X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem na grupie grudniowe mamusie i wlasnie dziewczyna po dzisiejszej wizycie ( w tym samym tc co ja ) zostalam pojnformowana ze ciaza obumarla.... ;( teraz mam pietra jak nie wiem bo mnie brzuch boli od jakiegos czasu ;(

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo niestety na to nic sie nie poradzi jedyne kasiu co mozesz zrobic to byc dobrej mysli.

  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane a ja dzisiaj zatestowałam z samego rańca i albo juz mi się w oczach mieni od tego patrzenia albo cień cienia faktycznie jest mąż twierdzi ze cos tam widzi ale oczywiscie jeszcze się nie nastawiam test powtórze jutro i jak bede miec chwile to na bete pójde chociaz jutro impreza urodzinowa mojej córci więc nie wiem czy znajde czas , a może takie ledwo ledwo widoczne kreski wychodzą z samej reakcji testu na mocz hmm?

    80e684ff13.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie raz wyszedl cien cienia i dziewczyny na forum widzialy. Za dwa dni spadek temperatury i okres ale bylo tez duzo takich gdzie cien cienia robil sie coraz grubszy wiec trzymam kciuki ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka pokaz tego tesciora i oczywiscie jutro powtorz test bedziesz juz wiedziala a pozniej potwierdz beta ;)


    ciri wiem masz racje, ale ten stres jest silniejszy jeszcze jak sie takie rzeczy czyta...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tak miałam w poprzednim cyklu ze najpierw cień cienia nastepnego dnia bardziej juz widoczna druga kreska trzeciego dnia beta dodatnia a czwartego mnie zalało ale dzięki za wsprcie cierpliwa musze być juz co będzie to będzie

    80e684ff13.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem wiem. Ja to tez na stresie caly czas bo okresu jak nie bylo tak nie ma... Juz mam dosc takich rzeczy a lekarz tylko... Jeszcze dwa cykle jeszcze dwa i wezmiemy sie do badan... Wrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka89 wrote:
    no własnie tak miałam w poprzednim cyklu ze najpierw cień cienia nastepnego dnia bardziej juz widoczna druga kreska trzeciego dnia beta dodatnia a czwartego mnie zalało ale dzięki za wsprcie cierpliwa musze być juz co będzie to będzie
    Jak bedzie beta dodatnia lec po luteine bo moze cos niedomaga. A.na luteince moze utrzyma sie ciaza ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri przykro mi strasznie. :(

  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak odstawiłam tabletki to tez miałam jakies dziwne skąpe te miesiączki po trzecim okresie lekarz dał mi chyba progesteron i wszytsko się unormowało widzisz ciri u Ciebie skąpy ten okres a u mnie jak się leje to przez pierwsze trzy dni nie nadążam do łazienki.. Kasiu zdjecia testu nie dodam bo nie wiem gdzie jest mój kabel od tel ale jak jutro powtórze test to postarm się jakos Wam go pokazać o ile wyjdzie dodatni.. fajnie że można sobie gdzies popisac na ten temat tak w ogóle :)

    80e684ff13.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri przykro mi strasznie. :(
    Na razie to nawet plamienia nie mam ale temperatura spadla... Wie. Kicha.

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    miśka tu kazda nowa staraczka jest mile widziana, wiec po co opowiadasz glupoty?:)

    Kinga czsec ;) trzymam kciuki za testowanie, ile po owu jestes?

    Jesteś pewna? Bo chyba jako nowa odczułam coś innego nie bez powodu.. nie wymyśliłam sobie tego, niestety ale takie dajecie wrażenie jak się tu coś napisze.. Teraz nagle wszystkie odpisujecie ... żalosne :) sztuczne ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli tak uwazasz przeczytaj watek od poczatku zawsze wszystkim doradzamy. Moze twoje pytanie ucieklo wsrod innych pytan albo nikt nie znal na niego odpowiedzi. Ale jak przestudiujesz prawie 300 stron zobaczysz ze kazdy zostal przyjety i zostalo mu udzielone wsparcie.

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka zalosne to jest to co piszesz, bo zaklucasz nam spokoj na forum w tym momencie.

    Duzo nowych dziewczyn do Nas dolaczylo, ktore sa z nami do chwili obecnej pisza z nami i nie maja zadnych"ale", a ze my sie znamy od kilku watkow i jestesmy bardziej aktywne niz inne uczestniczki forum to jaki masz z tym problem? normalne jest to, ze sa osoby bardziej i mniej aktywne, nie oznacza to jednak, ze te mniej sa zbywane lub ignorowane . ;) ladne zdjecie :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu a jak cos ja zalozylam nowy wateczek wiec wpadaj do nas ;D

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    No to KOfeinko uważaj na siebie :), mi też od czasu do czasu wczoraj takie fale zawrotów przychodziły, ale ja już wiem jak mój organizm reaguje przed zasłabnięciem/omdleniem i szybko reaguje :P do czasu aż nie robi mi się biało przed oczami to zdążę zadziałać ;) ale czasami to ciężkie heh
    Dziś tak mi temperatura wystrzeliła, że przecierałam rano oczy żeby sprawdzić czy dobrze widzę, hehe aż się wracałam do termometra :P

    No no no temperaturę kochana moja to Ty masz iście ciążową ;) <3
    A u mnie z tymi zawrotami głowy to różnie bywa, bo i przez SM je mam... ale to było zupełnie co innego... :)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka jakby co zapraszam do mnie na nowy watek ;p

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem leżąc już w łóżku mówię do męża:
    - W ciąży jestem...
    A on zszokowany i ze szklistymi oczkami:
    - Robiłaś test??
    - Nie, po prostu czuję, że jestem i bardzo w to wierzę...
    - Fantastycznie - powiedział z uśmiechem i nachylił się nad brzuchem, coś wyszeptał i pocałował, a potem mocno mnie przytulił.

    Kiedyś się umówiliśmy żebym zrobiła test jak jego nie będzie w domu i powiedziała mu dopiero jak wróci z pracy. Będę się tego trzymać, bo Nasze wspólne testowanie jak dotąd przysparzało Nam tylko niepotrzebnych nerwów.

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Domcia23 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kofeinka jakby co zapraszam do mnie na nowy watek ;p

    jaki, gdzie??

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni podmuch wiosny ;) w oczekiwaniu na testowanie

‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ