X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ciągnie jajnik i podbrzusze. ;) Nie chcę się nakręcać. Okrzyczcie mnie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, testuj w piatek:) mysle, ze Ci sie udalo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozdalam bociany, musicie zafasolkowac :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro nie zatestuję bo dziś nie wychodzę z domu, a nie mam testu. Jutro po pracy kupię i pojutrze zrobię.

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe przyjęcie :) Ja również trzymam za Was kciuki :) Jestem okropnie zakatarzona. Dobrze, że moja teściowa mieszka od nas 200 km :D
    Jadę do sklepu po frytki - będę się objadać razem z rodzinką. Miłego wieczorku!

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Następna chora. :( Ja też. :( No ale jakoś się z tym uporamy nie? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teche mnie martwi ten sluz tylko dwa razy wyciagnelam troszke rozciagliwego a teraz grudkowaty... eh.. chyba niz tego nie bedzie...

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo choroby... u mnie owulacja jak ta lala a ja od soboty zdycham. kaszel taki, że mój m. to by mnie szybciej na izbę przyjęć wywiózł niż pomyślał o <3 eh, nakręciłam się na maj, ale chyba muszę odpuścić :(

    ale chociaż wnioski mogę wyciągnąć: choroba i leki nie wpłynęły w moim przypadku na termin owulacji.

    Ciri naczytałam się o Twoich bocianach i teraz mam wrażenie,że jak jednego nie dostanę, to nawet nie ma co myśleć o sukcesie :)

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem....perlo ziemi daruje Ci jednego ;)i mimo choroby delikatny seksik na boczku by sie przydal ;p moze i dobrze Ci zrobi

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam fajna Tesciowa i poki co nawet z nia mieszkam i dalej uwazam, ze jest fajna ;)

    Gumisia czekamy na tescik :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona to witaj w klubie ja ze swoja mieszkalam od pierwszego dnia jak ja poznalam ;p i dalej mnie uwaza za fajna a ja ja choc juz razem nie mieszkamy ;)

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zatem....perlo ziemi daruje Ci jednego ;)i mimo choroby delikatny seksik na boczku by sie przydal ;p moze i dobrze Ci zrobi

    dobra myśl :) tylko musiałabym spędzić w łazience ze 3 godziny żeby się doprowadzić, a chyba nie jestem w stanie ;] we will see... :)


    ja mam średni kontakt z teściową, ale mieszka od nas 150 km i jakoś szczególnie mi to nie doskwiera. szkoda mi tylko tego, że nie mam takiej swojej drugiej rodzinki jak to sobie kiedyś wymarzyłam. ludzie są różni i tyle :)

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 godziny? Wez sie oplucz i poloz do lozeczka i pod pretekstem tulenia go tam gdzies pomiziaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Mam skurcze w dole brzucha. Nowy objaw reakcji na stres i nerwy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł, dawno mnie tu nie było, ale nadążyć za wami to coś niemożliwego ;)

    myślałam, ze jestem po owu, a tu dopiero dziś pojawił się ból owulacyjny (mam bardzo specyficzny)... i nie wiem sama co tu myśleć :/

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah Ciri jesteś niesamowita! :D to się opłuczę :)

    motylek no tempo jest niezłe, mi też ciężko się "wstrzelić" w te pogaduchy dziewczyn :)

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perla szkoda zmarnowac ten moment ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J. wrócił z pracy z obrączkami, które po drodze odebrał :D Są pięęęęęękne :D

    A przed chwilą skoczyliśmy do sklepu, bo w sumie się skapnęłam,że w Warszawie mam same zimowe rzeczy i teraz nie wzięłam nic takiego wiosennego, a jutro mam tę lekcję pokazową, więc w nagordę kupiłam sobie koszulkę taką bardziej elegancką (bo nie chce iść na lekcję ubrana znowu jak na rozmowę).
    W ogóle od chyba roku mam fazę na wymianę szafy. Kupuję bardzo rzadko,ale tylko dobre jakościowo rzeczy. I tak mi się marzy właśnie taka minimalistyczna, klasyczna, dobra jakościowo szafa. Przeprowadzka idealną okazją.

    M@linka, motylek1909 lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie cyce eksploduja...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach...pamietam moment odbioru obraczek. Czulam sie juz jak po ślubie;)

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ