X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze jak puszcze miesnie? raczej nie, jak puscisz to wyplywa samoistnie gorzej jak zaczniesz nimi dalej pracowac to wyplywa zeczywiscie wiecej, jak bylam na anty i chcialam sie szybciej pozbyc spermy to tak robilam... ze szlam do kibelka i pracowalam miesniami to wiecej wyplywalo
    Ale ja i tak rzadko tak robie bo zwykle seks mam wieczorem i ide po nim zaraz spac

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki mam bardzo rozciagliwy, ale kremowy sluz, co to znaczy? Wiem, ze na owu powinien byc przejrzysty, ale...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    Karlik u mnie chyba tez @ bo znowu plamienie mam chyba czas spojrzec prawdzie w oczy i zapisac sie na czerwcowe testowanie. Tylko niech juz sie ta @ rozkreci bo nie chce czekac w nieskonczonosc :(

    Niestety, jak też jak poszłam dzisiaj do łazienki, to zostałam pozbawiona wszelkich złudzeń :( Nie martw się, na pewno w czerwcu nam się uda! Dostaniemy dużo wirusków od majowych fasolinek i nie może być inaczej :)

    moniqe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Kobietki mam bardzo rozciagliwy, ale kremowy sluz, co to znaczy? Wiem, ze na owu powinien byc przejrzysty, ale...
    zblizajaca sie owulacje:P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    zblizajaca sie owulacje:P


    Ale to dopiero 8 dc myslisz, ze tak wczesnie owu moze przyjsc? To znaczy, ze potem on powinien zmienic sie w przejrzysty?

    I jajniki mi troche pykaly dzis caly dzien...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 17:56

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, mysle ze po prostu sluz bedzie Ci sie zmienial i kolo 11 dnia bedziesz miala juz przejrzysty. a on moze byc nawet 2-3 dni taki

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeci dzień z rzędu test owu pozytywny ;)
    nigdy tak nie miałam jeszcze, a jutro już nie sprawdzę, bo testy się skończyły...

    c203fa69cf59988fmed.jpg

    Śluz już raczej tylko kremowy... rozciągliwych glutków już prawie nie zauważyłam :/ to chyba nie za dobrze, co? jak myślicie?
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ze szczęścia pierdylnełam suwaczek...nie podoba mi się:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tu gadu, gadu a samo się nie pozmywa i nie ugotuje:)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    nie, mysle ze po prostu sluz bedzie Ci sie zmienial i kolo 11 dnia bedziesz miala juz przejrzysty. a on moze byc nawet 2-3 dni taki


    Cierpliwosc nie jest moja najmocniejsza strona :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona masz jakies dolegliwości? Kurde mnie caly dzień brzuch boli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Trzeci dzień z rzędu test owu pozytywny ;)
    nigdy tak nie miałam jeszcze, a jutro już nie sprawdzę, bo testy się skończyły...

    c203fa69cf59988fmed.jpg

    Śluz już raczej tylko kremowy... rozciągliwych glutków już prawie nie zauważyłam :/ to chyba nie za dobrze, co? jak myślicie?
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    Dla mnie ten ostatni zwiastuje negatyw, ale i tak pierwszy pozytywny sie tylko liczy kolejne juz nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Arizona masz jakies dolegliwości? Kurde mnie caly dzień brzuch boli...

    teraz jak ochłonęłam i spojrzałam na to na trzeźwo to w skrócie mogę przestawić prawdziwe objawy:)
    przed owulacją...kłucie w prawym jajniku (lewy w ogóle nie bolał), przestał przed owulacją (dzień, dwa) a potem podwoił swoją siłę, promieniowało (generalnie ciałko żółte podobno podrażnia), potem ledwo przeszło i zaczął boleć brzuch (tylko wieczorami), był mega wzdęty, rano wszytko ok a wieczorem spać się nie dało, ciągnęło bolało...i tak kilka dni chyba przestało jak się zagnieździło:)...potem trochę piersi ale delikatnie, generalnie brzuch nadal boli, lżej bo już na nim śpię. W ciągu dnia raz zakuje, raz zaboli nic uciążliwego ale jak głód potęguje uczucie bólu, nie mogę nazwać tego mdłościami ale słodki smak w ustach, więcej śliny...jak zjem to wszystko się normuje...byłam senna, zmęczona przez ten okres...ale z jakiś szczególnych objawów to chyba nie (wcześnie jednak)...ja nawet skłaniam się ku temu, że gdyby nie Clo to moje objawy nie byłby tak wyraźne i mogłabym w normalnym cyklu nie zauważyć niczego (często bowiem w II fazie miałam wzdęcia a piersi od jakiegoś czasu bolą mnie na okres)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z takich istotnych rzeczy to jeszcze ból pleców od kilka dni i od 2 dni coś jak ból miesiączkowy ale lżejszy, nie wiem jak to określić
    wiecie jak to jest, ja na swoim wykresie umieszczałam niemal każde częstsze niż normalnie pierdnięcie bo podświadomie szukałam "znaków"

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    teraz jak ochłonęłam i spojrzałam na to na trzeźwo to w skrócie mogę przestawić prawdziwe objawy:)
    przed owulacją...kłucie w prawym jajniku (lewy w ogóle nie bolał), przestał przed owulacją (dzień, dwa) a potem podwoił swoją siłę, promieniowało (generalnie ciałko żółte podobno podrażnia), potem ledwo przeszło i zaczął boleć brzuch (tylko wieczorami), był mega wzdęty, rano wszytko ok a wieczorem spać się nie dało, ciągnęło bolało...i tak kilka dni chyba przestało jak się zagnieździło:)...potem trochę piersi ale delikatnie, generalnie brzuch nadal boli, lżej bo już na nim śpię. W ciągu dnia raz zakuje, raz zaboli nic uciążliwego ale jak głód potęguje uczucie bólu, nie mogę nazwać tego mdłościami ale słodki smak w ustach, więcej śliny...jak zjem to wszystko się normuje...byłam senna, zmęczona przez ten okres...ale z jakiś szczególnych objawów to chyba nie (wcześnie jednak)...ja nawet skłaniam się ku temu, że gdyby nie Clo to moje objawy nie byłby tak wyraźne i mogłabym w normalnym cyklu nie zauważyć niczego (często bowiem w II fazie miałam wzdęcia a piersi od jakiegoś czasu bolą mnie na okres)
    Jak tak o tym piszesz to widzisz ja mam to samo od wczorajszego plamienia nic mnie juz nie boli, dzis moze ze dwa razy w okolicach jajnika mnie zaklulo, a tak to do tej pory mnie bolal brzuch i jajniki ale nie tak TY opisujesz, mnie bolalo tak ze rano nic i wieczorem ale w ciagu dnia kolo poludnia ze zdwojona sila. I tyle co zauwazylam to od wczoraj lekko mi slabo, czasem piersi bola ale takdziwnie moge je normalnie dotykac, bardziej bola tak w srodku samo z siebie. I tyle

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka ja mam nadzieje ze to fasolek

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    jaka ja mam nadzieje ze to fasolek

    Fasolek na mur beton!!!! :)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tymi piersiami to jest tak, że ja też je spokojnie dotykam ale rwie mnie od pach o sutki są wrażliwe...o i coś śmiesznego....mam cieplejsze cycki niż resztę ciała:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cycki tez mam cieplejsze, sutkow nie mam wrazliwszych i tez od pachy mnie rwie do srodka ale w sumie to od owu tak mam, tak pd gory mnie bola jakbym cos ciezkiego na nich miala, moze nie bola ale tak czuje

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam fasole! Mam fasole!

    kofeinka, ciri22, mama91, marta1987, anulka557, moniqe lubią tę wiadomość

    Mama Zosi :)
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ