X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kiara, jak miło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suuper! Jaram sie jak gwizdek ;) moje podzespoły robią sobie ze mnie jaja, testy mi pokazywały owu gdzieś ze dwa tygodnie temu, śluz miałam płodny jak ta lala i juz myślałam ze coś jest na rzeczy, robię ciążowe i nie wiem jak tu nie zwariować jak wychodzi jedna kreska, mało tego wczoraj znowu mi sie ładnie śluz rozciągał, i tak mnie jajnik rypał ze juz nie wiem co myśleć, druga owulacja? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze pierwsza? Z jakiegos powodu moze sie przesunela rozmyslila sie :p a mierzysz temperature?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry. Test negatywny. Takze tego...

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella... Poki nie ma @ jest nadzieja.
    Jakis czas temu mialam pacjentke, ktorej beta w dniu @ wyszla ponizej 1,2. Tydzien pozniej to samo. A po dwóch tygodniach piwyzej 5. I byla w ciazy.
    Nie trac jeszcze wiary

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odsylam bociany, u mnie juz nic nie zdzialaja. Nawet cienia nie ma. Szkoda:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babo a taki sam test robilas jak wczoraj? Tej samej firmy? Bo to wiesz nie zawsze tak jest. Czytalas przypadek Kasi24? Ona miala dwa pozytywy potem 3 negatywy i dopiero w 38dc wyszedl jej pozytyw. Czy jakos tak. Na pewno po 30dc. Wiec ty jeszcze je zostaw choc na chwile.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja wiem ze nic z tego. To juz za duzo dni wiec teraz czekam na @ i zaczynamy nowe starania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki sam, tej samej firmy

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella przytulam :* Nowy miesiac, nowe nadzieje.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres wedlug mnie powinien byc dzis lub jutro wiec czekam. Jesli sie nie pojawi to polece na bete.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze i pierwsza, sama juz nie wiem ale jeśli to pierwsza to w tym miesiącu cykl będę miała około 50dni... O matko... Morella nie martw się, ja na twoim miejscu zrobiłabym betę jak się @ nie pojawi w ciągu 2 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos nie jestem zdziwiona...chyba sie tego spodziewalam. Krecha pojawiła sie na ulamek sekundy gdy mocz szedl po pasku, i zaraz zniknęła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A temperaturę tak porządnie zacznę mierzyć w drugim cyklu, teraz zaczęłam ale to tak żeby w nawyk weszło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ci mowie, betę zrób! ;) mam przeczucie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella temperatura nie spada. Do tego nie martw sie bedzie cos z tego ;) ja to wiem. Wiosna bedzie owocna dla nas ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra... wlasnie uslyszalam od swojego faceta ze on nie chce nic na sile co oznacza ze drugi cykl staran i on ma juz dosc... ku*wa odpuszczam zero seksu. Mam to wszystko w dupie. Juz nie bede stawac na uszach az on sie w koncu zdecyduje czego chce. Czy dziecka czy spokoj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, po 14 sie odezwe, bede miala troche spokoju i wnikliwie Was poczytam:)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella przykro mi. :( Ja bym spróbowała zrobić betę...

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ