X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 22 marca 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Brychra, wierzę że się uda :) i będzie bambini numer dwa :)
    ja tez mam nadzieje:))) uda sie czuje to:) po takich 4 dniowych przytulaniach czuje sie taka lekka:P ze ta przyjemnosc nie moze sie inaczej skonczyc:)))

    Brychta
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 22 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique - trzymamy za Ciebie kciuki i wspieramy po to tu jestesmy;)

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 22 marca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam;) dołączam do marcowych staraczek i "testowaczek" ;) życzę wszsystkim powodzenia!!!

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :*

    Vea i KredkaCzarna- a w jakim tygodniu poroniłyście :(? pytam, bo ja miesiąc temu poroniłam, ale na samym początku i zastanawiam się czy teraz mam cykl taki rozwalony właśnie..

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, ja mogę powiedzieć Ci o swoim doświadczeniu z poronieniem. To był przełom 5/6 tc. Po tym zdarzeniu wiele moich cykli było bardzo długich albo bezowulacyjnych. 7 kwietnia będzie rok i teraz dopiero wyszłam na prostą z wspomagaczami.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka- dzięki za odpowiedź :* kurcze, to się zdołowałam.. u mnie to było tak że w 13 dpo była beta ok a 15 dpo była już lipa i dzień potem okres. A teraz test owu wykrył, ze była w 11 dniu cyklu, śluz był itd. no ale strasznie szybko w 11 dniu niby :/

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Magda:-* Ja podobnie jak agulka 5/6 tc.Owulacja nigdy nie bedzie jak w zegarku...tak mi sie wydaje...
    Wiecie co?Fajnie ze jestescie,dzieki Wam jakos sie lepiej czuje:-) na duszy bo fizycznie liiiiipaaa.

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogę zobaczyć Twojego wykresu niestety, jak udostępnisz to zerknę na niego. Są dziewczyny co w zasadzie odrazu w następnym cyklu już mają normalnie owulację, życze Ci z całego serduszka, żeby tak było u Ciebie :*

  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali w sumie to raczej do zbliżenia powinno dojść przed owulacją i najwyżej dobę po.ja jestem jeszcze przed , owulacja przypada na piątek a potem dwa tygodnie oczekiwania na wynik testu.a u ciebie kiedy owu?

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 22 marca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Cześć wszystkim :*

    Vea i KredkaCzarna- a w jakim tygodniu poroniłyście :(? pytam, bo ja miesiąc temu poroniłam, ale na samym początku i zastanawiam się czy teraz mam cykl taki rozwalony właśnie..
    Ja poronilam w lutym. Po czekalam do 1 miesiaczki. Przyszła w terminie. Teraz jestem juz po dniach plodnych i starankach

    Brychta
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 22 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow to byl 10 tydzien :( miesiaczki byly regularne. My teraz tez po ayarankach chyba w czwartek spróbuję testa zrobic

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 22 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra- to ja też poroniłam w lutym właśnie i okres też w terminie i też po starankach już:) Ale z objawów to u mnie w sumie nic, tylko2 dni temu przez cały dzień mnie brzuch bolał jak na okres (wtedy w tej ciąży biochemicznej to mnie tak tydzień bolał)

    Kredka- Ja jutro chyba zrobię testa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monique1981 wrote:
    Ninkali w sumie to raczej do zbliżenia powinno dojść przed owulacją i najwyżej dobę po.ja jestem jeszcze przed , owulacja przypada na piątek a potem dwa tygodnie oczekiwania na wynik testu.a u ciebie kiedy owu?
    Ja mojej mówiłam kiedy podejrzewam ten pik LH. I ona mi powiedziała kiedy co robić. Wcześniej robilam tak jak piszesz i nic się nie udało. No teraz spróbuję inaczej... Choć nie mam ochoty na żadne zbliżenia :( obu chyba jutro. Niby dzis miało być ale test tego nie wykryl i ja sama czuje ze nie dziś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 21:42

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 22 marca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali- a jak Ci kazała ginka działać?

  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 22 marca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co to najlepiej dwa dni przed dwa dni w dzień owulacji i w dwa dni po, a jeśli to nie pomoże to w następnym cyklu może sprawdzać owulacje na monitorze u lekarza.bedzie dobrze.musi się udać Tobie, mi i wszystkim innym wspaniałym kobietom na tym forum.aha lekarz kiedyś mi polecił że najskuteczniejsza metoda to na pieska a po stosunku nogi do góry i leżeć tak z 15 minut.może to mało romantyczne ale działa

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 22 marca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co to najlepiej dwa dni przed w dzień owulacji i w dwa dni po, a jeśli to nie pomoże to w następnym cyklu może sprawdzać owulacje na monitorze u lekarza.bedzie dobrze.musi się udać Tobie, mi i wszystkim innym wspaniałym kobietom na tym forum.aha lekarz kiedyś mi polecił że najskuteczniejsza metoda to na pieska a po stosunku nogi do góry i leżeć tak z 15 minut.może to mało romantyczne ale działa

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) U mnie dzisiaj niestety 1 kreska, ale jeszcze się nie poddaję bo dziś jest 9dpo, więc jeszcze może coś się dziać, chociaż wątpie

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 10dpo wiec jutro spróbuję. Ale jakos nie wierzę... chodze jakas placzliwa i skolowana a to raczej nie objway ciazy ;)
    MartaKrakow gdzies czytalam ze dopiero najwcześniej to wlasnie w 10dpo moze wyjsc pozytywny wiec badzmy dobrej mysli i juz :)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    ninkali- a jak Ci kazała ginka działać?
    Mi kazal jak zapli sie ta kreska, potem po 2 dniach i znowu po 2 dniach.

    Dzis mam załamanie nerwowe!;(;( Rano test pokazał mega krechę no i ja myślę jak tu działać...No i działamy, ale skończyło sie nie tak jak powinno. No i nie wytrzymałym, wpadłam w taki płacz. TAKA OKAZAJA!!!!Inni by się dali pokroić za to!!!! Tak mocno się rozryczałam. Bo te podchody, to planowanie... Powiedziałam mojemu M. że mam dość tego. Jeśli chce mieć dzieci, to ja nie mam pomysłu jak go nie stresować. Mi owulacja się przesunął już od stresu od 3 dni!!!! I powiedziałam, że teraz musimy w tym cyklu albo codziennie albo co 2 dzień. I koniec. I powiedziałam jemu, ze jestem na skraju wyczerpania psychicznego. A jak się tak no ma kłopot z zakonczeniem(bo stres) to albo seksuolog albo inseminacja. Teraz piszę to cała zła, ale z nim starałam się mówić najłagodniej jak potrafię plus łzy jak potoki. Ja rozumiem, ze on się stresuje, ale ja też!!!! Chce dzieci, to musi sie wziąć w garść albo przestać mi głowę zawracać!!!! ;(
    Wygadałam się :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Hejka :) U mnie dzisiaj niestety 1 kreska, ale jeszcze się nie poddaję bo dziś jest 9dpo, więc jeszcze może coś się dziać, chociaż wątpie
    Magda, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!:*

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ