X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę piła, będę miała wyrzuty sumienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak mowisz... ja mam teraz panienski w sobote i w sumie bym sie napila ale raczej nie bede pic skoro panna mloda nie bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! jednak wracamy w czwarteczek:D No już mi lepiej:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo a ja widzialam bociany i mam mega dobry humor wiec chyba hormony dzialaja ;D mam imprezowy nastroj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka byla owulka byla owulka byla!!!! Jupi jupi jupi kocham swojego G kocham kocham kocham lalalala

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ciebie Ciri co tak wzięło? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo, Ciri szalejesz:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo lasnie tak mam w okresach owulacji! Napad milosci i imprezowanie i nic mi nie jest wstanie popsuc humoru. Ciesze sie bo w pracy nie jestem i jade nad morze ;p co tam ze na jakies pol godziny i znow 4 godziny do wawy ale beztroski nastroj mam.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam się nudzę w pracy. Pogoda do dupy. Ehhh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa;( q jq licze na zielonego groszka ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w mieszkaniu. Cieszę się, ze niedługo wrócę do pracy...albo i nie wrócę i będę cieszyć się jeszcze bardziej:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to sobie siedzenie na dupe podczas ciazy nie wyobrazam ale moze dlatego ze nie doswiadczylam mdlosci i tego wsystkiego. Pocieszam sie ze jezdze codziennie na rowerze do pracy wiec mnie ominie rzyganie w autobusie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej nie zdecyduję się na pracę jeśli byłabym w ciąży. Nie jest jakoś ciężko czy coś, ale jednak duża odpowiedzialność, a przez to stres, nerwy...nie chcę narażać malucha na takie sensacje. A skoro mogłabym pozwolić sobie na spędzenie ciąży w domu to pewnie skorzystam.

    Przygotowywałabym wyprawkę:D Uwielbiam szyć, haftować...:D

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lubie takie rzeczy ale ja musze byc w srod ludzi miec co robic. Lubie byc sama. Max tydzien a tyle miesiecy w domu bym zwariowala. Ja poki bede mogla bede pracowac. A praca ciezka nie jest wiec spoko.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, i ja chciałabym się przyłączyć do majowego testowania ;)
    Mam zamiar testować 3 lub 4 maja :)
    Dziś mam mega nerwa przeplatanego brakiem sił i strasznie bolą mnie piersi, ale może że to taki niespotykany u mnie pms ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Iriss! Który to cykl starań? Witaj w klubie poddenerwowanych. Ja dziś po ścianach prawie łażę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczy wszystkie bedziemy mialy die krechy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie dziś nosi na piwo i kebab. Ubrałam się i idę na miasto żeby spełnić zachciankę. Wracam z butelką wody mineralnej i paczką pestek dyni:D

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My działamy od początku roku, udało się nam w drugim podejściu, ale niestety ciąża się nie utrzymała (poronienie samoistne 5t i 5d, bardzo niski progesteron). Jednak ja jestem wojownikiem i się nie poddajemy ;)
    To mój pierwszy cykl z ziołami ojca sroki na I i II fazę no i luteinką.
    Jadę właśnie na zakupy, ale czuję się jakby mnie ktoś przez wyżymarkę przemielił i jakoś mnie mdli..., ale nie traktuję tego jako objawy, bo jeszcze mój organizm zbzikuje ;P. Jednak mam wiele takich objawów jak w cyklu kiedy zaskoczyło, ale pożyjemy, zobaczymy :) byle nie sfiksować do czasu testowania :D

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ