X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to oby to był już ostatni:)
    Z tego co opisujesz wygląda to dobrze:)
    W sumie około 25 dnia cyklu śmiało mogłabyś zatestować skoro i takie miewałaś cykle. A poza tym po zagnieżdżeniu średnio około po 2-3 dniach jest szansa na pozytywny wynik :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) dziękuję za rady! Jesli do wt @ okres nie rozkręci się to ok wt lub środy zatestuje. No chyba że nadzieje odpłyną.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam więc kciuki aby plamienie szybko sobie poszło a @ nie przylazła :)

    Kozisina lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z powrotem :) Byłam u lekarza po luteinę bo mi się skończyła i po skierowanie na betę ( nie chciał za bardzo dać ale po lekkich namowach się udało). Tak się zoragnizowałam, że na moje ukochane trampoliny zdążyłam. Dziwne trochę ale nawet przez chwilę mnie podczas tych skoków brzuch nie bolał :) Mam taki power, że hej :)

    Cześć Offca88 fajny nick. Pomysłowy :)

    Kozisina jak Twoje plamienie, ustało troszkę?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never give up- jest delikatne. Lekko ubrudzona wkładka. Takie hmm brazowawo różowe jakby ze śluzem. Sama nie wiem... Brzuch nieco ustał. Nawet mąż mówi że kiepsko wyglądam...

    Daj znać jak tylko będzie wynik!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 19:04

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mogę się dołączyć? :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wejdź, rozgość się :) Marcowa dziewczyna jesteś tak ? Na jakim etapie do nas zawitałaś :) ?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej misiamis, witamy!
    Obyś nie musiała długo gościć :) w dobrym znaczeniu!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina oby te dolegliwości ustały. Ja dziś nie robiłam bety a tylko brałam skierowanie na nią - w bólach bo w bólach ALE WYSTAWIŁ - stwierdził, że dopiero wystawia po 4 tyg od ostatniej @. Po małych petraktacjach jest juz w systemie. Jeśli we wtorek rano @ nie zawita to lecę rano na krew :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Misiaimis wejdź, rozgość się :) Marcowa dziewczyna jesteś tak ? Na jakim etapie do nas zawitałaś :) ?

    Marcowy cykl to mój pierwszy cykl z duphastonem. Za 3 dni odstawiam i mam nadzieję, że ta @ nie przyjdzie :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów pierwsza ;) Ja już na nogach i spieszę powiedzieć, że dzisiejsza tempka znów leciutko drgnęła w górę. Jestem dalej w grze :)

    Misiaimis ja również lecę na progesteronie i też za 3 dni odstawiam. Czyżbyśmy razem testowały ?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Jestem z powrotem :) Byłam u lekarza po luteinę bo mi się skończyła i po skierowanie na betę ( nie chciał za bardzo dać ale po lekkich namowach się udało). Tak się zoragnizowałam, że na moje ukochane trampoliny zdążyłam. Dziwne trochę ale nawet przez chwilę mnie podczas tych skoków brzuch nie bolał :) Mam taki power, że hej :)

    Cześć Offca88 fajny nick. Pomysłowy :)

    Kozisina jak Twoje plamienie, ustało troszkę?
    Super, że dostałaś skierowanie na betę :)
    A nick jakoś tak wyszło jak nie mogłam dać ogólnie dostępnego to kombinowałam :D

    Czekamy na wyniki :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Never give up- jest delikatne. Lekko ubrudzona wkładka. Takie hmm brazowawo różowe jakby ze śluzem. Sama nie wiem... Brzuch nieco ustał. Nawet mąż mówi że kiepsko wyglądam...

    Daj znać jak tylko będzie wynik!!
    No to jest spora nadzieja super !!

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Hej dziewczyny! Mogę się dołączyć? :)
    Witaj witaj powiedz coś o sobie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja wczoraj późnym wieczorem zaczęłam plamić , no a dzisiaj @ w pełni, więc u mnie lipa i zaczynam nowy cykl. Niemniej nie boli mnie brzuch nawet a zawsze się zwijam. Mam swoje podejrzenia, że było zapłodnienie ale się nie zagnieździło...No trudno jak miałoby być chore to faktycznie lepiej tak :)

    Trzymam za Was kciuki mocno i nadal zamierzam tutaj zaglądać :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Wszystkim.
    Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu- dopiero wstałam- ranny ze mnie ptaszek, więc nigdy mi się to nie zdarza... zaspałam na moją ukochaną rurę o 10 :(:(
    Ale położyłam się i osłownie padłam jak trupem...
    Jak na razie po wizycie w toalecie, kompletnie brak oznak plamienia i wkładka po nocy czysta... czy ustało wyjdzie w ciągu dnia.

    Moja tempka (jak widać na załączonym obrazku) ciągle wysoko, ale z dnia na dzień minimalnie spada-myślicie, że to niepokojące?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    I znów pierwsza ;) Ja już na nogach i spieszę powiedzieć, że dzisiejsza tempka znów leciutko drgnęła w górę. Jestem dalej w grze :)

    Misiaimis ja również lecę na progesteronie i też za 3 dni odstawiam. Czyżbyśmy razem testowały ?

    Never give up a masz jakieś odczucia przy braniu tego dupka? Ja zaczęłam brać w sobotę wielkanocną przez 10 dni biorę. Na początku miałam huśtawkę nastrojów straszną.

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam bóle brzucha, jak przed okresem. Ciągnięcie takie od jajników w dół. A na dole uczucie gorąca, że aż.. I strasznie wysypało mi buzie.. :/

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Dzień Dobry Wszystkim.
    Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu- dopiero wstałam- ranny ze mnie ptaszek, więc nigdy mi się to nie zdarza... zaspałam na moją ukochaną rurę o 10 :(:(
    Ale położyłam się i osłownie padłam jak trupem...
    Jak na razie po wizycie w toalecie, kompletnie brak oznak plamienia i wkładka po nocy czysta... czy ustało wyjdzie w ciągu dnia.

    Moja tempka (jak widać na załączonym obrazku) ciągle wysoko, ale z dnia na dzień minimalnie spada-myślicie, że to niepokojące?

    Kozisina tak trzymaj :) Dobrze, że ustało. Nie myśl o tym proszę bo oszalejesz od tego :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    No i mam bóle brzucha, jak przed okresem. Ciągnięcie takie od jajników w dół. A na dole uczucie gorąca, że aż.. I strasznie wysypało mi buzie.. :/

    Misiaimis nie mam żadnych objawów ale ja nie biorę dupka tylko luteinę i jedyne co mnie po niej męczy to ciągłe noszenie wkładki ;) Nigdy nie brałam dupka więc nie wiem jakie mogą być po nim objawy.

    relghdgenv7rm5nv.png
‹‹ 36 37 38 39 40
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ