X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to on chce dziecka czy nie?... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rezygnuje z pracy i szukam innej. Nie bede prosic go o zaden seks czy cos takiego moze zmadrzeje bedzie mial na to rok bonikt mi teraz umowy o prace nie da...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri to on chce dziecka czy nie?... :(
    To on go bardziej chcial niz ja. Od roku o tym gada. Starania byly poprzedzona wieloma rozmowami to to sie wiazalo z pewnymi krokami ktore musialam podkac zebu zaczac te starania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze okres sie zbliza... czuje to bo jeden teks sprawil ze siedze i rycze...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Natala. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri spokojnie Kochana. ;) Może nie spodziewał się że to nie jest takie proste. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta bo jego przyjaciel to po jednym razie bez zabezpieczenia ma dziecko... kurde ja mu mowilam ze tak moze byc... mowie co innego gdyby seksu bylo wiecej a on nawet nie chce juz slyszec o suplementach na poprawe libido czy cokolwiek.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura odbiła ale nie czuję się ciążowo narazie. Poza tym boję się że moja choroba nie dopuści do zagnieżdżenia i rozwoju ewentualnej ciąży. :(

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to jest dziwne że on ma tak niewielkie potrzeby... A może mu testosteronu brakuje? Badał kiedyś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to pychika przypadkiem nie jest... jak sie zaczelismy spotykac to o wiele wieksze mial ale nie az takie jak we wczesniejszym zwiazku mialam. Jak juz zaczelismy regularnie ze soba sypiac i mieszkac razem zaczely potrzeby spadac.. dla mnie spoko tez jak juz mi ten szal nowego zwiazku spadl tez sie uspokoilam. I nawet jak raz czy dwa seksu przez 2 miesiace nie bylo nie przeszkadzalo mi to. Ale teraz albo dziecko albo swiety spokoj nie mozna miec jednego i drugiego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest jego pierwszy zwiazek w ktorym tak ma... poprzedni wlasnie przez to sie rozpadl...

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri wyślij go na hormony niech porobi. Może faktycznie coś jest nie tak.
    A jak nie to go przetrzymaj... chociaż... 2 miesiące bez seksu?! Podziwiam Cię, że żyjesz.

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj spokojnie z bylym jak mi podpadl to 4 miesiace seksu nie bylo. Wiec u mnie to standard.
    W tej chwili nie widze sensu go nigdzie wysylac skoro on chce miec swiety spokoj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego poczekamy na wesele moze mu sie milsoc do bylej przypomni i w ogole o dziecku bede misiala zapomniec...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri no coś ty. ;) Wyślij go na badania hormonów. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się pojawiła do tego całego choróbska opryszczka na ustach. :( Teraz to już na pewno nic mi się nie zagnieździ. :(

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri masakra to co piszesz... Długo jesteście razem?

    My z M. też mieliśmy spinkę w którymś cyklu, że trzeba się zmuszać itd. Ale przegadaliśmy i teraz tylko ja wiem kiedy mam dni płodne itd. Może ten stres mu przeszkadza? Że gdzies tam z tyłu głowy ma hasło "musze skończyć, musze skończyć", a presja w cale nie pomaga ;/

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    A mi się pojawiła do tego całego choróbska opryszczka na ustach. :( Teraz to już na pewno nic mi się nie zagnieździ. :(
    Podobno opryszczka to pierwszy objaw ciazy. Moja mama miala ja w kazdej ;) i po tym wiedziala. A

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to bardzo niefajna sytuacja :( Popieram dziewczyny w propozycji wyslania go na badania hormonow.
    Ale tez ketka moze miec racje, ze ten przymus, presja, ze trzeba, a nie mozna go przytlacza? Tylko dziwne, ze to on bardziej chcial dziecka, a teraz tak sie zachowuje... Pewnie myslal, ze jeden seks wystarczy i juz.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestesmy dlugo razem. Ale on od samego poczatki chcial dziecka. Wiecie to nie jest problem tego ze w tym momencie nie czuje sie kochana czy mam watpliwosci. Nie mam czegos takiego. Bo milsc czuje od niego i to duza. Al r mam wrazenie ze jesli chodzi o dziecko mysli ze to samo przyjdzie jak wszystko w jego zyciu... a to tak nie dziala...

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ