Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie dziękuję, jutro powtórzę, no i co bądź dalej jestem przed terminem @.. a jak w ogóle mam być szczera to prowadziłam ovufriend tylko by poznać swój cykl, ciążę planowałam za 2 lata, ale w tym miesiącu tak mi program namieszał, że 3 razy owu przestawiał i przez to nie połapaliśmy się kiedy dokładnie płodne były no i masz! tylko jeden taki miesiąc i masz babo placek! no ale płakać nie będziemy, ważne, żeby zdrowe było :)

natala9102 lubi tę wiadomość

• ciri22 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pytaj o objawy bo ja zaraz bede miala wszystkir mozliwe i to bez owulacji ;p

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Fiona88 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tu o pracy, a ja kura domowa (przynajmniej chwilowo) :P Zrezygnowalam z pracy ze wzgledu na wyjazd za granice.

Dziewczyny robcie testy i bety, bo my tu chcemy duzo zielonosci w tym maju. A moja @ dalej sie nie pojawila...

w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Mandolina Koleżanka

Wysłany: 6 maja 2015, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gumisia - niestety u mnie wszystkie miesiączki zaczynają się tak podstępnie i wrednie, plamieniem właśnie. Żebym sobie jeszcze nadzieję dalej robiła, zanim chlupnie na całego :/

Starania od 11.2014
    11.2015 - HSG, oba jajowody niedrożne
    12.2015 - laparoskopia, rzekome udrożnienie jednego jajowodu, AMH: 2,9
    04.2018 - dramat, AMH 0,77, lecimy z in-vitro
    06.2018 - ICSI 1 zarodek :(
    09.2018 - ICSI 2 zarodki :(
    11.2018 - ICSI 1 zarodek :(
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2015, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kolejne potwierdzenie ze jak sie zlowiek nie stara to wychodzi

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prócz mega ciągnieć dzień i noc, to ból sutków i piersi, ale to w sumie zawsze zaraz po owu mnie bolały, ale teraz mocniej, że od owulacji śpię w staniku sportowym :D wczoraj zauważyłam, że urosły o rozmiar. Do tego nie wiem czy to ma coś wspólnego z ciążą, moja skóra jest dużo wrażliwsza na dotyk.. a i mam ciągłe uderzenia gorąca, często też w nocy, źle sypiam, w sumie to w ogóle zasnąć nie mogę, całą noc się kręce. Na siku też często chodzę :) a najśmieszniejsze, że aż tyle objawów a tu ledwo 3 tydzień z hakiem

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 13:43

• Fiona88 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2015, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    Prócz mega ciągnieć dzień i noc, to ból sutek i piersi, ale to w sumie zawsze zaraz po owu mnie bolały, ale teraz mocniej, że od owulacji śpię w staniku sportowym :D wczoraj zauważyłam, że urosły o rozmiar. Do tego nie wiem czy to ma coś wspólnego z ciążą, moja skóra jest dużo wrażliwsza na dotyk.. a i mam ciągłe uderzenia gorąca, często też w nocy, źle sypiam, w sumie to w ogóle zasnąć nie mogę, całą noc się kręce. Na siku też często chodzę :) a najśmieszniejsze, że aż tyle objawów a tu ledwo 3 tydzień z hakiem

Ja miewam takie objawy i bez ciazy :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 coś w tym jest.. w ciąży z synkiem tak miałam, dopiero jak odpuściłam, to od razu zaszłam. Z córką to w ogóle z takim luzem podeszłam, bo chciałam mieć dziewczynkę i sobie wyliczyłam kiedy owulacja i 2 dni przed nią jazda :) za cholere nie wierzyłam, że tak o się uda, ale za pierwszym razem wyszło :)

a co do objawów to ja co miesiąc miałam ciążowe :D ale teraz czuję, że to to, tych ciągnięć nie idzie pomylić z niczym innym :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona dlatego wyżej napisałam, że co miesiąc miałam :D ale te ciągnięcia...

• Fiona88 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2015, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    Fiona dlatego wyżej napisałam, że co miesiąc miałam :D ale te ciągnięcia...

Wierze, ze w Twoim przypadku to jest od TEGO wlasnie :) Ja po prostu co miesiac niepotrzebnie doszukuje sie objawow ;D

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się stara to ciężko tego nie robić :) ja nawet jak się nie starałam to i tak się doszukiwałam i co miesiąc testy robiłam ;) korba hehe

• Fiona88 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2015, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    jak się stara to ciężko tego nie robić :) ja nawet jak się nie starałam to i tak się doszukiwałam i co miesiąc testy robiłam ;) korba hehe

Tak, a te teksty innych, ze przestan o tym myslec sa strasznie wkurzajace, bo jak masz przestac myslec o tym, ze chcesz dziecko, a nie mozesz go miec?

ciri22, alicjaaaa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka, ja też widzę cień:) Gratulacje!

Dziewojki moje, nie zasnęłam. Poleżałam sobie i tyle. Ja tak mam gdy pogoda jest lipna. Szykuję się do miasta, kupie testy i zobaczymy. No ale w 15dpo chociaż cień powinien być, a u mnie wczoraj nie było. Więc pełen relaks, czekam na małpownię.

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2015, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella nie gadaj bzdur u ciebie dzieciaczek a u mnie malpka... brzuch nawala, cycki niby tez,krzyz i w glowie drugi dzien mi sie kreci wiec kicha, 15;30 bede w domu to pojde spac.... dzis juz nie wyrabiam..

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mam te same objawy. Czkeamy razem:)

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2015, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ty mialas owu wiec masz szanse na ciaze do tego jeszcze skok temperatury ;)

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok w dniu spodziewanej @? i to na taka skalę, jakiej na tym termometrze w cyklu nie odnotowałam?bzdura jakaś. Termometr chyba jest jakiś walnięty.

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 maja 2015, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiunie, lecę do miasta. Witaminki i testy. Szaleństwo zakupowe:D

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2015, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Skok w dniu spodziewanej @? i to na taka skalę, jakiej na tym termometrze w cyklu nie odnotowałam?bzdura jakaś. Termometr chyba jest jakiś walnięty.
    Sama jestes walnieta a nie termometr ;p

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 6 maja 2015, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ja niestety już wiem, że mi nie przedłużą... no i jestem na zastępstwo, laska wraca z macierzyńskiego... :/

a to nie jest czasem tak,że na umowie na zastępstwo nie będziesz miała chorobowego ani macierzyńskiego?

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego