X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tam akurat jajnik kłuje, ale tak ogólnie nie czuję "wewnętrznie", że coś się zmienia... Nie wiem, może to brednie z tymi przeczuciami i instynktem. Testy za jakiś czas pokażą najlepiej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85, trzymam kciuki! Ja dziś dostałam @:'( także i tak na pare dni spokój. Choć teraz jestem na etapie nigdy więcej, rzucam to.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85 wrote:
    Mnie tam akurat jajnik kłuje, ale tak ogólnie nie czuję "wewnętrznie", że coś się zmienia... Nie wiem, może to brednie z tymi przeczuciami i instynktem. Testy za jakiś czas pokażą najlepiej ;)
    Nie myśl o tym :) jeden czuje drugi nie. Nawet czasem mówi się że rodzą i wtedy dowiadują się o ciąży. Ponoć różne ciążę u tej samej kobiety są różne

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali, to akurat fakt :) Masz rację :)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 10 marca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :* Boże jaki miałam stresujący tydzień w pracy !! MASAKRA
    na szczęście dzisiaj koniec tych zakichanych szkoleń i innych dziadostw, mam dosyć muszę się zrelaksować bo zwariuje.. Gdyby mi się udało zajść w ciąże to potem szukam pracy jakiejś mniej nerwowej, korporacje są okropne.

    Ninkali- dzisiaj dostałaś @?? Kurde, szkoda. Ale nie poddawaj się, nowy cykl- nowa nadzieja :))

    Tosia85- trzymam również kciuki za Ciebie :)

    Ja właśnie otworzyłam testy owulacyjne i zamierzam zrobić za 2 godziny pierwszy, bo dopiero co wypiłam herbatę i muszę odczekać. Tylko wg instrukcji jak mam cykle 28-30 dni to mam zacząć testować od 12-13 dnia. Dzisiaj dopiero 7 dc, nie wiem czy robić :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, tak dziś ostatecznie @ ale nooo teraz to pewne, ze ten zakichany @ jest :( Ale masz racje, nowy cykl nowe nadzieje. Tylko tak jak wciąż powtarzam, gorzej z moja drugą polową... Ech zobaczymy co wyjdzie. Póki co mam w sobie duża złość i niemoc :(

    A co do testów, to kiedyś uczyłam się, że największe stężenie znowu zaczyna sie robić ok 21-23 godziny. Tylko faktycznie Bidulko pic nie można:) Ja to z czystej ciekawości chciałam sprawdzić to an sobie i faktycznie nie działa. Ale wiesz co, no może i nawet wcześnie bo 7dc, ale serio lepiej raz więcej zrobić by siebie poznać :) I najlepiej podpisuj je sobie i tam gdzieś składuj, byś mogła porównać :) To tak na swoim przykładzie :)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 10 marca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali, nie mów nic swojemu Facetowi już o tej ciąży, żeby go nie wystraszyć. Ja bym odpuściła gadanie itd. tylko po prostu w miarę możliwości stwarzaj sytuację w dni płodne :D Może się uda go tak zrobić?

    A teraz piję jeszcze herbatę do kolacji i koniec picia i zrobię test za 2 godziny od tego ?? tak ? :)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 10 marca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, 2h powinny wystarczyć :) Powodzenia w nowym cyklu! :)

    A ja zauważyłam taką prawidłowość - jak ty się starasz o dziecko, to co chwilę w twoim otoczeniu ktoś "zachodzi". Moja kolejna koleżanka właśnie pochwaliła się brzuchem na Facebooku. Kolejna! Na ulicy też wszędzie widzę albo kobiety w ciązy albo dzieci. No obłęd jakiś ;)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 10 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 4 koleżanki nagle w ciąży !!!!! I to za pierwszym cyklem zaszły:/

    Ps. Czy mam teraz 2 godziny nie sikac jakby mi się chciało?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda: sikać jak najbardziej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Ninkali, nie mów nic swojemu Facetowi już o tej ciąży, żeby go nie wystraszyć. Ja bym odpuściła gadanie itd. tylko po prostu w miarę możliwości stwarzaj sytuację w dni płodne :D Może się uda go tak zrobić?

    A teraz piję jeszcze herbatę do kolacji i koniec picia i zrobię test za 2 godziny od tego ?? tak ? :)
    Boję się, że on teraz ma ten radar w sobie i wie, kiedy co...I ech się połapie. Bo ja jemu nic nie powiem. Tylko jak to zrobić, żeby chciał coś częściej zrobić :) No tu muszę jeszcze pomyśleć.
    A te testy, to sobie możesz zrobić nawet jak będziesz juz sie kladla spac :) ważne, zeby móc je robić w podobnym czasie.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, to dzisiaj pierwszy zrobie, dzisiaj 8dc więc startuje.
    ciekawe czy one są rzeczywiście wiarygodne?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85 wrote:
    Magda, 2h powinny wystarczyć :) Powodzenia w nowym cyklu! :)

    A ja zauważyłam taką prawidłowość - jak ty się starasz o dziecko, to co chwilę w twoim otoczeniu ktoś "zachodzi". Moja kolejna koleżanka właśnie pochwaliła się brzuchem na Facebooku. Kolejna! Na ulicy też wszędzie widzę albo kobiety w ciązy albo dzieci. No obłęd jakiś ;)
    Tosia ja na facebooka prawie juz nie wchodze bo same foty wielkich brzuchow, noworodkow itepe. Doprowadza mnie to do szału:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a może to nie czary mary, ale kwestia tego, że jesteśmy w takim wieku, że ciąże juz są. U mnie to raczej mają już kolejne dziecko. Ostatnio na fb jest moda na nominacje mamuś do pieknych chwil z dziecmi... Na mnie działaja tylko dwie osoby z mojego otoczenia, które są w ciązy. Tak, że czuję sie gorsza. Unikać ich się nie da, bo to rodzina, nie wiedzą nic. Zbyt to skomplikowane, ale mam uraz, bo one byly w tym samym czasie co w 1 ciązy. A teraz zaszły, a ja nie. I tylko słyszę, jakie one są wyjątkowe.

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali, takie porównywanie jest najgorsze :( zwłaszcza jeśli pochodzi z najbliższego otoczenia. Mnie teściowa cały czas męczy, że ona to by chciała być potrójną babcią. Ja to bym chciała być chociaż pojedynczą mamą... Ludzie powinni zrozumieć, że czasem to nie wynika z tego, że nie chcemy - tylko z jakichś przyczyn nie możemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak. Moja tesciowa, to raczej nie chce mojej ciąży. Ja wiem, ze ona wie o pierwszej i słyszałam przypadkiem jak to skomentowała... Brak słów- powiedziała, że to dobrze, bo jej syn jest zbyt młody!A byl po 30. Moj jest jej numerem jeden i nie może się pogodzić z jego "stratą ma rzecz innej- mnie". Dlatego takie traktowanie mnie, jeszcze mnie bardziej rani. Moja rodzina mnie z kolei ciśnie. Ech.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że za tymi staraniami, to często kryją się też duże dramaty ludzi. Tylko czasem nikt o tym nie wie.

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Dlatego ja nigdy nie oceniam ludzi w ten sposób i nie mówię, że są egoistami, bo nie chcą mieć dzieci. Może nie mogą. Może starają się od lat i nie wychodzi.

    A teściowej współczuję... Nie przejmuj się, Twoja rodzina to teraz mąż i przyszłe dziecko - nic więcej się nie liczy :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85! :* dziękuję! Ludzie to są jednak okropni. A my trzymamy się razem! i wspieramy! Wszystkie! I obyśmy za jakiś czas przeniosły się na forum, że jesteśmy w ciąży:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny test zrobiony :) wyszła kreseczka ale mega blada, co teraz? :)

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ