X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, misiu, to plamienie troche mnie martwi:( a co jeśli to wiadomosc od Fasolci, ze ma za malo hormonkow i jej slabo? Zrob prosze bete jutro, prosze

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella, ja też łykam wiesiołek 3x2 kapsułki :P tą dawkę co na opakowaniu jest napisane (Oeparol). Tak od stycznia i żyję :), dawki nie przekraczam. Do tego glut z siemiania lnianego ;) i śluz jak ta lala:D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iris, na gluta mbie nie namowisz. Mam odruch wymiotny na sam widok. Wiesiołek i conceive plus powinny dac rade:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro nie zrobie bo nie mam jak. Najwczesniej w piatek. Ale tak czuje ze powinnam dostac okres. Juz nie wariujmy. Dzis dopiero 13dpo. Wiec jeszcze @ ma czas sie pojawic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak wierze, ze Ci sie uda:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to zawsze tak wierzycie. Ja t
    Naprawde nie mam takich przeczuc..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w tym miesiacy bzykamy sie co dwa dni. Bo w poprzednim niestety zmniejszylismy częstotliwość po niby owulacji:( a owu wlasciwe bylo pozniej. No i jeszcze pozostaje niewyjasniona sprawa z nasieniem meza. W klinice powiedzieli, zeby nie swirowal i zglosil sie za pół roku, a testu z neta nie skomentowali nawet:/

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Iris, na gluta mbie nie namowisz. Mam odruch wymiotny na sam widok. Wiesiołek i conceive plus powinny dac rade:)

    Ja gluta mieszam z owsianką, albo jak robię jakiś koktajl (np. jarmuż, jabłko, pomarańcz) to wrzucam też gluta, tak się rozpaćka że go nie czuć :P
    Ale solo też przełknę, w imię pomocy dla żołnierzy haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 20:38

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to bym zrobila jakies podstawowe badania na wlasna reke... Ale pewnie to mega drogie... Kurde ale ruchliwosc i prawidlowosc mozna chyba zrobic wczesniej.

  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdę, Wasze wykresy chociaż Wam coś mówią.. Mi w tym cyklu nie wyszła owulacja, a wiem że jestem już po.. :(

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w tym cyklu przytulanki codziennie :D, czasami po 2 razy ;)(od zakończenia @ do hmm 16dc takiej dostaliśmy ikry hehe ;). Wcześniej było co 2gi dzień, więc zobaczymy co się sprawdzi. Czytałam ostatnio trochę odnośnie częstotliwości, i są niby jakieś nowe badania, że codziennie nie jest złym rozwiązaniem, nawet coraz częściej wskazane, ale to na pewno zależy od nasienia, bo wiadomo że niektórym nie wskazane codzienne igraszki. My w tym miesiącu jak widać na żywioł poszliśmy ;P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss my przez kilka dni po 2-3 razy dziennie lecieliśmy, tak nas poniosło.. i teraz mnie boli wszystko w środku ;/ Ale przyjemnie było hehe :-)

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja zobacze jak dalej bedzie. Jestem strasznie ciekawa. Jestem gotowa na @ ale z drugiej stronie wiem ze nadal bedzie mi pprzykro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cale szczescie, ze moja @ przyszla po pierwszej dawce luteiny. Gdybym czekala do testowania i zobaczylabym kolejna kreche, pewnie ryczalabym jak glupia. Chociaz tyle litosci moj cykl mial dla mnie. Mam badzieje, ze ten cykl bedzie jyz normalny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to nie bede ryczec. Nigdy nie rycze ale bedzie mi przykro. I wejde na pewno w faze gniewu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic. Cisza przed burzą. Duuuużo śluzu, 15 dpo, i zaliczyliśmy w końcu małe igraszki bo ja nabrałam ochoty, a teraz boli mnie jajnik i dół brzucha. Co za utrapienie...

    Kiara, moim zdaniem przyrost jest dobry choć nie chcę spekulować za mocno, bo nie jestem lekarzem. Ciąża jest młodsza po prostu o kilka dni. W 5 tyg ma prawo jeszcze nie być serduszka. Za kilka dni powinno się pojawić. Gratulacje! :)

    Fiona, na endo jest dobra omega 3 w połączeniu z magnezem i acardem na lepsze ukrwienie. Mi też Clo zniszczyło endo i miałam 1 mm - tragedia.
    Morella, zamiast pakować w siebie tyle wiesiołka to dołącz vit E i łykaj tylko do owulacji.

    A na nasienie mój mąż łykał Salfazin a potem Permen i w ciągu 3 mcy jego wyniki wróciły do normy. Miał bardzo mało tych żołnierzyków i w dodatku słabo ruchome.

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    A na nasienie mój mąż łykał Salfazin a potem Permen i w ciągu 3 mcy jego wyniki wróciły do normy. Miał bardzo mało tych żołnierzyków i w dodatku słabo ruchome.

    A to jest ten sam Permen, co na prostatę, albo andropauzę? Bo ostatnio jak chciałam kupić, to Pani w aptece się dopytywała i w końcu zgłupiałam i nie wiedziałam, czy pomyliłam nazwę czy coś i poleciła mi Androvit Plus właśnie dla mężczyzn, którzy się starają. Suplementujemy się już 2 miesiąc i zobaczymy

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa, wit. E mam w witaminach prenatalnych wiec wiecej nie bede brac:)buro i ponuro za oknem, nie chce mi sie isc do pracy.

    Ciri? Jak tam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura spadla ale za to nie plamie juz.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 maja 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karaluch wrote:
    U mnie na endo sprawdziło się czerwone wino - półwytrawne (wytrawnego nie znoszę) lampka co wieczór plus KoenzymQ10 2tab plus Omega3 2tab. Można jeszcze pokusić się o Donga.

    Co do estrogenów.. Niestety hamują wzrost pęcherzyków i lekarze od tego odchodzą. Mnie też tym "leczyli" aż trafiłam do Gamety - kliniki leczenia niepłodności i lekarz kazał mi kategorycznie odstawić estofem



    Ja tez wytrwnego nie znosze, ale dla dziecka wszystko zrobie... Nie wiem czy tutaj gdzie jestem dostane Omega 3, ale poszukam (to mozna caly czas lykac czy tylko do owulacji?).

    Mi estrogen nie zahamowal wzrostu pecherzykow ani troche - sa po dwa dorodne w kazdym jajniku, ale tez nie bardzo pomogl na endo :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 06:29

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ