X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reddie- :))) nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :*

    Rudzielec- a masz jeszcze jakieś inne objawy?

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio mam zaburzenia snu, wrażliwe piersi albo swędzące sutki, częściej chodzę do ubikacji ale to może być zwykłe przeziębienie :) chyba tyle :) zapisuje tylko te najwyraźniejsze objawy i staram się nie zwracać uwagi na te jakieś maleńkie odczucia żeby nie zrobić sobie niepotrzebnych nadziei :) a jak tam u Ciebie?

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomniałam dopisać, że dziś mam szczególnie nerwowy dzień, cieszyłam się że N juz poszedł do pracy bo wszystko tak mnie wytrącało z równowagi, że miałam ochotę go stłuc nawet jak sobie śpiewał w łazience :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 14:19

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim cyklu notowałam dosłownie wszystko i chyba większość tego sobie wmówiłam ;) Dlatego teraz właśnie wpisuje tylko to co jest powtórzy się w ciągu dnia lub długo utrzymuje ;)

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 moja szwagierka jest żywym przykładem na to, że laparoskopia daje ogromne szanse na szybką ciąże. Udało się jej w 4 cyklu po zabiegu i ma bliźniaki!!! Laparoskopia jest bardzo przydatna przy endometriozie i pcos - jajniki zostaną oczyszczone.Największa szansa jest do 6 mcy po laparo. Wiec do dzieła dziewczyno!!!

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulka0629 wrote:
    55monika5 moja szwagierka jest żywym przykładem na to, że laparoskopia daje ogromne szanse na szybką ciąże. Udało się jej w 4 cyklu po zabiegu i ma bliźniaki!!! Laparoskopia jest bardzo przydatna przy endometriozie i pcos - jajniki zostaną oczyszczone.Największa szansa jest do 6 mcy po laparo. Wiec do dzieła dziewczyno!!!

    Dziękuję :) ale przecież ja miałam wszystko ok, więc pewnie nic tam nie robili, chodzi mi np. o przepychanie, dlatego zastanawiam sie czy ten zabieg faktycznie u mnie przyniesie jakąs poprawę. Czytała że po laparoskopii są większe szanse na ciąże ale to chodziło o to że były pozapychane jajniki np i w czasie zabiegu zostały udrożnione, a skoro u mnie wszystko jest ok to czy te zwiększone szanse dotycza również mnie :)

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm laparoskopii nie powinno sie robić od tak bo to przecież mimo wszystko zabieg jest. Musiało być jakieś wskazanie - tak mi sie wydaje ;P

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam podejrzenie pcos, ale zabieg został zrobiony ze względu że stymulacja nie przynosiła efektów i lekarz chciał sprawdzić jak to wszystko wygląda od środka, ale tak jak pisałam laparoskopia nic nie wykazała, dlatego zastanawiam sie czy to że po zabiegu teoretycznie łatwiej jej zajść w ciąże, tak jak piałaś przez pierwsze 6 miesiące są najwieksze szanse, dotyczy również mnie, gdzie jajniki, macica itp. są ok. Zastanawia nie również ta owulacja, której wcześniej bez wspomagaczy ie było, a tu niespodzianka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, trzymam mocno kciuki!!!! Daj koniecznie znać co i jak! Oby marzec był udany dla Ciebie :*
    A my wieczorem może podejście numer nie wiem ile... Oby się udało:) M. powiedział że spróbujemy jeszcze raz...

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali- ja za Ciebie też trzymam kciuki :))) :* daj znać czy się udało :)

    ninkali lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, no nie udało :/

  • Nanna Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 25 marca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam mieć wyniki bety..nie robię sobie żadnych nadziei tym bardziej,ze sikancowe testy nie wychodzą. Ale mam kilka objawów,które są dla mnie dziwne. W tej calej historii najfajniejszy jest moj mąż,który przyniósł mi wczoraj 4 różne testy ciążowe(choc go o to nie prosiłam) i powiedział: "kupiłem ci 4 nowe,bo widzę,ze masz nowe hobby" ;)

    infinity888, reddie137, MagdaKrakow, M@linka lubią tę wiadomość

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 25 marca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali- czemuu??? znów miał stresa i nie dał rady???

    Nanna- haha dobre dobre :D:D w sumie to u mnie też powoli zaczyna wyglądać jak hobby :D
    Ja dzisiaj też idę zaraz na betę i wynik będę miała popołudniu :) Trzymam kciuki za Ciebie :D

  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 25 marca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia;) dajcie znac jakie wyniki

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda nooo tak jakby... :/
    Trzymam kciuki za Twoja betę :D i za Nanna :)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 25 marca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój mąż nie jest zachwycony jak testuje szczególnie za szybko ;) Także testów mi raczej nie kupi. A ja już też nie chce sprawdzać wcześniej, bo rozczarowanie większe i potem dobijające jest to czekanie na @ :/
    Póki nie sprawdzam łudzę się i czekam co przyniesie albo raczej nie przyniesie nowy dzień ;).

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 25 marca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow u Ciebie który dzien cyklu, który dpo? Dobre kojarzę, że poprzedni cykl miałaś biochemiczną tak jak ja? U mnie termin spodziewanej @ na 1 kweitnia... Zamierzałam wtedy zatestować dopiero, ale chyba się złamię i zatestuję już w niedzielę... :( objawów nie mam aż takich jak w poprzednim cyklu... Jednak chyba chciałabym wiedzieć, czy jest jakiś cień... żeby wiedzie ewentualnie czy znów nie było biochemicznej... Nie wiem sama co robić... jeszcze są święta, więc jakieś winko na pewno będą proponować i czy tak pić z czystym sumieniem... Ahh...
    Daj znać jak Twoje wyniki...

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 25 marca 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna- tak dobrze pamiętasz :) u mnie miesiąc temu biochemiczna. Ja również nie mam żadnych objawów jedynie śluz, ale to w sumie nie musi być wcale ciąża.
    Powiem Ci, że ja poszłam na bete dzisiaj specjalnie, ponieważ @ mam dostać w poniedziałek a koniecznie chcę wiedzieć czy była biochemiczna, czy zupełnie nic, bo szczerze mówiąc nie łudzę się że się udało, ponieważ brak objawów, a poza tym miałam bardzo szybko owulację w tym cyklu. W zeszłym miesiącu miałam więcej objawów, a jajniki mnie tydzień bolały mega i ogólnie czułam się jakoś inaczej wtedy. A teraz w 7 dpo mnie bolały jajniki 1 dzień i koniec.
    Jeśli znów mi wyjdzie beta jakieś 5-10 to znaczy że znów biochemiczna i idę do lekarza żeby zrobić badania, żeby wiedzieć o co chodzi.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 25 marca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam napisać- ja dzisiaj jestem w 12 dpo :)
    Jeśli chodzi o winko czy piwko to ja normalnie- oczywiście nie mówię o jakimś pijaństwie- piłam kilka dniu temu 2 piwa i wczoraj jedno, nie zamierzam znów świrować i wszystkiego sobie odmawiać, ponieważ miesiąc temu tak wariowałam- zero alkoholu, zero ćwiczeń itd. i nic nie wyszło, a mnie to jeszcze bardziej stresuje i nakręca, poza tym do 3 tygodnia ciąży to nie ma żadnego wpływu na pęcherzyk, który nie czerpie z organizmu naszego nic. Takie mam podejście :)
    Ps. Ja wczoraj robiłam sikany test i jedna krecha, więc raczej cudu nie będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 11:30

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 25 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali-i co teraz? ile jesteś dni po owu? jeszcze będziesz próbować w tym cyklu? :(

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ