X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troszke późno jak na implantacje , tak mi się wydaje , no polece na bete ale chyba dop w pon wczesnmiej nie mam jak , no chyba że okres przyjdzie

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud, nawet blada druga kreska to świetny znak :) ja na Twoim miejscu już bym leciała na betę i skakała ze szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85 wrote:
    katdud, nawet blada druga kreska to świetny znak :) ja na Twoim miejscu już bym leciała na betę i skakała ze szczęścia :)
    Zgadzam się! Ja też! :) Ale jak Katdud nie masz jak to moze faktycznie czekaj do pon. Ja bym nie wytrzymała :)

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little ja w tej ostatniej to mialam zgage,raz mi sie zakrecilo bardzo w glowie i jak wracalam z pracy to przysypialam w pociagu.W pierwszej ciazy troszke mnie mdlilo,reszty nie pamietam bo juz dawnot9o bylo;-) .
    Ginka przepisala mi Duphaston 3x1 od 15 dnia cyklu.Mowila tez o monitoringu,ale to jak na razie odpada...Zobaczymy czy tablety cos pomoga.Najlepiej to sie na nic nie nastawiac a moze wtedy sie uda.

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba to racja Vea by się nie nastawiać. Ale ciężkie do zrobienia.

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali sama siebie oszukuje,wiadomo jak jest:/

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziewczyny mi te blade kreski juz ładnych kilka dni wychodziły a kilka dni temu nawet ciemniejsze niz teraz , więc awet jak cos bylo to juz chyba po :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    ale dziewczyny mi te blade kreski juz ładnych kilka dni wychodziły a kilka dni temu nawet ciemniejsze niz teraz , więc awet jak cos bylo to juz chyba po :(
    Hmm, tylko te kreski się pojawiają z jakiegoś powodu :) ale ja uważam że tylko beta jest w stanie jednoznacznie pokazać ciążę i ten przyrost. Bo jesli przyrasta to super:) A w sb nie dasz rady iść? Ja myślę że jedne juz by byly na becie inne by czekaly. Ja bym leciala:D ale jaki uważasz za słuszne iść w pon i nie oszalejesz do tego czasu to też ok :) Ty w tym jesteś najważniejsza, a my sobie tylko tu teoretyzujmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 22:22

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 17 marca 2016, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie okres :(

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 17 marca 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-( Przykro mi...

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    u mnie okres :(
    :(

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też okres, właśnie przyszedł :( Marzec spisany na straty.

    Jestem załamana, do tego jakieś choróbsko się przyplątało, wieczorem wymiotowałam, a mój facet kompletnie bez empatii i zrozumienia ciska się i wścieka na mnie, bo nie tryskam życiowym entuzjazmem.

    Gdyby nie to, że muszę pracować, to najchętniej przeryczałabym dziś pół dnia.

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny, żeby ten miesiąc chociaż dla Was był lepszy :*

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia przykro mi:( chyba marzec nie okaze sie szczesliwy dla zadnej z nas. Ja kilka dni po owu juz czuje ze nic z tego, nic sie nie dzieje, samopoczucie jak w kazdym innym cyklu. Za 3 tygodnie HSG. A dzis jade odwiedzic siostre i jej noworodka. Pewnie wracajac bede ryczec w autobusie. Ech:(

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze :(( same złe wiadomości z rana... :((( Przykro mi dziewczyny :(
    A ja się wkurzyłam, bo dzisiaj mi mój wykres napisał, że mam kupic abonament premium, Wy macie to wykupione?? I wszystkie móje dane są na szaro teraz i nie wiem czy dalej jest sens prowadzić w nim te obserwacje czy najpierw mam wykupić? :/

    LittleGirl- ja tez już po owu i tez czuje ze nic z tego, zadnych objawów- nic. Nie płacz jak będziesz wracac !!! Ty też na pewno niedługo będziesz miała dzidzie- nie dołuj się bo to nie pomoże :*:*:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej! Dziewczyny to smutne! Ale też od rana o tym myślę. W pon owu powinno być, a ja obmyślam strategię by mojemu się chciało coś zrobić :/ to frustrujące, bo chce przygotować"atmosferę dla niego", choć ja srednio mam nastrój i dość tych testów i monitoringów na które jednak pójdę.
    Dziś policzyłam sobie "kalkulator porodu", tak z ciekawości. Wiecie co! Do bani to liczenie kiedy ta ciąża! Może nie uda się w tym miesiącu, ale w jakimś na bank!!!! Teraz wysyp wózków i ciężarnych. Ale one zawsze byly tylko nas nie interesowały! Dziewczyny mamy prawo być wściekle, płakać i wszystko inne!!! Ale musimy walczyć!!!! Sama jak to pisze to czuje chęć płaczu. Ale nawet jakby caly świat nas denerwowal to nie możemy się poddać!!!! Jesteście wspaniałe i wyjątkowe!!!! Damy radę!!!!

    Tosia85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Tosia przykro mi:( chyba marzec nie okaze sie szczesliwy dla zadnej z nas. Ja kilka dni po owu juz czuje ze nic z tego, nic sie nie dzieje, samopoczucie jak w kazdym innym cyklu. Za 3 tygodnie HSG. A dzis jade odwiedzic siostre i jej noworodka. Pewnie wracajac bede ryczec w autobusie. Ech:(
    LittleGirlBlue cholernie Ciebie rozumiem! Masz prawo! Chyba tylko wlasna ciąża jest w stanie poprawić humor. Ale jeśli możesz to powiedz siostrze. Ona powinna zrozumieć. Jestem z Tobą!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85 wrote:
    U mnie też okres, właśnie przyszedł :( Marzec spisany na straty.

    Jestem załamana, do tego jakieś choróbsko się przyplątało, wieczorem wymiotowałam, a mój facet kompletnie bez empatii i zrozumienia ciska się i wścieka na mnie, bo nie tryskam życiowym entuzjazmem.

    Gdyby nie to, że muszę pracować, to najchętniej przeryczałabym dziś pół dnia.

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny, żeby ten miesiąc chociaż dla Was był lepszy :*
    Tosia, ja się wyryczałam ojjj jak ja ryczałam teraz na dniach. Polecam i ulży. :D masz prawo!!!! Okres oznacza nowy cykl i możliwości tak sobie tłumacze :D :-*

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 17 marca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Tosia, ja się wyryczałam ojjj jak ja ryczałam teraz na dniach. Polecam i ulży. :D masz prawo!!!! Okres oznacza nowy cykl i możliwości tak sobie tłumacze :D :-*

    Całuję mocno :* Cudownie, że wszystkie mamy tu siebie i że jedna rozumie przez co druga przechodzi. Facet tego nie ogarnie, oni mają inaczej. Damy radę! Kiedyś się musi udać!

    Ninkali powodzenia z Twoim mężczyzną! Mam nadzieję, że doceni, że tak bardzo się starasz!

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak zwykle dzieki za wsparcie.w pracy mialam zryty dzien i teraz jak pisalam jade do siostry, postsram sie napisac wracajac.
    Ech:(

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ