X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali daj znac jak wyniki. Tosia a jutro od rana bede wypatrywac wynikow Twojego sikanca:)
    A teraz lece na fitness mimo ze jajnik mnie ciagnie:p mam nadzieje ze dam rade!

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Wiem, że szanse są marne, ale... Nadzieja umiera ostatnia ;)

    Ninkali, jeśli pytanie było do mnie, to w okresie przed, w trakcie i po owu działamy codziennie, czasem dwa razy dziennie. Mam to szczęście, że mężowi podobają się starania ;)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugiego testu nie odważyłam się zrobić, ale zrobiłam owulacyjny - z ciekawości. I druga kreska wyszła. Nie tak mocna, jak kontrolna, ale taka, jak w okolicach owu. Biorąc pod uwagę fakt, że za 3 dni teoretycznie @ jest to dziwne...

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia- podobno testy owu też wykrywają ciążę :)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wynik byłby chyba wyraźniejszy...

    Niemniej porobię sobie nadzieję do rana ;) Chociaż tyle po poprzednich nieudanych cyklach...

  • Bt Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 marca 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, staram się o 2 dziecko, w październiku poronilam :-(. Dziś jest mój 20 dc, cżyli jakieś 7 dpo temperatura skoczyla dziś o 0,20 stopnie i wynosi 37,10 do tego boli mnie brzuch jak na okres, bola piersi przy dotyku i mam ochotę na sex ( nigdy tak nie mialam) mam nadzieję, ze miesiaczka nie przyjdzie, za tydzień robie test.

    Anaval
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, zła jestem. Zrobiłam test i wyszła 1 kreska, ale zapomniałam że nie można wcześniej pić i zrobiłam po całej misce rosołu i herbacie :/ robić jeszcze 1 za 2 godziny bez picia czy to oznacza, że już po owulacji albo już nie wiem co :(

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a wyszlo cokolwiek czy zupelnie nic?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zreszta to w zasadzie nie ma znaczenia, wczoraj mialas test pozytywny wiec pik lh byl:) moze juz lh zaczelo spadac.

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też tak było - jednego dnia był pik i dwie krechy, a kolejnego już bardzo blada. Też się wtedy zastanawiałam czy to normalne, że tak szybko spadło.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszła mega blada kreska... ale zapomniałam że nie można pić wcześniej i dużo wypiłam :(

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia- a robiłaś później jeszcze po tym jak spadło tak szybko, czy już nie robiłaś?

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam potem jeszcze raz, też była blada kreska, więc uznałam, że pik już był i nie ma sensu. Uznałam, że po 2 krechach trzeba zacząć działać, więc zintensyfikowaliśmy aktywności ;)

    Nie martw się, skoro krechy były, to owu w ciągu 36h też będzie. Do dzieła Magda! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 20:43

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda Tosia ma rację, był test pozytywny to powinna być i owu. Ja jak już widzę, ze kreska zaczyna blednąć to daję sobie spokój z testami. Lepiej je zostawić na przyszły miesiąc (chociaz najlepiej, zeby nie były juz potrzebne:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 20:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Kurde, zła jestem. Zrobiłam test i wyszła 1 kreska, ale zapomniałam że nie można wcześniej pić i zrobiłam po całej misce rosołu i herbacie :/ robić jeszcze 1 za 2 godziny bez picia czy to oznacza, że już po owulacji albo już nie wiem co :(
    Może to kwestia picia, sporo tego. Ale jak były wcześniej to do dzieła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Ninkali daj znac jak wyniki. Tosia a jutro od rana bede wypatrywac wynikow Twojego sikanca:)
    A teraz lece na fitness mimo ze jajnik mnie ciagnie:p mam nadzieje ze dam rade!
    Mam wyniki. Moje fsh, lh i tsh wszystko w normie :) bardzo sie cieszę. Ale to oznacza, ze chyba moj M. może mieć kłopot...Ech, w czwartek ide do gin. Wtedy sie okaże.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ninkali! Bardzo pozytywna wiadomosc!:) jesli to M. ma klopot, to bedzie łykał suplementy i tyle:)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jakos tak podejrzewam ze nie bedzie zbyt chetny zeby sie zbadac..?

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali- super że badania wyszły ok :))) Przynajmniej tyle z głowy, że nie musisz się martwić jakimś leczeniem itd. tylko już wiesz na czym stoisz :)

    ja zamierzam zrobić za chwilę jeszcze raz test, nie pije już ponad 2 godziny. Dziwne jest to ze przedwczoraj blada bardzo kreska, wczoraj dość mocna- ale jednak troszeczkę bladsza niż ta podstawowa, a dzisiaj znów blada. Może mam czekać nadal aż będzie grubsza niż podstawowa. Bo jeśli faktycznie już blada to znaczy ze już po owu i koniec starań. Tylko w 11dc już by była? strasznie wcześnie.. ja mam cykle 29- 30 dniowe..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Bo jakos tak podejrzewam ze nie bedzie zbyt chetny zeby sie zbadac..?
    Oj nie bedzie chciał, to by oznaczało już totalna blokade. Musze też o tym z gin pogadać. No a jemu nie mowic o niczym, bo ponoc bardzo go to stresuje :(

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ