X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Temperatura spadla ale za to nie plamie juz.

    testujesz..??
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie tam. Czekam. Powinno ze mnie chlusnac dzis jak nie to musze leciec do lekarza bo to bedzie kolejny za przeproszem chujowy okres. Ostatnio mialam slabe krwawienie tylko dwa dni po 3-4 godziny...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A gdzie tam. Czekam. Powinno ze mnie chlusnac dzis jak nie to musze leciec do lekarza bo to bedzie kolejny za przeproszem chujowy okres. Ostatnio mialam slabe krwawienie tylko dwa dni po 3-4 godziny...


    Jesli sie nie rozkreci to idz do lekarza, bo to moze byc hormonalny problem, a po odstawieniu tabletek to by nie bylo nic dziwnego.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam juz w tamtym miesiacu jak bylo tak chujowo. Tez mialam jeden dzien plamienia a potem okres przez dwa dni po kilka godzin krew bez blony. Zbadal mnie i powiedzial zebu obserwowac jeszcze 3 cykle a potem przyjsc.

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ciri22 a masz zbadane hormony? Który masz cykl starania?

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz bede zaczynac 5 po odstawieniu tabletek. Mialam robione podstawowe badania dla kobiet starajacych sie ale chyba bez hormonow plociowych. Powiedzial ze nie ma co robic wczesniej niz pol roku po odstawieniu tabletek bo teraz to moze jeszcze wszystko byc zachwiane a do pol roku powinno samo sie wyregulowac bez lekow.

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a długo je brałaś?

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 lat. Cos kolo tego. Ale podobno dlugosc brania nie ma znaczenia. Tylko sklad tabletek i wiek pacjentki po odstawieniu.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zaliczyłam taką glebę, że aż przestawiłam szafę pancerną w pracy :( nie wiem już sama czy bardziej boli mnie kolano czy biodro :(
    Tak mi się w głowie zakręciło, że straciłam panowanie nad swym ciałem :/
    Masakra jakaś :(
    Dziś mój 7dpo temperatura delikatnie znów poszła w górę, dużo kremowego śluzu, szyjka wysoko twarda i zamknięta - znaczy, że chyba wszystko dobrze ;)


    ciri22 przykro mi, że masz taki popierdzielony cykl i takie zawirowania po tych tabsach :/ mam nadzieję, że wszystko się od następnego cyklu unormuje...

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mize wyskrobie kase i zrobie badania w tym cyklu... Mam tylko nadzieje ze normalny okres dostane...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi tabletkami to indywidualna sprawa (ale skład tabletek na pewno ma wpływ). Nie wiem jak z tym wiekiem? bo mi tego lekarka nie mówiła :P. Ja po odstawieniu hormonów nastawiałam się na wszystko co najgorsze: bóle jajników, plamienia, rozjechane cykle, a tu cykle 28-30 dni, normalne miesiączki i szybki powrót do owulacji (chociaż nie wiem czy przez ten czas była cykl w cykl, bo nie latałam co miesiąc do gin ;). Jednak po 6 miesiącach od odstawienia zaczęły mi lecieć włosy i tak przez 3m-ce i mega mnie wysypało, więc może miałam opóźnioną reakcję jakąś :P,. Po odstawieniu jestem 1,5 roku, a odstawiałam po 7 latach. Odstawiałam w wieku 31 lat.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i tak jeszcze nie mam najgorzej najgorzbo nie czekam 3 miesiecy na okres. A teraz jak juz sie obserwuje to nawet moge go przewidziec wiec jest spoko. Mowie i tak nie jest najgorzej. Ale martwia mnie te miesiaczki niezwawierajace endometrium....

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ja wczoraj zaliczyłam taką glebę, że aż przestawiłam szafę pancerną w pracy :( nie wiem już sama czy bardziej boli mnie kolano czy biodro :(
    Tak mi się w głowie zakręciło, że straciłam panowanie nad swym ciałem :/
    Masakra jakaś :(
    Dziś mój 7dpo temperatura delikatnie znów poszła w górę, dużo kremowego śluzu, szyjka wysoko twarda i zamknięta - znaczy, że chyba wszystko dobrze ;)


    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Kofeinko witaj w klubie :), idziemy łeb w łeb.
    Ja wczoraj się tak zdekoncentrowałam w pracy, że skasowałam sobie dane, które wprowadzałam 1,5 godziny, ale się wq.....
    Dziś zawalony nos i gardło boli, jakiś mały kaszel, ale może przewiało mnie bo pogoda taka zmienna. Cyce dalej bolą i mam wrażenie, że sutki zrobiły się wrażliwsze. Jeszcze kilka dni i dowiemy się całej prawdy :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka, nic ci się nie stało?

    Cześć kochane! U mnie NIC. Szyjka wysoko i nie bardzo mogę dosięgnąć, ale wydaje mi się że miękka. Śluz biały i lepki. @ brak, nawet po przytulankach. Nie wytrzymałam i nasikałam na test, ale tylko cień jakiś widoczny pod światło niestety, więc czekam na małpę.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa Na szczęście już mogę chodzić, choć wczoraj był strasznie i chcieli pogotowie do mnie wzywać w robocie ;) ale oczywiście ja twardziel się uparłam, że przecież tylko się przewróciłam ;)


    Iriss nom jeszcze pare dni ;) doczekać się nie mogę ;)
    Mnnie cyce też bolą i w staniki się nie mieszczą co mnie strasznie irytuje jak tak wyłażą ale z drugiej strony fajniusie są, bo takie pełne :)
    A sutki bez zmian, czasem stoją czasem nie i wcale wrażliwe nie są :/
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to KOfeinko uważaj na siebie :), mi też od czasu do czasu wczoraj takie fale zawrotów przychodziły, ale ja już wiem jak mój organizm reaguje przed zasłabnięciem/omdleniem i szybko reaguje :P do czasu aż nie robi mi się biało przed oczami to zdążę zadziałać ;) ale czasami to ciężkie heh
    Dziś tak mi temperatura wystrzeliła, że przecierałam rano oczy żeby sprawdzić czy dobrze widzę, hehe aż się wracałam do termometra :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie, jeśli mogę się przyłączyć, bo zwariuję z tym czekaniem :) A widzę że jestem na tym samym etapie co kofeinka :) Staram się drugi cykl o rodzeństwo dla synka, w pierwszym już myślałam że to "to", masa objawów, a tu przyszła @... Teraz już się nie nastawiam, ale czuję się słabo, od wczoraj mam lekkie skurcze w dole brzucha, czasem kłucie jajników i mdłości. W dodatku stwierdzoną niedoczynność tarczycy 2 tygodnie temu. Termin @ na 28.05...

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kinga007 Kochana zmieniaj wątek bo tutaj czuć od razu, że dziewczyny zamykają się na "nowe". Ja tu pisałam i zostałam olana, a piszą tylko między sobą, odpisują tylko sobie. Jakby to był zamknięty wątek dosłownie tak to wygląda. Pozdrawiam Cię kinga007 i miłego dnia :)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka tu kazda nowa staraczka jest mile widziana, wiec po co opowiadasz glupoty?:)

    Kinga czsec ;) trzymam kciuki za testowanie, ile po owu jestes?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga007 wrote:
    Witam serdecznie, jeśli mogę się przyłączyć, bo zwariuję z tym czekaniem :) A widzę że jestem na tym samym etapie co kofeinka :) Staram się drugi cykl o rodzeństwo dla synka, w pierwszym już myślałam że to "to", masa objawów, a tu przyszła @... Teraz już się nie nastawiam, ale czuję się słabo, od wczoraj mam lekkie skurcze w dole brzucha, czasem kłucie jajników i mdłości. W dodatku stwierdzoną niedoczynność tarczycy 2 tygodnie temu. Termin @ na 28.05...
    Na mdlosci nie matrz ja mialam przez 3 cykle mdlosci i nix zreszta za wczesnie. Musisz wiedzie ze one raczej sa spowodowane niedoczynnoscia tarxzycy i nerwami. Kolezanka tak miala jak chciala zajsc a jak zawsza to mdlosci w ogole nic. Nie patrz nna objawy ja nawet mialam typowo implantacyjne objawy jak krwawienie na rozowo i bol podbrzusza a potem jajnikow i nagle wszystko zniklo. Temperatura spada okresu nie ma a testy negatywne wiec mimo takich objawow ktory nie mozna sobie wkrecic ciazy i tak nie ma ;(

‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ