X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • hasimoto Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    jestem na forum pierwszy raz. Staram się o maleństwo 2 lata. Mam już syna w wieku 6 lat. Od roku wiem że mam hasimoto i chorą tarczyce.I mam do was pytanie od dwóch cykli jestem na dufastonie jestem teraz w 19 dc i zrobiłam 2 testy i chyba są pozytywne bo widac nanich bardzo bardzo delikate kreski taki cień! i czy to możliwe że sie udało czy ja porostu chce je widzieć!? Czy miała któraś tak?

    motyl86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Ninkali- super że badania wyszły ok :))) Przynajmniej tyle z głowy, że nie musisz się martwić jakimś leczeniem itd. tylko już wiesz na czym stoisz :)

    ja zamierzam zrobić za chwilę jeszcze raz test, nie pije już ponad 2 godziny. Dziwne jest to ze przedwczoraj blada bardzo kreska, wczoraj dość mocna- ale jednak troszeczkę bladsza niż ta podstawowa, a dzisiaj znów blada. Może mam czekać nadal aż będzie grubsza niż podstawowa. Bo jeśli faktycznie już blada to znaczy ze już po owu i koniec starań. Tylko w 11dc już by była? strasznie wcześnie.. ja mam cykle 29- 30 dniowe..
    Magda, ja też mam takie cykle i mam około 12 dc. Także nie martw sie nic! :) Jak jest okazja to działać :) i oby tam się coś stworzyło :)
    Swoją drogą, czy mówicie swoim facetom, ze dziś owulacja i trzeba działać? Ja mówiłam i efekt- jego blokada na psychice.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mówię mojemu, akurat na szczęście on też bardzo chce dzidziusia i nie ma u nas z tym problemu, chociaż tyle mi zmartwienia odpadło..

    Hasimoto- witaj :) ja też cierpię na Hashimoto i na tarczycę, ale jeszcze nie wiem jak to wpływa na zdolność zajścia w ciążę- wolę na razie o tym nie czytać, żeby się nie zdołować. Jeśli widzisz bladą kreskę na teście to możliwe że coś tam jest :)) Może idź na badanie krwi?

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi test bez picia też blada kreska... w dodatku u mnie dzisiaj zero śluzu praktycznie :( wydaje mi się, że ten cykl jest jakiś pomieszany, nic się nie zgadza z niczym :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro coś widać to jak najbardziej jest to powód do monitorowania tego :) Trzeba powtórzyć test, ponieważ coś jest na rzeczy :*

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a miałaś jakieś stresy ostatnio? Bo mnie się czasem cykle totalnie rozłażą pod wpływem dużych emocji. Okres potrafi się pojawić mega wcześnie, albo bardzo późno. Po śmierci członka rodziny rok temu całkiem mi się zatrzymał na 2 miesiące...

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, miałam bardzo duży stres właśnie w zeszłym tygodniu przez 4 dni od poniedziałku do czwartku się denerwowałam tak bardzo bardzo :( Czyli możliwe że przez to kolejny cykl skreślony? :(( Śluz miałam płodny czwartek piątek sobota, dzisiaj te bóle jajników i mega mnie już piersi bolą jak przed okresem. A test owu ewidentnie wczoraj pozytywny, a dzisiaj już blada kreska.

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wczoraj był pozytywny, to nic nie jest stracone - znikaj z forum i bierz się do roboty :P

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dzisiaj po robocie :) haha leżę i czytam o tych wszystkich owulacjach, hormonach itd. :)) Dziewczyny dziękuję za wsparcie i rady :*:*:* jesteście naprawdę kochane :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda mi gin mówił że od stresu śluz może też być suchość. I że to reakcja czesta u par starających się. Głowa do góry!
    Ja powiem szczerze że zazdroszczę Wam tego, że wasi faceci chcą. Mój zablokowany jest. Choć wczoraj pytalam czy oby chce być ze mną bo juz czarne myśli. I niby ok. A jednak ogarnia mnie niemoc sytuacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Ja już dzisiaj po robocie :) haha leżę i czytam o tych wszystkich owulacjach, hormonach itd. :)) Dziewczyny dziękuję za wsparcie i rady :*:*:* jesteście naprawdę kochane :))
    Po robocie:D ale się uśmiałam! :-*

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 marca 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali a moze wyjedziecie razem? Chocby na weekend. Moze byc "przypadkowo" w czasie dni plodnych;) moze taki wspolny czas bez rozmów o ciazy by sie Wam przydal?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też plan taki miałam. Ale one wypadają zawsze w tygodniu. A urlopu nie dostanę :/ dziś od rana on tym myślę i mam dola. To wszystko nie ma sensu. On też ma taką matkę która widzi w nim chłopca. Ta jej zaborczość i toksyczność nie pozwalają na wiele rzeczy. Walczę. Ale wtedy wychodzę na zła.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 marca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A on tego nie widzi? To moze z ta matka bys porozmawiala?

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 15 marca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, może rozmowa z matką by coś pomogła? A długo jesteście razem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj znów zrobiłam test. Kreska testowa jest już ciemniejsza. Widać ją już dosyć dobrze... ale zaś czuję takie ćmienie w brzuchu, nie jak na okres, ale takie dziwne... boję się, że coś jest nie tak.
    Wczoraj podzieliłam się tą nowiną (oczywiście zaznaczyłam, że nic jeszcze nie wiadomo) z moim narzeczonym. Ucieszył się jak głupi i powiedział, że od tygodnia mu marudzę, że mnie kości bolą i zbiera mnie na chorobę. Więc może jednak jakiś objaw ciązy mam? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gadalam z matką jego i nim. No nic. Czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia9012 wrote:
    Dziewczyny wczoraj znów zrobiłam test. Kreska testowa jest już ciemniejsza. Widać ją już dosyć dobrze... ale zaś czuję takie ćmienie w brzuchu, nie jak na okres, ale takie dziwne... boję się, że coś jest nie tak.
    Wczoraj podzieliłam się tą nowiną (oczywiście zaznaczyłam, że nic jeszcze nie wiadomo) z moim narzeczonym. Ucieszył się jak głupi i powiedział, że od tygodnia mu marudzę, że mnie kości bolą i zbiera mnie na chorobę. Więc może jednak jakiś objaw ciązy mam? :D
    Super!!! Idź na betę i może z wynikiem do gina :D cudnie!!! Oby wszystko było ok!

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia- super wiadomość :))) Idź na krew żeby było już na 100% :)))

    Ninkali- i jak po rozmowie?...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, ja z nimi wiele razy gadałam, ona jest cholernie zaborczą kobietą. Póki co ja dziś mam ciśnienie na wszystko- do niczego dzień :(

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ