X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 15 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Dziewczyny mam straszne wyniki. Prolaktyna 36.13. Progesteron 21.73. TSH 6.12. Jestem załamana:-(

    Progesteron akurat masz śliczny, wskazuje,że była owulacja.

    Ale prolaktyna i tsh faktycznie, zwłaszcza to tsh. Musisz iść do endo.

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 15 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    No właśnie o co chodzi z tym progesteronem mnie interesuje? Ja mam w 22dc o połowę mniej bo lekko ponad 10 :/, a jak zaszłam w ciążę to o zgrozo miałam niecałe 6 :(


    Ja przy ciąży biochemicznej miałam niecałe 4...niestety ciężko jest donosić takie ciąże, nawet jak się wspomaga lekami:/

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 15 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie tu macie świetne wyniki groszkowe,że może to magia wątku:) Aż żałuję,że ja już po majowym testowaniu, może byście mi przyniosły szczęście:)

    Ciri u Ciebie test to tylko formalnosc:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Progesteron akurat masz śliczny, wskazuje,że była owulacja.

    Ale prolaktyna i tsh faktycznie, zwłaszcza to tsh. Musisz iść do endo.
    Wlasnie sie zastanawiam czy isc do endo. Kiedys bralam tabletki na tsh i zapisal mi to moj ginekolog i ladnie spadla. I juz przestalam brac powiedzial ze nie trzeba. I teraz brzydko wzrosla:-(

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Ja przy ciąży biochemicznej miałam niecałe 4...niestety ciężko jest donosić takie ciąże, nawet jak się wspomaga lekami:/

    To prawda :(, ale teraz po owulacji jestem na luteince, więc jestem dobrej myśli co do mojego majowego groszka :D (nie może być inaczej ;) )

    h84fe6ydttjiala2.png
  • habibi86 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki!gratuluję dziewczynom,którym się udało!dużo zdrowia dla was i waszych fasolek!:-)Długo mnie u was nie było, ale nadrobiłam lekturę i zgodnie z tym co mówiłam testowałam dziś,tj.w 12dpo. Niestety nie ma nawet cienia kreski,więc nie mam już złudzeń:-( Podłamałam się,myślałam,że moje objawy mogą być związane z ciążą,no cóż -niestety nie są.Cały weekend spieprzony...Może uda się w czerwcu, na moje urodziny prezent jak znalazł.Jeżeli się nie uda-czekają mnie przygotowania do laparo:-(pozdrawiam Was serdecznie i mocno trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które dopiero będą testowały!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Takie tu macie świetne wyniki groszkowe,że może to magia wątku:) Aż żałuję,że ja już po majowym testowaniu, może byście mi przyniosły szczęście:)

    Ciri u Ciebie test to tylko formalnosc:)
    Nie wiem nie wiem czy formalnosc widzialam ladny wykresik a tu fasolki nie bylo. ;(

    ALE MAM MEGA WIESCI! NA TYM WESELU CO BEDE NIE BEDZIE EX MOJEGO G! NIE PRZYJEDZIE!

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba się cieszysz Ciri22, skoro już Ci się po nocach ona śniła ;). Tak czy siak zrób się na bóstwo i powal wszystkich na kolana ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    To prawda :(, ale teraz po owulacji jestem na luteince, więc jestem dobrej myśli co do mojego majowego groszka :D (nie może być inaczej ;) )

    A badałaś progesteron 7 dpo?
    Bo mi w dzień bety hcg wynosiło 4, ale jak zbadałam w koejnym miesiącu 7dpo to było ponad 22, tak więc prawidłowo. Mam luteinę, ale mam ją brać dopiero po pozytywnym beta hcg.

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie wiem nie wiem czy formalnosc widzialam ladny wykresik a tu fasolki nie bylo. ;(

    ALE MAM MEGA WIESCI! NA TYM WESELU CO BEDE NIE BEDZIE EX MOJEGO G! NIE PRZYJEDZIE!


    no ja co miesiąc mam idealne wykresy, spadek tempki 6-9 dpo, ale nie miałam nigdy plamień, nawet przy ciąży biochemiczej. A takie plamienia to raczej o czymś świadczą:)
    Dlatego w tym miesiącu i kolejnym pitolę, nie mierzę tempki.

    Fajnie,że jej nie będzie:)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    A badałaś progesteron 7 dpo?
    Bo mi w dzień bety hcg wynosiło 4, ale jak zbadałam w koejnym miesiącu 7dpo to było ponad 22, tak więc prawidłowo. Mam luteinę, ale mam ją brać dopiero po pozytywnym beta hcg.

    Tak, badałam w 22dc i wyszło właśnie lekko ponad 10 (i to było dwa razy), ale prowadziła mnie inna lekarka, ona stwierdziła że jest ok i sprawę olała. No ale wcześniej nie staraliśmy się o dziecko, cykle były w normie, dwufazowe. Aż zmieniłam lekarza, powiedział że w tej sytuacji (po poronieniu samoistnym) i tym niskim progesteronie, lepiej dmuchać na zimne, stąd luteina po owulacji, żeby pomóc się zagnieździć zarodkowi :).
    Na luteinę reaguję dobrze, więc się nie kłóciłam :), a sama jestem spokojniejsza.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mierzenia temperatury, mogłabym powiedzieć tak: Cześc, jestem Iriss i jestem nałogową temperaturo mierzycielką :D. Ile razy ja byłam zła na termometr i ogólnie, ale jakoś z drugiej strony daje mi to wgląd w cykl i poczucie, że wiem co się tam dzieje ;P

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie ciesze! Bedzie tylko na slubie a potem sobie jedzie, a ta moja ciaza to jeszcze nie wiadoma.

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 15 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ciesze sie ciesze! Bedzie tylko na slubie a potem sobie jedzie, a ta moja ciaza to jeszcze nie wiadoma.

    widzisz wszystko się pięknie układa :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu chetniej bede sie bawic.

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to swietna wiadomosc :) Teraz mozesz sie wyluzowac i bawic sie bez przeszkod! A potem pozytywny test i pelnia szczescia :)

    kofeinka lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jak tu cicho. Czemu tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ojej jak tu cicho. Czemu tak?
    Ciri bo jest sobota rano:P
    Jak u Ciebie przyszykowana?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chujowo. G namawia zebym juz siknela

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, sikaj!

‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ