Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • Brychra Koleżanka

Wysłany: 4 kwietnia 2016, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym sluzem? Ja mam dzisiaj dzień planowej @ ale jej nie ma.. nie mam również żadnych dolegliwości oprócz rano mega wzdec i tego śluzu. .. Test negatywny .. co uczyniac dalej??

Brychta
  • Misiaimis Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2016, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog mi powiedział, jak zobaczyłam to pierwszy raz, że niektóre kobiety tak mają. Potem zanikło i przestałam zwracać nawet na to uwagę a teraz znowu.

Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 CS czuję się jakoś dziwnie nawet tem. Jest wyższa niż w tamtym cyklu czyżby się udało w tamtym roku też zaszłam w ciąże w marcu ale ciąża obumarła

• Offca88 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile jesteś po terminie @?

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jeszcze przed @ ale może tak dziwnie się czuję na zmianę pogody jeszcze parę dni i będę testować mam nadzieję że zobaczę 2 kreseczki

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 19:40

• Offca88 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia w takim razie i życzę dwóch kreseczek :*

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami takie objawy towarzyszą ciąży a czasami nie mamy żadnych i też ona jest :)

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 kwietnia 2016, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie mogą się doczekać dziś test negatywny

• Offca88 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2016, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami dopiero w dniu @ lub po niej test wychodzi pozytywny:) Także dopóki nie będzie @ jest nadzieja :) A w ogóle to zapraszamy na temat kwietniówek :) Tam jest nas więcej :)

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 36 37 38 39 40
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego