X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Dziewczyny, a może to nie czary mary, ale kwestia tego, że jesteśmy w takim wieku, że ciąże juz są. U mnie to raczej mają już kolejne dziecko. Ostatnio na fb jest moda na nominacje mamuś do pieknych chwil z dziecmi... Na mnie działaja tylko dwie osoby z mojego otoczenia, które są w ciązy. Tak, że czuję sie gorsza. Unikać ich się nie da, bo to rodzina, nie wiedzą nic. Zbyt to skomplikowane, ale mam uraz, bo one byly w tym samym czasie co w 1 ciązy. A teraz zaszły, a ja nie. I tylko słyszę, jakie one są wyjątkowe.
    Ninkali!!!!!! Przypomnialas mi o tej koszmarnej zabawie w nominacje szczesliwych mam!!!!nie wiem czemu ale bardzo mnie tym rozbawilas:))) przypomnialo mi sie jak kilka dni temu wlazlam na fb, zobaczylam to,zdolowalam sie i wyszlam. To bylo takie groteskowe - ja zdołowana, weszlam na fb jadac autobusem zeby oderwac mysli a tu patrze nominacje dla szczesliwych mam. Tak groteskowe ze az smieszne:-D hihi dzieki!!:)

    ninkali lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Dziewczyny test zrobiony :) wyszła kreseczka ale mega blada, co teraz? :)
    Czyli test na razie negatywny ale juz cos tam rosnie. Rob teraz codziennie o tej samej porze i patrz czy kreska ciemnieje. Jak bedzie taka sama jak kontrolna albo ciemniejsza znaczy, ze idzie owulacja:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O czyli już coś drgnęło :))) Dziękuję za wyjaśnienie :* a czy np. już po owulacji jest całkiem białe to drugie pole? czy zawsze jakieś małe stężenie tego hormonu jest i blada kreska wychodzi?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blada kreska to wynik negatywny tak jak zupelny brak kreski. U mnie jest tak ze pare dni przed owu jest wlasnie blada, w ktoryms momencie ciemnieje, a po owu znowu blada a czasem nie ma zupelnie nic.nir wiem jak to wyglada u innych.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie tlumacze to tak ze testy wykrywaja LH od jakiegos stezenia wiec im wyzsze stezenie tym bardziej intensywny kolor na tescie.
    Mialam juz tez tak ze zrobilam 2 tsty jednego dnia i rano krska byla mocna, taka sama jak kontrolna a wieczorem byla mega ciemna, duzo ciemniejsza od kontrolnej. Czyli w ciagu dnia jeszcze mi roslo LH.
    Owocnego testowania:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :* No to dzisiaj jeszcze nie działamy :) Poczekam aż ta kreska będzie ciemna i wtedy :))) Kurde, ale jest roboty z tą całą ciążą... masakra. A jak byłam młodsza to tak się zawsze bałam żeby w ciąże nie zajść, nawet w prezerwatywie to już się nakręcałam, że może zaszłam, że przerąbane itd.. a teraz widzę że to wcale nie takie proste..

  • wera1 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za wszystkie "marcowe staraczki" :)

    ninkali lubi tę wiadomość

    werona
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha! Magda ja to samo!!!!! A co do testów mam identycznie jak LittleGirlBlue z testami i wynikami. Magda u Ciebie coś się rusza:) dziś 8dc czyli dalej tak rob i mysle że różnice zobaczysz od razu :D i wtedy to bardzo cieszy :P trzymam kciuki!!! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... dziś mam 27 dc. Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam rano test ciążowy. Wyszła w ciągu 5 minut blada druga kreska, taka różowa nitka, może trochę grubsza niż włos. Generalnie nie muszę się jakoś szczególnie wpatrywać, żeby ja widzieć. Oczywiście jak test wysechł to jest bardziej wyraźna. Myślicie, że mogę uznać ten test za pozytywny?
    Od razu mówię, nie mam ŻADNYCH objawów innych niż takie jak zawsze przed @.... :( Sprowadźcie mnie na ziemię... :(:(:(

    Czy ta druga kreska może np. wyjść bez powodu? Czy jak już wychodzi oznacza, ze się coś zadziało? :)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie coś się mogło zadziać, ale najlepiej iść na krew to rozwieje Twoje wątpliwości :))

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja mysle ze to jak najbardziej moze byc pozytyw:)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeby na prawdę nie było żadnych objawów?
    Zrobię w poniedziałek rano jeszcze jeden test, jak wyjdzie tak samo albo wyraźniej to wybiorę się na badanie z krwi bo mam wolne wtedy.
    Martwi mnie jednak to, ze wczoraj miałam bóle brzucha takie jak na @, dziś na razie cisza.

    To nasz 6 cykl starań i jakoś tracę nadzieję więc bardziej się nastawiam na nie...

    Wcześniej wychodziły mi tez jakieś blade kreski, ale to były jakieś bardziej białe cienie. Nie wiem czy tak można to nazwać :D A teraz ta kreska ma różowy kolor...

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia czasem jedynym objawem jest brak okresu. A bole brzucha jak na @ z tego co czytalam to wiele zaciazonych zglaszalo wiec moze...?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro lub po jutrze ma przyjść wg planu @ więc wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach. Ale jak się okaże, że jednak to będę najszczęśliwsza na świecie! :)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia trzymam kciuki!!!! :) Moim zdaniem blada kreska to bardzo pozytywny znak! :) Kto wie, może marzec to będzie nasz szczęśliwy miesiąc :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :) zważywszy, że w ostatnim miesiącu czułam, że jestem w ciąży, a @ przyszedł dokładnie w walentynki.... ;( To był piękny dzień.... ;(;(

    Trzymam za nas wszystkie kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia! To super że wyszedł!!! Lec na hcg i będziesz miała pewność! Wow! :D cudnie!

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 11 marca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez trzymam mocno kciuki Natalia :))

    mi dzisiaj wykres pokazał, że niby dzień płodny bo dałam sluz i niby zielone światło :) test będę robic o 22 :D

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy ovu negatywne dalej :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda rob dalej i nic się nie martw:) ja myślę czy nie kupić tego clearblue.

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ