Tylko niech juz sie ta @ rozkreci bo nie chce czekac w nieskonczonosc :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 16:45

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedze i tworze liste kawalkow na poprawiny... ;/

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi... czy z Was też tak sperma wypływa...? Zawsze po stosunku staram się poleżeć ok 15 minut z uniesionymi biodrami, bo jak się spionizuję to od razu wszystko wylatuje... tzn mam nadzieję, że nie wszystko...
    Jak to jest u Was? Bo się martwię, że ze mną coś nie tak... :/
    dodam, że żadnego tyłozgięcia macicy nie mam i wszystko anatomicznie jest ok

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ze to normalne i nie ma powodow do zmartwien :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinko, to chyba normalna przypadłość. My od jakiegoś czasu stosujemy żel conceive plus i mam wrażanie, że po nim tak szybko nie wypływa. Teraz aplikowałam też do środeczka, i mogłam nawet na płasko poleżeć później i nic nieprzyjemnego się nie działo:).

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bawie sie miesniami kegla to tak moge dojsc spokojnie po lezakowaniu do lazienki i jak je puszczam wszystko do kibla wyplywa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Ja otwieram czerwcowe testowanie, bo u mnie wypada ono na 1 czerwca :) I popieram - czekamy na wiruski!!
    To żebyście dobrze zaczęły to ostatnia powinna Was pozarażać...nie wiem która będzie ostatnią majówka ale dla czerwcówek śle uściski i całą masę zielonych groszków:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    tak tak, kotlety i kopytka z sosem były... teraz brzuszki najedzone, mąż i tata poszli odpoczywać po obiadku, a ja garów do zmywania miałam stos :( dobrze, że mąż obiecał mi zmywarkę ;)
    mi obiecuje za każdym razem jak sam zmywa:)
    ale niedawno jak rozmawiałam z koleżanką która również miała problemy z zajściem w ciążę a obecnie ma ponad rocznego synka...to powiedziała, że jedyne co może mi poradzić to kupno zmywarki:)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi... czy z Was też tak sperma wypływa...? Zawsze po stosunku staram się poleżeć ok 15 minut z uniesionymi biodrami, bo jak się spionizuję to od razu wszystko wylatuje... tzn mam nadzieję, że nie wszystko...
    Jak to jest u Was? Bo się martwię, że ze mną coś nie tak... :/
    dodam, że żadnego tyłozgięcia macicy nie mam i wszystko anatomicznie jest ok
    wiesz wydaje mi się, to zupełnie normalne

    też tak miałam...im więcej spermy było tym oczywiście więcej wypłynęło,
    początkowo to pierwsze co robiłam to leciał do łazienki się umyć...wiadomo jak pachnie jak się utleni...w tym cyklu te przysłowiowe 5 minut leżałam ale nie unosiłam nóg:)...a potem szłam się umyć...ale jak by to nazwać..."powierzchownie"?

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ja bawie sie miesniami kegla to tak moge dojsc spokojnie po lezakowaniu do lazienki i jak je puszczam wszystko do kibla wyplywa :)
    podobno się nie zaleca....bo możesz pozbyć się dużej ilości spermy...tak czytałam, choć wcześniej też tak robiłam

‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ