X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Hejka :) mało się udzielam, bo jesteśmy na tym wyjeździe nad morzem i wciąż gdzieś chodzimy itd. jest bardzo fajnie, wracać się nie będzie chciało :)) Dziewczyny a Wy ćwiczycie lub jakieś alkohole np. piwko czy lampkę wina pijecie po owu? Zastanawiam się czy mam sobie wszystkiego odmawiać, czy normalnie póki co funkcjonować :) nie myślę tutaj oczywiście o jakimś pijaństwie hehe :)
    Ja w drugiej połowie sobie odpuszczam alkohol bywa ciężko szczególnie jak są jakieś imprezy, ale zazwyczaj wymawia się tym że jadę ;)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 18 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reddie ja robię tak samo, po owulacji nie piję alkoholu, na wszelki wypadek.

    A ja Wam dziewczyny powiem, że te ciężarne to dosłownie jakby przez pączkowanie się namnażały liczbowo. Wczoraj mąż poszedł na spotkanie z trzema kolegami i wrócił z newsem, że żony dwóch z nich są właśnie w ciąży. Przykro mi się zrobiło. Wszyscy tylko nie my :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom, to prawda że mają zdolności ludzie :/ ech. Ja dziś ide do lekarza, ciekawe co mi powie.... Wieczorem dam znać, trzymajcie kciuki.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali- trzymam kciuk- daj znać jakie wieści :)))

    Tosia- ja mam też wokół same ciężarne- dwie przyjaciółki rodzą w lipcu, jedna urodziła miesiąc temu i koleżanka z pracy też idzie na L4 właśnie bo 4 miesiąc zaczęła. Jakiś wysyp wszędzie.

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam gdzieś ze jak o czymś myślimy to mózg to wyróżnia i dlatego kiedy chcemy być w ciąży widzimy same ciężarne :) Damn you brain!

    Vea, Szyszka1, Asia2016 lubią tę wiadomość

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali oczywiscie zamelduj jak po wizycie:-).Nic mi sie nie chce postanowilam sie dzisiaj obijac w pracy;-) w koncu piatek:-P .Zbliza sie ciezki dla mnie okres.W zeszlym roku pod koniec marca zobaczylam piekne dwie kreski,a w kwietniu sie skonczylo.zyje nadzieja ze moze bedzie tak jak rok temu,ze teraz tez test bedzie pozytywny.Tak bardzo bym chciala:-( .

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 18 marca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea, oby tak było!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea!!! Jestem z Tobą. Ja tak miałam 3 lata temu. Wiem jak to boli :'(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pisałam wczoraj, bo mi się już nie chciało. Byłam u gin i ze mną wszystko ok! I nic tylko dzieci robić. Poradziłam się, co z tym moim facetem i w które dni robić biorąc pod uwagę jego blokadę psychiczna i ewentualne słabe nasienie. No i wściekła jestem! Bo ludzie są chorzy dzieci nie mogą mieć, albo im trudno. A on boi sie nowych rzeczy?! Nosz cholera co to jest! Nie chce się z nim kłócić, ale szlag mnie trafił :( A sam sie zgodził, a jeszcze nasze doświadczenia po poronieniu- chce mieć dzieci. I chyba sobie je szybciej wyczaruje. Tez już mam taki wiek, ze za niedługo natura za mnie zdecyduje :( Wyc mi sie chce!

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 20 marca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali super ze wszystko ok :) chłopa przekonasz. Trzymam kciuki!

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 20 marca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dołączam do waa. Mam nadzieję ze w koncu zobacze 2 krechy bo oszaleje juz z niecierpliwosci ;) a jeszcze tydzien czekania... po poronieniu juz 4 miesiace sie staramy. A w tym troche sobie odpuscilam ale teraz mysle tylko o tym zeby zrobic test :P

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 20 marca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkczarna- czesc :) trzymam kciuki :)) dawaj znać

    Ninkali- ciesze się ze badania wyszły ok, Ty też się musisz z tego cieszyć ! Chociaż tyle masz mniej problemów! Kiedy masz owu? Może uda Ci się jakoś przekonać faceta :*:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, jutro jakoś powinna byc ovu...Rety, nawet od gina wiem kiedy trzeba się "starać" :P normalnie czuję się jak strateg :)
    A jak wypad nad morze:) :* dziś robiłam test ovu nr 1 i wyszła słaba kreska jeszcze. Poczekam do jutra. Ech, ale się stresuję :/

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 21 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali nie stresuj się :)))) Nie mów nic swojemu facetowi o testach, żeby go nie zniechęcać tylko "zadziałaj jakby nigdy nic" haha
    Nad morzem było super, odpoczęliśmy szkoda było wracać :))
    Wczoraj bolał mnie brzuch jak na @, jajniki i takie dziwne uczucie- tak samo miałam miesiąc temu w ciąży biochemicznej :( Ale dzisiaj już mnie nie boli, temperatura 37,1 i dzisiaj piersi ewidentnie mniej bolą, co tez jest dziwne. Kupiłam testy ciążowe, ale na razie za szybko na testowanie, dopiero 7dpo. Ale intuicja mi podpowiada, że nic z tego :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dziękuję :-* hmmn, ponoć kazda ciąża jest inna to może jednak :D a za ile dni masz mieć @? Trzymam kciuki oby byly 2 kreski :D

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero mam mieć @ w poniedziałek wielkanocny- według owulacji, a według tego że mam cykle 28-30 dni to w piątek za tydzień, więc jeszcze dużo czekania :))na razie nie testuje, bo na pewno za szybko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci się tym stresują, więc lepiej żeby za dużo nie wiedzieli, po co im to ? :)
    No ok 10dpo możesz spróbować testować Magda, ale najlepiej byłoby się wstrzymać do dnia @...a wiem, że to trudne

  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc;) melduje ze tez sie staram ;) i mam nadzieje ze ten cykl bedzie pozytywny naraxie 4/5 dpo

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 21 marca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć infinity :)) długo już się starasz? :) Trzymam kciuki!!

    DettaWalker- właśnie trudne jest czekanie :) tylko zastanawiam się czy wytrzymać do @ czy lepiej wiedzieć, jeśli znów bym miała mieć ciąże biochemiczną, to może lepiej wiedzieć i jakoś to leczyć

  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 21 marca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3cykl staran tylko jak na zlosc odkad sie staramy to sluz zniknal..

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ