X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bolą Was też od razu po owulacji?? Mnie tak bola, że mi się wydaję że je rozwali, nawet prawie pod pachami bolą, masakra.
    Ja o 4 rano musiałam zażyć Apap bo myślałam, że mi głowę rozwali, a teraz się obudziłam i nadal mnie boli :( Nie wiem czy brać coś mocniejszego ibuprom, czy nie powinno się podczas starań?
    Ps. Rozwaliłam dzisiaj termometr- drugi w tym miesiącu, a ogólnie chyba z 5-ty :(((

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 16 marca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda zbadaj wszystko co mozliwe.ja zasugerowalam ostatnio gince zeby mi dala na progesteron i prolaktyne,bo raczej nie byla chetna.I masz babo placek.
    Mnie cycki bola pare dni po owulacji i bola do konca cyklu.Ale to tez jest roznie bo czasem bola od spodu,czasem pod pachami a czasem prawie w ogole.

    Ninkali stres napewno oddzialowuje na nasz organizm.Obudzialam sie z bolem glowy,cudownie.Na szczescie dzisiaj mam wolne.Milego dnia wam zycze:-)

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia nawzajem :) Ja też od rana mam ból głowy, marzyłam znów Apap, ale mi on za bardzo nie pomaga, a inne się boję zażywać podczas starań.
    Jak w tym cyklu nie wyjdzie nic, to idę na wszystkie badania, ale pewnie muszę prywatnie, bo na NFZ to wątpie żeby coś się udało zbadać..

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 marca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Ale bolą Was też od razu po owulacji?? Mnie tak bola, że mi się wydaję że je rozwali, nawet prawie pod pachami bolą, masakra.
    Ja o 4 rano musiałam zażyć Apap bo myślałam, że mi głowę rozwali, a teraz się obudziłam i nadal mnie boli :( Nie wiem czy brać coś mocniejszego ibuprom, czy nie powinno się podczas starań?
    Ps. Rozwaliłam dzisiaj termometr- drugi w tym miesiącu, a ogólnie chyba z 5-ty :(((
    Na pewno takich lekow jak ibuprom nie powinno sie brac w okolicach owu bo to niesteroidowe leki przeciwzapalne mogace powodowac ze pecherzyk nie peknie

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszło mi z tą głową, ale ciężko było, pół nocy się budziłam, ale jest ok, w sumie dwa apapy, w nocy i rano.
    Ja dzisiaj 14dc, kalendarz wskazuje już nie płodne, śluz kremowy lub żaden , testy negatywne, cycki bolą jak cholera. Bardzo się dziwie, ze owulacja w 10-11 dc, ale wszystko wskazuje na to że tym razem tak było. Nie wiem czy przerwać starania czy wierzyć w te wszystkie znaki, że już po :)

    Ale śliczna dzisiaj pogoda- czuję wiosnę :))

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda owu moze sie przesuwac, spokojnie.
    Ja mam pytanie do tych, ktore juz byly w ciazy, nawet biochemicznej - czy w takim cyklu zaraz po owu czuc ze cos jest inaczej..? Wiem, glupie pytanie:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To do mnie, bo ja miałam miesiąc temu biochemiczną. Ja czułam jakiś tydzień po owu, że:
    - mega senność na wieczór o 21 już szłam spać, a normalnie koło 24
    - śluz w dużej ilości i taki jak mleko jakby
    - ból w brzuchu całymi dniami jak przed okresem

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 marca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Magda, bede wypatrywac podobnych objawow:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też wypatruje u siebie, ale dopier jestem chyba 3 dni po owu, a Ty ile?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak Ty, zsynchronizowalysmy sie w tym cyklu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Magda owu moze sie przesuwac, spokojnie.
    Ja mam pytanie do tych, ktore juz byly w ciazy, nawet biochemicznej - czy w takim cyklu zaraz po owu czuc ze cos jest inaczej..? Wiem, glupie pytanie:)
    Ja czułam się cudownie. Może to głupio zabrzmiało. Ale wyjątkowo dobrze się czułam. I miałam dużo śluzu też chyba był taki białawy. A i w pewnej chwili mózg chciał mi pęknąć. Nawet myślałam że udar czy coś. No ale się popsuło...:'(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, mnie zaraz po owu bolą ale w zeszłym cyklu to nawet chciałam spać w biustonoszu. Dodam że mam miseczkę c. Czasem boli, czasem nie. Ale chyba od stresu serio mocniej czuje. Ale czasem po owu mam taki objaw,że mocno potrafię się w nocy spocić. Choć normalnie prawie się nie pocę :/

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirl- no to razem będziemy szukać objawów :)) Ten śluz to dokładnie tak jak napisała Nankali- dużo i białawy ale "rzadki"

    Nankali- to ja dzisiaj w nocy i kilka godzin rano miałam taki ból głowy ,ze myślałam, że mi jakieś ciśnienie podeszło i ze pęknie cos w środku, na szczęście mi przeszło. Nawet oczu nie mogłam otworzyć, jakieś migrenowe chyba to było.
    A ja mam to samo, że najlepiej to bym w staniku spała, też mam miseczkę C :)) Jak ściągam stanik to mi się wydaję jakbym miała dwa mega wielkie siniaki ciężkie, taki ból.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj to mocno Magda boli Ciebie. A może Ty w ciąży jesteś? Tak głowa boli i te piersi :) chyba że tak cykl się ułożył. Tylko taki mega ból głowy to ja w ciąży miałam. A boli Ciebie glowa czasem? Mojej przyjaciółce gin mówił że głowa w ciąży boli głównie te co zawsze miały bóle głowy.
    Ja w ciąży nie jestem a mnie mdli jak nie wiem co. Ale chyba zbyt się stresują.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasami tak boli głowa, ale bardzo rzadko, a cycki to co miesiąc tak bolą od razu po owu :( Więc to nie objawy na pewno, tylko tak po prostu :)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś z tą pogodą chyba jest, że wszystkie się dziś dziwnie czujemy... Ja z kolei nie mogę się dobudzić od rana, pracuję a głowa jakby w innej rzeczywistości była cały czas. No dramat.

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie może wy mi pomożecie , to mój wykres

    82478207f27db1616f74284cc6a8b1cd.png

    w dzien spodziewanej miesiaczki miałam jednorazowe w zasadzie plamienie lekko rożowo-mleczne, bez oznaków żywej czystej krwi, do teraz nic czysto , testy robione kilka dni przed terminem okresu wydawały mi sie z bladą kreską, a teraz no niby cos tam widac ale jeszcze bledsze są niz były, dla większosci pewnmie negatywne. Co ja mam myslec, piersi bolą,może nie tak bardzo jak np. kilka dni temu, tem jak widac spada ale nie zasosi sie na ten okres, nie wiem co robic i czy w ogole moze cos sie jeszcze zmienic i okazac sie to jednak ciążą, a moze to torbiel ale czy np. niepekniety pecherzyk powoduje normalny wsrost temp tak jakby bylo i doszlo do owulacji i pęknięcia???? pomóżcie !!!!!!

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 marca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy powinnas dostac okres?
    Niepekniety pecherzyk tzw LUF tez powoduje wzrost tempki, u mnie bylo nawet calkiem wysoko ale moim zdaniem u Ciebie wszystko wskazuje na fasolkę:)

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 marca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale temp spadła a okres się nie pojawił :( a testy raczej na razie nie bardzo pozytywne :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    ale temp spadła a okres się nie pojawił :( a testy raczej na razie nie bardzo pozytywne :(
    Dla pewności zrób hcg. No ale jak skoro test coś pokazywał to zawsze chyba ok:) negatywne nawet cienia nie dają, zero krechy. A taki śluz trafia się w okresie implantacji :)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ