X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lola kiedy masz owulacje? Bo ja w piątek i jak na razie przytulanko było w niedzielę i we wtorek.jeszcze spróbuje jutro i w piątek lub sobotę i powinno być dobrze.

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 23 marca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tak z innej beczki :) udało wam się wytrzymać do @ bez testowania?

  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 23 marca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nigdy...

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 23 marca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali- zgadzam się :) próbuj też w dni niepłodne dla zmylenia :) Może nie skojarzy wtedy kiedy Ci zależy itd. :)))

    A ja mam taki śluz jak mleko, po prostu tony :/ dzisiaj 9dpo. A tak to w sumie nic nowego, nie wiem czy będę chora czy co, ale mnie od wczoraj okropnie bolą mięśnie pleców i ramion, tak jakbym miała mega zakwasy, a nie ćwiczyłam. Może ze stresu, zmarła mi Babcia :( po długiej chorobie, ale i tak mi przykro strasznie.

  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 24 marca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda- dziewczyny na forum pisza ze ten kremowy sluz po owu jest sygnalem nawet of przyznaje za niego pkt jak zaznaczylam na wykresie.mi wczoraj wyskoczyly krostki wokol brodawek nie wiem czy to cos znaczy bo wg.mbie dopiero 7dpo.

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też słyszałam, że taki śluz to raczej dobry znak, także trzymamy kciuki :)

    Jasna91 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za info i za nadzieję :)) Dzisiaj rano robiłam sikańca i niestety negatywny :( 10dpo. Ale nie tracę jeszcze nadziei :)))

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis jedna krecha:( no to czekam na @ uh ma sie pojawic w niedzielę

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wczoraj nie wytrzymałam i teścik taki z allegro zrobiłam, oczywiście nic nadzwyczajnego - jedna krecha. Dziwi mnie tak niska tempka w drugiej fazie zazwyczaj gdzieś sie ok 37 stopni trzymała i boli mnie prawy jajnik, z którego była owulka. Możecie zerknąć na mój wykresik? co sądzicie?

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka- ja też dzisiaj test z allegro jakiś. Patrzyłam na wykres i wydaję mi się, że temperaturę masz ok, wyższą niż w pierwszej fazie cyklu :))

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jutro ide na krew, żeby wiedzieć czy znów nie miałam biochemicznej żeby jakoś się leczyć, jajniki mnie bolały bardzo ale tylko jeden dzień w 6dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za mile słowa. Wczoraj już nie miałam siły pisać nic. Ja dziś znowu robiłam test ovu i znowu kreska, choc czuję że to wczoraj była owulacja. Dziś znowu chcieliśmy coś zrobić i nie wyszło M. Ja już nie wiem, czy wieczorem się uda. Ogółem, to załamanie mam. No aż mam ochotę na niego pokrzyczeć. Oby się dziś udało. Nawet mam wino- chyba z tego nieszczęścia spiję się ;( I czy jest sens coś robić po domniemanej owu???? Jak sądzicie? Mi ginek nawet kazała.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow dobrze, że nie tracisz nadziei bo jeszcze nic straconego :) to mogło być po prostu za wcześnie :) zielonej kropeczki na wykresie życzę :)

    A ja już drugi dzień mam bule podbrzusza, podobne do tych miesiączkowych ,ale do @ jeszcze ponad tydzień, mam nadzieję, że to nic złego ;/

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, bardzo mi przykro po stracie Babci :( :*
    A co do śluzu, to ja miałam taki w 1 ciąży, testy chyba też najpierw negatywne były. Trzymam kciuki oby się udało!!!!!!!! Było by wspaniale!!!!

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali ściskam mocno i mam nadzieję, że wieczorem już wszystko pójdzie dobrze :) ponoć jeśli owu była, to jajeczko żyje do 12 godzin, zresztą nie ma na to reguły, są tak róże przypadki, także serduszkujcie :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 dziękuję, ech tak mi ciężko z tym. Taka jestem zrezygnowana.

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj OF porobił jakieś nowe porządki na cyklu i przesunął mi owulację z 28 na 26. D: Oczywiście ja wiem, że to nie jest możliwe, bo stosuję metodę Rotzera. W ogóle nie wiem na jakiej zasadzie OF wyznacza szczyt tempki i ciągnie linię poziomą? Mam wrażenie, że ten program ma wiele błędów niestety i trzeba brać to pod uwagę. :(

    Mój M. nigdy nie miał problemów z <3, ale ja też mu nic nie mówiłam o tym kiedy są dni płodne, a kiedy nie. Pewnie sam się domyśla, że coś się dzieje, skoro to ja inicjuję <3, a nie on jak to zwykle bywa. :P Jak pytał czy to te dni to mu mówię, że jeszcze nie wiem. Chociaż nie wiem, może jak staranie dłużej potrwa to i on zacznie mieć problemy (tfu, tfu). Ale może na twojego taka taktyka też zadziała, Ninkali?

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda przykro mi z powodu babci <przytul>
    Ninkali nie martw się owulacja mogła ale nie musiała wystąpić ;) Urok testów owulacyjnych, więc poprzytulaj się nawet relaksacyjne :)
    Almanah moim zdaniem też owulacja była szybciej niż OF mi pokazuje. Nie do końca ogarniam to wyznaczanie linii. Trzeba chyba trochę też na własny rozum na to patrzeć :/ Moim zdaniem u mnie owu było dwa dni wcześniej niż mi pokazuje.

    Almanah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ja mojemu M. muszę mówić tak mniej więcej, bo on ma pracę, gdzie jeździ i w domu raz jest raz nie. Gdyby miał pracę na miejscu, to nic bym nie mówiła...

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, to faktycznie nie masz wyboru. :( Trudna sprawa.

    Reddie, no ja właśnie interpretuję wykres sama, albo pytam znajomą instruktorkę NPR jak mam wątpliwości. Musiałam sobie wcisnąć wodnisty śluz fałszywy 27 dc żeby wszystko wróciło do normy. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ