X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mówisz o umowie o prace a ja mam zlecenie z ktorego jako jedyna w firmie mam pobierany caly zus...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    Ciri! ty dzisiaj swojego faceta od progu napastuj! :D


    Z tym bedzie problem :( bo on dzis wsciekly od rana... samochod znow sie popsul a on na nim pracuje i chyba bedzie taki poddenerwany ze moze byc ciezko..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za dzień pokręcony... a pytałaś w zusie jak to wygląda jeżeli masz odprowadzaną składke zdrowotną i umowe zlecenie?

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    A orientujesz się jak wygląda zasiłek macierzyński jak prowadzi się własną działalność gospodarczą? Zus płacę prawie 450zł


    a ogólnie to wstępnie umówiłam się na wizytę 25 maja, będzie to 6tc+1d, myślicie, że będzie już widać serduszko, czy lepiej tydzień później?

    to zależy kiedy wejdzie nowa ustawa, przypuszczalnie 1 listopada i macierzyński będzie liczony bardzo niekorzystnie.to będziesz miała (12x525)/12 x 0,87 x 0,82

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kuzwa laski chyba owulacja u mnie!!! Kreska taka jak jeszcze nigdy i rozcigliwy sluz przy samej szyjce, malo ale zawsze! Jeszcze nie taka sama ale wieczorem moze bbyc bii niewiele jej brakuje :D


    Działaj!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis odpuszcze ale rano moze mi sie uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam takie coś
    "Urlop macierzyński i urlop wychowawczy przysługują jedynie kobietom zatrudnionym na umowę o pracę. Istnieje jednak możliwość otrzymywania zasiłku macierzyńskiego przez kobietę zatrudnioną na umowę zlecenie, ale tylko w określonej sytuacji. Umowa zlecenie nie podlega obowiązkowemu opłacaniu składek chorobowych. Jeżeli jednak w twoim przypadku składki te są odprowadzane, masz możliwość otrzymania zarówno zasiłku chorobowego w trakcie trwania ciąży jak też zasiłku macierzyńskiego, kiedy będziesz już mamą. Zasiłek macierzyński nie będzie ci przysługiwał jednak w sytuacji, kiedy w trakcie trwania ciąży wygaśnie umowa zlecenie, która była podstawą zatrudnienia."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ciesze sie jakbym widziala test ciazowy:P i kreska wyskoczla od razu a nie po 10 minutach jak wczesniej, ale jeszce wieczorem zrobie zobace czy bedzie ciemniejsza

    natala9102 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    znalazłam takie coś
    "Urlop macierzyński i urlop wychowawczy przysługują jedynie kobietom zatrudnionym na umowę o pracę. Istnieje jednak możliwość otrzymywania zasiłku macierzyńskiego przez kobietę zatrudnioną na umowę zlecenie, ale tylko w określonej sytuacji. Umowa zlecenie nie podlega obowiązkowemu opłacaniu składek chorobowych. Jeżeli jednak w twoim przypadku składki te są odprowadzane, masz możliwość otrzymania zarówno zasiłku chorobowego w trakcie trwania ciąży jak też zasiłku macierzyńskiego, kiedy będziesz już mamą. Zasiłek macierzyński nie będzie ci przysługiwał jednak w sytuacji, kiedy w trakcie trwania ciąży wygaśnie umowa zlecenie, która była podstawą zatrudnienia."


    No wiem to. Ja mam umowe ramowa i co miesiac zleceniowke podpisuje nadane zlecenie. I mam odprowadzany caly zus z chorobowym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaahaaaa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Anulka, jesteś jakąś boginią płodności, skoto tak to idzie szybko :D Gratulacje :D

    tak właśnie teraz żartujemy z mężem, my jacyś nad płodni jesteśmy :D strach się bać na przyszłość hehe
    dziękuję za gratulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    to zależy kiedy wejdzie nowa ustawa, przypuszczalnie 1 listopada i macierzyński będzie liczony bardzo niekorzystnie.to będziesz miała (12x525)/12 x 0,87 x 0,82
    o masz.. no nic, dzięki za informacje.. chyba na dniach po prostu podejdę do księgowej i niech ona myśli coś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję że sobie siknęłam i jest jedna, tłusta krecha. Także lipa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella jeszcze nic straconego... ale oddawaj moje bociany bo mi sie przydadza ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri czyżby owu? :D

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella niektórym testy później wychodzą. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, to jedziesz maleńka, gwałty odczyniaj:D

    Gumisia, nie, to już jest przesada. Kupiłam test na jutro ale raczej w nocy mnie zaleje. Ja odpadam z majówek. Cała nadzieja w Was!:) trzymam kciuki:)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    czesc dziewczyny!!

    Anulka gratuluje! i trzymam mocno kciuki za reszte dziewczyn!!

    Gumisia jak sie czujesz?
    Oj już dużo lepiej. ;) Dzięki Kochana. ;) A ty jak się czujesz? Mam nadzieję że dołączę do Ciebie na fioletową stronę.;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella póki @ nie ma jest nadzieja. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri czyżby owu? :D
    Tak stawiam ze dzis, troche jej brakuje jeszcze, ale jest ciemniejsza niz ostatnie, biorac pod uwage moje zle samopoczucie i spadek temperatury jest to mozliwe.
    Sluzu jest jednak malo... bardzo malo troszke dookola szyjki.

    Ale po analizie tamtego cyklu to tez zle sie zaczelam czuc kolo 20dc a okres dostalam w 38. Wiec jest to mozliwe ze teraz tak pozno po prostu bede miala owulacje.

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ