X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno czerwone ale co dalej nie wiem, a migdalow nigdy za duzo robia dobrze na mozgownice :P

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Powinna być nisko, twarda i otwarta. Moja była wysoko i miękka, aż do pojawienia się pierwszego krwawienia. Teraz nadal jest w miarę wysoko, ale już twarda...
    A jak u Ciebie Ciri?

    Ja mam pytanie o to, czy jeśli miesiączki nie są obfite tzn., że endometrium jest cienkie?
    Noo u mnie wlasnie mega miekka jest nawet nie wiem czy bardzo nisko bo tak miekka...

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo u mnie wlasnie mega miekka jest nawet nie wiem czy bardzo nisko bo tak miekka...

    Ja miałam też mega ciasno, z trudem wkładałam palec za przeproszeniem, żeby się dostać do szyjki. W środku wszystko było jakby rozpulchnione.
    Ciri coś czuję, że..... ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej niech się Gumisia wypowie, albo Arizona, albo Marta, albo Kaska, albo inna zaciążona szczęśliwie majówka

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Wrocilam w koncu... Wiadomosci i dobre i zle. Owulki jeszcze nie bylo (mam 14 dc). Stymulacja piekna - w obu jajnikach po dwa dorodne pecherze, ale... endometrium 0.4 :( No masakra no. Ginka kazala nie tracic nadziei. Za tydzien dokladnie mam jeszcze jedno USG, zeby sprawdzic czy owu byla i czy endo sie powiekszylo (mam na to estrogen).

    Zakupilam migdaly, ale nie wiem ile sie ich dziennie powinno jesc? I co z tym winem - na prawde musi to byc wytrawne?

    Fiona, głowa do góry! Stosuj się do zaleceń i będzie dobrze :*
    No i owocnej owulki oczywiście!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 16:55

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja czy ciasno mam to nie wiem ale jest mieciutka, nie czuc gdzie sie konczy szyjka, zlala sie w jedno ale jest chyba dosc nisko

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Fiona, głowa do góry! Stosuj się do zaleceń i będzie dobrze :*
    No i owocnej owulki oczywiście!

    Zalamalam sie jak uslyszalam grubsc endo. Jest tragicznie cienkie i nie wiem czy jeszcze sie polepszy, a bez tego nie moze byc mowy o ciazy nawet jesli owulka wystapi :(
    Clo dziala swietnie na jajniki, ale zabija endo :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri powinna b yc przede wszystkjim zamknieta, i wysoko ale zmienia polozenie wiec to chyba nie jest az tak istotne bo moze isc ku gorze lada chwila, a moja byla generalnie ciezko mi bylo zdefiniowac czy miekka czy twarda taka srednia mi sie wydawaala;p

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie znacie jeszcze jakis sposobow na endometrium? :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo to nie ma co okres sie rozkreca :P bo czy jest zamknieta czy otwarta nie umiem okreslic bo miekka a do tego w koncu musi byc uchylona skoro jest plamienie :P

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88, ja wiem o migdałach, czerwonym wytrawnym winie i wiem że kwasy omega3 działają cuda (właśnie są w orzechach itp). Poszukaj troszkę :). Jeżeli zdecydujesz się na omega3 w kapsułkach to szukaj takich roślinnych, bo inne są zwykle z ryb, zawierają coś tam, co w ciąży nie wskazane, więc przed też lepiej unikać :)
    Będzie dobrze :). lampka wina wieczorkiem, zajadaj orzechy, migdały i może kup to omega3?

    Czytałam właśnie, że wino i omega3 działały cuda - opinie na forach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 17:06

    h84fe6ydttjiala2.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ja mam pytanie o to, czy jeśli miesiączki nie są obfite tzn., że endometrium jest cienkie?

    że zacytuję ponownie siebie :P

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak sluszalam badz ze nie bylo owulacji wiec nie ma sie z czego oczyszczac...

    A jest czysta krew podczas miesiaczki czy jest w nim blona?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 17:13

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale jestem wściekła na te cycki, no chyba przesadzają, żeby mi tak dokuczać :P, bolą pieruńsko, nawet zdjęcie stanika nie pomogło.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bola tez caly czas... ale nie przy dotyku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA CHCE JUZ OKRES!!!!

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej krzyczeć: ja chcę już zobaczyć te II ? ;P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blahaha nie wierze w te magiczne dwie kreski :P

    Znow przestalam plamic. i tak codzien, juz wole zeby chlusnelo.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz, wiara to podstawa :D
    Ja nie mogę pozbyć się tego odczucia, o którym pisałam rano, tak jakbym wiedziała, że coś się zmieniło i coś jest na rzeczy, czuję się jak wtedy kiedy zobaczyłam II, ale z drugiej strony nie nakręcam się jakoś, jestem spokojna i nie fiksuje tylko spokojnie czekam hehe dziwne :)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ale to by bylo tak dziwne, nie mam zadnych objawow. Najchetniej bym poczekala w ogole do 18 wyzszej temperatury... straszne jest czekanie ale z drugiej strony I krecha jeszcze gorsza.

‹‹ 280 281 282 283 284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ