X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 12 marca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to też jakieś testy? czym to się różni? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Magda rob dalej i nic się nie martw:) ja myślę czy nie kupić tego clearblue.

    ja mam testy ovu clearblue i moge je polecic, inaczej nigdy nie wiem czy kreska jest juz wystarczajaco ciemna - chyba slepa jestem a tak to wyskakuje minka

    minus: cena aaaale jedno opakowanie starczy na 2-3 cykle (ja zaczynam zawsze 12dc testowac)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    a to też jakieś testy? czym to się różni? :)
    Magda, to takie testy- tylko że jakby elektroniczne i są droższe, ale wpisz sobie w google:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    ja mam testy ovu clearblue i moge je polecic, inaczej nigdy nie wiem czy kreska jest juz wystarczajaco ciemna - chyba slepa jestem a tak to wyskakuje minka

    minus: cena aaaale jedno opakowanie starczy na 2-3 cykle (ja zaczynam zawsze 12dc testowac)
    O masz to? I gdzie kupiłaś, bo w naszych aptekach chyba nie ma w PL. W sumie to racja, że cena zaprawa może być. Ale jak skuteczność oceniasz- chyba dobrze jak rozumiem:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 13 marca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj nie miałam jak zrobić testy ovu, bo nie było nas w domu do dzisiaj, ale to chyba nic nie zmienia i dzisiaj normalnie wracam do robienia :) Wlasnie o 18 planuje zrobić, jestem ciekawa bo to już 11 dc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, ja trzymam kciuki:):):) ja poki co mam @. Ja chyba w tym cyklu odpuszcze. Jedyne co to sama sie napije wina. Bo po ostatnim tak płakałam w zeszłym tygodniu, że w nocy to miałam histerie :( To poczucie beznadziejności. Także nie wiem, czy testować, czy dać sobie czas na jeden/dwa cykle:) Ale Ty dawaj znać:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali- działaj ! nie odpuszczaj cykli, jeśli będzie okazja to jasne że działaj kochana :)) Nie smuć się, trzeba wierzyć, że się uda. Ja też płakałam i było mi przykro po tym poronieniu, ale staram się dalej i staram się nie myśleć co było.
    Dzisiaj test ovu wyszedł dwie krechy, mimo ze 11 dc dopiero, a ovu miałam zazwyczaj 14 dc, nie wiem czemu tak.
    A mam pytanko- podczas starań można się jakiegoś piwka napić czy raczej unikać teraz alkoholu żeby w razie czego było ok?

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez cały czas starań dla pewności unikam alkoholu. Jak się okazuje, że kolejny cykl bez sukcesu, to tak jak mówi Ninkali nachodzi mnie na wino. Ale raczej uważam ;)

    Magda powodzenia! :)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze mozna, przeciez alkohol szkodzi dopiero w ciazy a na etapie staran czy owulacji mysle ze piwko nie zaszkodzi.
    Ninkali ja tez mam teraz test owu+, konkretnie wczoraj w 12dc. Dzis mnie bola jajniki. Dziewczyny czy Wy jakos odczuwacie owu bo ja co miesiac i nie wiem czy to norma?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda:D. :-* dziękuję! Alkohol może być! Szkodzi on w ciąży. Spoooro ludzi zachodzi po alko bo się luzują.
    Ja dziś idę na FSH i LH a w czwartek do gin.
    Magda kciukiiiiii mocno trzymam!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Ja mysle ze mozna, przeciez alkohol szkodzi dopiero w ciazy a na etapie staran czy owulacji mysle ze piwko nie zaszkodzi.
    Ninkali ja tez mam teraz test owu+, konkretnie wczoraj w 12dc. Dzis mnie bola jajniki. Dziewczyny czy Wy jakos odczuwacie owu bo ja co miesiac i nie wiem czy to norma?
    Ja też czuje jak mnie bolą! Czasem plamie. Lekarz mówił ze taka uroda. Jeden czuje drugi nie.

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie dziś powtarzam - nie nakręcaj się, nie nakręcaj się ;) Zrobiłam test sikany i wyszła bardzo blada, ale dostrzegalna druga kreska :D Pierwszy raz w życiu widać cokolwiek :D

    Jest to o tyle dziwne, że 4 dni temu nie wytrzymałam i sobie polazłam na betę. I wyszła negatywna, więc stwierdziłam, że nic z tego i oczywiście przez weekend byłam załamana. A dziś taka niespodzianka... Może betę zrobiłam zbyt wcześnie?

    Miałam sobie już dać spokój w tym miesiącu, ale wczoraj jakoś dziwnie bolał mnie brzuch, więc rano zrobiłam test...

    Anyway, jutro robię kolejny, bo wynik niejednoznaczny. Do potencjalnej @ 3 dni. Jezu, trzymajcie kciuki!

    A ja się staram nie nakręcać...

    LittleGirlBlue, ninkali, BUBINIA lubią tę wiadomość

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia- trzymam kciuki z całej siły !!!!!! Możliwe że za szybko zrobiłaś betę i przez to wyszła negatywna :)) Wg mnie druga kreska blada- ale na pewno coś musi znaczyć :)))

    LittleGirlBlue- ja też dzisiaj jestem w 12dc :))) wczoraj robiłam test i wyszły dwie krechy więc od razu męża do łóżka zaciągnęłam :) A jeśli chodzi o ból to mnie też w owulację lub przed/po- sama nie wiem kiedy ale w okolicy ovu bolą. Dzisiaj od rana mnie pobolewają jajnik i ogólnie dół brzucha. Ja myślę, ze chyba u mnie owulacja będzie jutro lub pojutrze, bo coś za szybko 12dc chyba, ostatnio była 14dc. Chociaż wczoraj test pozytywny noi ten ból dzisiaj..

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Magda ale sie zgralysmy:) to za 2 tygodnie bedziemy sie razem cieszyc albo smucic. Oby to pierwsze!
    Tosia ja tez trzymam kciuki! Powtorzysz dzisiaj sikańca?? Ja bym do jutra nie wytrzymala tylko powtorzyla testem innej marki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 16:23

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie - będziemy razem testować :)) Oby pozytywnie !
    Mnie też już bolą piersi od dzisiaj - dziwne :/ ale miesiąc temu też mnie tak szybko zaczęły boleć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia, o rety ale super informacja! Dawaj znać!!!! I oby było coś tam :)
    Magda, LittleGirlBlue, trzymam za Was kciuki :):)!!!!
    Ja mam mieć owu w poniedziałek/wtorek. Zobaczymy, czy i u mnie coś się da... Teraz czekam na wyniki moje z dziś, ech i sie stresuje :(

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali- a jak długo się starasz już o dzidzie? Pytam, bo myślałam że nie długo i dlatego się zdziwiłam że już robisz badania

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue, powtórzę jutro rano :) Robiłam test z porannego moczu, więc teraz już nie ma sensu. I też trochę się boję, że to tylko błąd testu i mi zniknie zaraz to ziarenko nadziei ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Ninkali- a jak długo się starasz już o dzidzie? Pytam, bo myślałam że nie długo i dlatego się zdziwiłam że już robisz badania
    Tak umyślnie to od grudnia, ale tak teraz pomyślałam, że my się niezabezpieczany już oooooochooooo...miesiącami... I tak mną aż trzepnęło. Choć mieliśmy jedną poroniona ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85 wrote:
    LittleGirlBlue, powtórzę jutro rano :) Robiłam test z porannego moczu, więc teraz już nie ma sensu. I też trochę się boję, że to tylko błąd testu i mi zniknie zaraz to ziarenko nadziei ;)
    Tosia, myśl pozytywnie:) Może faktycznie hcg wtedy było zbyt szybko, ale ja myślę, że szybciej hcg z krwi da się wywróżyć, niż sikany wyjdzie. A długo się staraliście i przepraszam że pytam, ale czy podczas tej owu często coś działaliście?

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ