X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Mam fasole! Mam fasole!
    :):)
    gratuluje:)

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Mam zamiar testować ok 25 maja (o ile wytrztymam). Póki co jestem strasznie seeenna ;) dziś 18 dc ale owu miałam chyba ok 10-12 DC.

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś to zlicza?

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Mam fasole! Mam fasole!
    GRATULUJĘ!!!!!
    i proszę o duużą porcje wirusków, bo też bym chciała zakończyć ten cykl fasolką ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Mam fasole! Mam fasole!
    Gratulacje:)
    To zbaczy ze ja jednak bez bede bo nie moga miec wszystkie plusow.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Mam fasole! Mam fasole!


    Gratulacje :) Przesylaj wiruski!!!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wirusuje wszystkie!
    Ciri wlasnie tez bedzie plus ;) bo wiesz... Kto z kim przystaje

    kofeinka lubi tę wiadomość

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczmy dzis czytalam ze to plamienie to moze byc tylko proba zafniezdzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Mam fasole! Mam fasole!

    Gratulacje !!! Niech fasolka zdrowo rośnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry!!! Ketka, gratuluje:*

    U mnie @ brak, choc dzis przynajmniej brzych bolal jakos bardziej niz dotychczas, wiec moze cos sie ruszy. Jestem skonana, kupilam rower, bo chodzenie pieszo do pracy piwoduje okropny bol nog:(

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję ketka91 :) wiruski już przyjęte :D

    Z moim żołądkiem trochę lepiej, ale dzisiejszy dzień to jakiś terror, jajniki mnie kłują na zmianę i to czasem dotkliwie, no ale dopiero co owulka była więc luz :P.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka super! Gratulacje! W którym cyklu sie udało?

    My dopiero zaczęliśmy.
    Synka udało nam się "zrobić" za trzecim razem (dziś ma 3 lata i 10 miesięcy).

    Mnóstwo kobiet w moim otoczeniu jest w ciazy , lacznie z młodsza siostra wiec licze na "zarażenie" :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 20:02

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy wszystkie zajdziecie a ja nawet okredu nie dostane. No ale przynajmniej Wam sie uda:)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka Gratulacje!!!

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Mam fasole! Mam fasole!

    Widziałam, że bete robilas....jaki Ci wyszedł wynik? :)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella nie smutkaj się, wszystko będzie dobrze <3. Ja w zeszłym roku w wakacje, miałam bardzo stresujące dni, co przyczyniło się, iż czekałam na miesiączkę ponad 50 dni :O, w końcu dostałam duphaston. Kolejne dwa cykle to 44 dni i 40 dni. Do tego czasu moje cykle były 28-30 dniowe. Później zaczęłam mierzyć temperaturę i się obserwować (bo lekarka od razu chciała mnie faszerować lekami - już do niej nie chodzę). Odszedł stres, odpoczęłam i cykle się unormowały:)
    Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko było dobrze. A kiedy masz wizytę u gina?

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli @ nie przyjdzie do poniedzialku to mam do gina przyjechac. Zrobi usg i zobaczy. Wczoraj przez telefon piwiedzial, ze w ostatecznosci wywola mi okres chemicznie, ale woli tego nie robic bo to mieszanie w organizmie. Czuje sie dzis bardzo okresowo wiec moze jest z idzie. Ide zmacac szyjke.

    Pomimo mojej dziwbej dysfunkcji, bardzo ale to cholernue bardzo ciesze sie, ze tyle Majowek zaszlo. To takie optymistyczne i daje nadzieje:)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czasach, kiedy czekało się na @ jak na zbawienie ;P pomagały mi gorąca kąpiel z czymś dla relaksu, czerwone winko, i przytulanki :D
    Morella ja też żałuję, że brałam duphaston na wywołanie, ale nie byłam taka mądra jak teraz, po tym incydencie dopiero zaczęłam czytać i zgłębiać wiedzę o tych wszystkich sprawach, podarłam receptę i postanowiłam, że wóz albo przewóz, no i jest wszystko ok :).
    Tak czy siak i tak jadę na luteinie w drugiej fazie, ale to już dla kochanej fasoleczki :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Misio właśnie robi test...biedny, stresuje sie

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac co i jak ;)

‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ