X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie dziękuję, jutro powtórzę, no i co bądź dalej jestem przed terminem @.. a jak w ogóle mam być szczera to prowadziłam ovufriend tylko by poznać swój cykl, ciążę planowałam za 2 lata, ale w tym miesiącu tak mi program namieszał, że 3 razy owu przestawiał i przez to nie połapaliśmy się kiedy dokładnie płodne były no i masz! tylko jeden taki miesiąc i masz babo placek! no ale płakać nie będziemy, ważne, żeby zdrowe było :)

    natala9102 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pytaj o objawy bo ja zaraz bede miala wszystkir mozliwe i to bez owulacji ;p

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tu o pracy, a ja kura domowa (przynajmniej chwilowo) :P Zrezygnowalam z pracy ze wzgledu na wyjazd za granice.

    Dziewczyny robcie testy i bety, bo my tu chcemy duzo zielonosci w tym maju. A moja @ dalej sie nie pojawila...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Mandolina Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gumisia - niestety u mnie wszystkie miesiączki zaczynają się tak podstępnie i wrednie, plamieniem właśnie. Żebym sobie jeszcze nadzieję dalej robiła, zanim chlupnie na całego :/

    Starania od 11.2014
    11.2015 - HSG, oba jajowody niedrożne
    12.2015 - laparoskopia, rzekome udrożnienie jednego jajowodu, AMH: 2,9
    04.2018 - dramat, AMH 0,77, lecimy z in-vitro
    06.2018 - ICSI 1 zarodek :(
    09.2018 - ICSI 2 zarodki :(
    11.2018 - ICSI 1 zarodek :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kolejne potwierdzenie ze jak sie zlowiek nie stara to wychodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prócz mega ciągnieć dzień i noc, to ból sutków i piersi, ale to w sumie zawsze zaraz po owu mnie bolały, ale teraz mocniej, że od owulacji śpię w staniku sportowym :D wczoraj zauważyłam, że urosły o rozmiar. Do tego nie wiem czy to ma coś wspólnego z ciążą, moja skóra jest dużo wrażliwsza na dotyk.. a i mam ciągłe uderzenia gorąca, często też w nocy, źle sypiam, w sumie to w ogóle zasnąć nie mogę, całą noc się kręce. Na siku też często chodzę :) a najśmieszniejsze, że aż tyle objawów a tu ledwo 3 tydzień z hakiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 13:43

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    Prócz mega ciągnieć dzień i noc, to ból sutek i piersi, ale to w sumie zawsze zaraz po owu mnie bolały, ale teraz mocniej, że od owulacji śpię w staniku sportowym :D wczoraj zauważyłam, że urosły o rozmiar. Do tego nie wiem czy to ma coś wspólnego z ciążą, moja skóra jest dużo wrażliwsza na dotyk.. a i mam ciągłe uderzenia gorąca, często też w nocy, źle sypiam, w sumie to w ogóle zasnąć nie mogę, całą noc się kręce. Na siku też często chodzę :) a najśmieszniejsze, że aż tyle objawów a tu ledwo 3 tydzień z hakiem


    Ja miewam takie objawy i bez ciazy :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 coś w tym jest.. w ciąży z synkiem tak miałam, dopiero jak odpuściłam, to od razu zaszłam. Z córką to w ogóle z takim luzem podeszłam, bo chciałam mieć dziewczynkę i sobie wyliczyłam kiedy owulacja i 2 dni przed nią jazda :) za cholere nie wierzyłam, że tak o się uda, ale za pierwszym razem wyszło :)

    a co do objawów to ja co miesiąc miałam ciążowe :D ale teraz czuję, że to to, tych ciągnięć nie idzie pomylić z niczym innym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona dlatego wyżej napisałam, że co miesiąc miałam :D ale te ciągnięcia...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    Fiona dlatego wyżej napisałam, że co miesiąc miałam :D ale te ciągnięcia...


    Wierze, ze w Twoim przypadku to jest od TEGO wlasnie :) Ja po prostu co miesiac niepotrzebnie doszukuje sie objawow ;D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się stara to ciężko tego nie robić :) ja nawet jak się nie starałam to i tak się doszukiwałam i co miesiąc testy robiłam ;) korba hehe

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    jak się stara to ciężko tego nie robić :) ja nawet jak się nie starałam to i tak się doszukiwałam i co miesiąc testy robiłam ;) korba hehe

    Tak, a te teksty innych, ze przestan o tym myslec sa strasznie wkurzajace, bo jak masz przestac myslec o tym, ze chcesz dziecko, a nie mozesz go miec?

    ciri22, alicjaaaa lubią tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka, ja też widzę cień:) Gratulacje!

    Dziewojki moje, nie zasnęłam. Poleżałam sobie i tyle. Ja tak mam gdy pogoda jest lipna. Szykuję się do miasta, kupie testy i zobaczymy. No ale w 15dpo chociaż cień powinien być, a u mnie wczoraj nie było. Więc pełen relaks, czekam na małpownię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella nie gadaj bzdur u ciebie dzieciaczek a u mnie malpka... brzuch nawala, cycki niby tez,krzyz i w glowie drugi dzien mi sie kreci wiec kicha, 15;30 bede w domu to pojde spac.... dzis juz nie wyrabiam..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mam te same objawy. Czkeamy razem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ty mialas owu wiec masz szanse na ciaze do tego jeszcze skok temperatury ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok w dniu spodziewanej @? i to na taka skalę, jakiej na tym termometrze w cyklu nie odnotowałam?bzdura jakaś. Termometr chyba jest jakiś walnięty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiunie, lecę do miasta. Witaminki i testy. Szaleństwo zakupowe:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Skok w dniu spodziewanej @? i to na taka skalę, jakiej na tym termometrze w cyklu nie odnotowałam?bzdura jakaś. Termometr chyba jest jakiś walnięty.
    Sama jestes walnieta a nie termometr ;p

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ja niestety już wiem, że mi nie przedłużą... no i jestem na zastępstwo, laska wraca z macierzyńskiego... :/

    a to nie jest czasem tak,że na umowie na zastępstwo nie będziesz miała chorobowego ani macierzyńskiego?

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ