X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam celilit widoczny w spodenkach na rower wiec jestem brzydsza :P

    kurde mam takie nieprzyjemne uczucie w okolicy pachwiny... niby to swedzenia ale w sumie nie... nie wiem co to za uczucie, caly czas sie drapie....

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu jesteście w ciąży dziewczyny! :D Ja oczywiście też. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko. Ja jestem szczupła a mam celulit na tyłku i rozstępy na biodrach. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się kładę. :) Mam nadzieję że mi jutro temperatura odbije. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta jasne... ale w sumie to dzis mialam troche wodnistego sluzu a teraz znow serowaty nie plodny, szyjke macalam zamknieta i nisko... Wiec na owu sie nie zapowiada... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ja też się kładę. :) Mam nadzieję że mi jutro temperatura odbije. ;)
    Wrrr nic nie mow o temperaturze... Wrrrr....

    koncza mi sie testy owu a kupilam ich 30...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze ze 30, to zapraszam na herbatkę. ;) Do jutra! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapa ja tez sie klade :)
    JUTRO napisze .... u mnie bez zmian...

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 4 maja 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuuuuu! Normalnie kilka godzin i tyle wiadomości!
    Morella już po cichu Ci gratuluję i brawo biję :) Też widziałam bladzioszka, więc testuj jutro i daj znać, czy ciemnieje :)
    Kiara gratulacje!

    Ale super :)

    Gumisia ściskam kciuki też za Ciebie, sikaj i dawaj znać, co tam wyszło.
    Ciri, więcej wiary! (Wiem, że łatwo się mówi), ale ja też mam dobre przeczucia ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    A ja dzis ciezki poranek mialam. Kurde obudzilam sie takim kreciolkiem w glowie jakbym pila cala noc (a jedynie maly lyczek nowego piwa wczoraj sprobowalam) myslalam ze po prysznicem sie przewroce, do tego ten sluz mnie dobija po prostu zmienia sie co chwile, i znow mnie wysypalo a za tydzien wesele.... aaaaa to juz drugi rzut pryszczy w przeciagu tygodnia... :(

    Chyba jak nic okres idzie coraz wiekszymi krokami, a jak nie to to nie wiem czemu tak jest..

    Gumisia to moje bociany tez dostanie wiec nie ma co tez bedzie w ciazy :)
    Alicjaaaa Tobie tez wysle jak wroca od Morelli te bociany niemieckie :P znaczy polskie ale oni lubia sobie wszystko przywlaszczac


    A co do mnie, wiecie ja wiem ze wy trzymacie za mnie kciuki ale jak juz rozmawialysmy to u mnie jest awykonalne i Wy rowniez o tym wiecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 06:25

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 maja 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwile mnie nie bylo i ile mam do nadrobienia :) Hurtowo wpisy produkujecie Kochane.

    Morella trzymam kciuki i czekam na rezultat dzisiejszego testowania :)

    U mnie temperatura spada, ale bardzo powoli... Nie wiem ile jeszcze bede czekac na @. Juz dwa dni po terminie. Nie wiem czy to clo spowodowalo, czy co? Wkurza mnie to czekanie.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona ja tak w ogole stawiam ze u Ciebie owulacja byla dwa dni pozniej. Wiec albo zrob jeszcze raz test a jak nie to za mniej wiecej dwa dni powinien pojawic sie okres ja mialam tak w poprzednim cyklu tez mi tak temperatura powoli spadala.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Fiona ja tak w ogole stawiam ze u Ciebie owulacja byla dwa dni pozniej. Wiec albo zrob jeszcze raz test a jak nie to za mniej wiecej dwa dni powinien pojawic sie okres ja mialam tak w poprzednim cyklu tez mi tak temperatura powoli spadala.


    Zadnych oznak owulki nie mialam oprocz lekkiego pikania w jajniku, ale to mialam prawie od pierwszego dnia przyjmowania clo, wiec wydaje mi sie, ze owulki w ogole nie mialam w tym cyklu :(
    Zrobilam sikanca i tak jak mozna sie bylo spodziewac - jedna kreseczka, wiec dalej czekam na @. Niech juz lepiej przyjdzie, bo chce juz zaczac nowy miesiac... Jak tak dalej pojdzie to mi testowanie majowe na czerwiec przejdzie.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ja mam podobnie. Patrzylam na wykresy bezowulacyjne to oczywiscie wszystkie zebate byly. A moj w miare prosty poza tym jednym skokiem.... na owulacje juz nie licze niby sluz ran byl lekko wodnisty ale przy szyjce jest gesty i lepki i malo go. Test owulacyjny wczoraj mega negatyw tak jak wczesniej cos na nich bylo to teraz nic. Do tego pryszcze... po prostu czekam na okres i zeby przyszedl jak najszybciej bo to jakas porazka... szyjka nisko i zamknieta wiec moze niedlugo sie otworzy...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Spoko ja mam podobnie. Patrzylam na wykresy bezowulacyjne to oczywiscie wszystkie zebate byly. A moj w miare prosty poza tym jednym skokiem.... na owulacje juz nie licze niby sluz ran byl lekko wodnisty ale przy szyjce jest gesty i lepki i malo go. Test owulacyjny wczoraj mega negatyw tak jak wczesniej cos na nich bylo to teraz nic. Do tego pryszcze... po prostu czekam na okres i zeby przyszedl jak najszybciej bo to jakas porazka... szyjka nisko i zamknieta wiec moze niedlugo sie otworzy...

    Tak, trudno u Ciebie zdiagnozowac czy byla owulka. Dowiesz sie pewnie niedlugo.
    Ja sluz dalej mam bialo-kremowy i pryszczy troche mniej, ale ciagle nowe sie pojawiaja. Nienawidze tego czekania. I denerwuje mnie to, ze @ przychodzila od kilku miesiecy jak w zegarku, a teraz sobie zarty stroi.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) mam prośbę. Możecie rzucić okiem na mój wykres? Obu nie zaznacza owulacji a mnie się wydaje ze byla. Takie wewnętrzne mam

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa i dopiero zaczynam przygodę z obserwacją cyklu. Czytam was namiętnie od jakiegoś czasu i bardzo kibicuję, to nasze drugie starania o maleństwo, pierwsza ciąża niestety nie zakończyła się tak jakbyśmy wszystkie sobie tego życzyły. Przyjmiecie mnie- żółtodzioba w wasze szeregi? :)

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj natalko :-)

    Kiara12006
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Hej :) mam prośbę. Możecie rzucić okiem na mój wykres? Obu nie zaznacza owulacji a mnie się wydaje ze byla. Takie wewnętrzne mam


    ketka z tego co wiem, to zaznaczy owulke przy trzeciej wyzszej temperaturze, wiec pewnie jutro Ci zaznaczy :)

    natala - sama jestem tu od niedawna i zostalam bardzo cieplo przyjeta, wiec i Ty na pewno znajdziesz tu dla siebie miejsce :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kiara, jak miło ;)

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ