X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zaglądam do notatek z npr z kursu przedmałżeńskiego, żeby sobie to jakoś ustawić ;)Też wstawiałam jakieś fałszywki żeby dobrze wychodziło, ale teraz robię notatki, i OF liczy sobie a ja sobie.
    W tym cyklu będę twarda i nie będę testować aż do po świąt. Wedle moich obliczeń okres powinien być w poniedziałek wielkanocny. Więc najwcześniej test zrobię w środę. Niech się dzieje wola nieba.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah Ty masz ovu w 28dc? To ile dni trwa u Ciebie cykl? I długo się staracie?

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze miałam takie nieregularne cykle, ale średnio tak 40 dni, +/- 10 dni. Taki ze mnie dziwoląg. :P To jest mój pierwszy cykl po odstawieniu pigułek, więc się cieszę że w ogóle miałam owulację. Postanowiliśmy, że "nadejszła wiekopomna chwiła". Póki co się nie spinam jakoś specjalnie, co będzie to będzie.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie wiem co to się dzieje, śluzu jest więcej niż w okolicach owu! Boję się czy przypadkiem mi się nie przesunęły dni płodne :/ Może zrobię zaraz test owu? Niby wyszedł pozytywny 10 dni temu, ale nie wiem co o tym myśleć???

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też mam ogromne ilości śluzu, jest to mój 6 dzień po owu, więc ponawiam Twoje pytanie bo sama jestem ciekawa co za tym stoi :) No i przy bóle przypominające miesiączkowe. Z rób test owu, nie zaszkodzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 13:10

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może nam się przesunęły owulacje?? ale w sumie to mam temperaturę 37,1 i bolą cycki jak szalone więc nie wiem. Mój śluz jest inny niż był niby w owulację, bo wtedy był rozciągliwy a teraz biały i wodnisty. Ale u mnie rano test ciążowy jedna krecha.

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że na test ciążowy za szybko,więc krechą się nie przejmuj.
    kurcze sama nie wiem, wszystko wskazuje na to, że miałam owulację wtedy kiedy of zaznaczył, dzień po pozytywnym wyniku testu owulacyjnego, spadek temp, mocny ból jajnika, później od razu skok temp, teraz utrzymuje się ona na 37 stopniach... wydaje mi się, że to była owulacja jak cholera;P więc nie mam pojęcia, może zaraz znajdzie się ktoś kto będzie coś wiedział i podpowie ;)ja w sumie troszkę to zlekceważyłam i miałam poczekać do dnia @ z testowaniem ale jak zobaczyłam Twój wpis to musiałam napisać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 13:24

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) można zadać pytania ? :) staramy się z mężem ponad rok bez skutku, bez tabletek nie mam owulacji, nawet clo na mnie nie działało, zaskoczyłam na letrozolu, no ale jak długo można się stymulować? a więc mój lekarz zaproponował laparsokopie, hsg i histeroskopie, na co wiadomo, się zgodziłam, zabieg miałam 15.03 w 10 dc, lekarz powiedział że nie widzi przeciwwskazania aby zacząć sie starać, oczywiście jak tylko będę mogła :) ale zaznaczył że on podczas zabiegu nie widziała nic co mogłoby zwiastować owulację, a w zawiązku z tym że w tym cyklu nie brałam żadnych wspomagaczy spisałam ten cykl na straty, i jakież było moje zdziwienie kiedy z czystej ciekawości zrobiłam w 14 dc test owulacyjny i od razu pojawiła się grubaśna druga kreska, oczywiście czułam się już dobrze więc przytulanki były:) do lekarza idę 30.03 więc mam pytanie, czy możliwe żeby po laparoskopi coś się "naprawiło"? aha dodam że zabiegi nic nie wykazał, wszystko jest ok, a wiec czy owulacja mogła wystąpić tak szybko po zabiegu? zwłaszcza że w 10dc nie było pęcherzyka? troche jestem zdziwiona, wiadomo cieszę się, ale z drugiem strony boję się że może nie potrzebnie sie łudzę i ta druga kreska to nie zwiastun owulacji tylko jakaś pozostałość po zabiegu

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazwyczaj mam śluz w drugiej fazie cyklu, na npr mi mówiła kobitka że chodzi o zgranie się śluzu i temperatury. Czyli skok temperatury + śluz = owulacja. A sam śluz czy temperatura mogą wskazywać inne dni płodne dlatego ważne żeby kompilować te dwie metody.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec- ja też byłam pewna że mam owu, bo miałam test pozytywny, temperatura skoczyła z 36,4 na 36,8 a potem 37,1 noi śluz był płodny wtedy. Nie pamiętam przed staraniami czy miałam przed @ taki płodny śluz, bo kurcze nie zwracałam uwagi w ogóle na to.
    Ja chyba zaraz zrobię test owu żeby się przekonać czy nic się nie poprzesuwało :/

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 u mnie śluz jest od owulacji do teraz, tyle, że od wczoraj jest go naprawdę dużo, może zerkniesz na wykres? Co myślisz?
    7aabd5938aa0703ac00f5a94b8e97739.png

    55monika5 ja niestety nie pomogę ale chciałam tylko napisać, że życzę powodzenia i będę trzymać za Ciebie kciuki :) oby się okazało, że to była rzeczywiście owulacja i wszystko u Ciebie się już unormowało :)
    spróbuj zapytać na tym forum, mam nadzieje, że dziewczyny pomogą :) https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/na-temat-i-nie-na-temat-dla-staraczek-i-dla-zafasokowanych,2420,1601.html#show-post-3448665#show-post-3448665

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam ten test owulacyjny i ta druga kreska jest ale słaba, dużo slabsza od testowej

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli owulacji brak, no nic to czekamy :) oby się okazało, że to zwiastun zielonej kropki na wykresie :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak nie ma owulacji to wychodzi blada kreska, czy nie wychodzi żadna? :)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec wydaje mi się że najpłodniejszy śluz +skok temperatury wskazuje, że owulacja już była u ciebie tak jak jest zaznaczona, chociaż nie mierzyłaś temperatury od początku okresu, ale przesunięcie może być maks 2-3 dniowe
    Magda test owulacyjny jest pozytywny wyłącznie kiedy testowa jest takak sama lub ciemniejsza od kontrolnej. Bladziochy są negatywne :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na ulotce jest napisane, że wynik jest pozytywny tylko wtedy kiedy krechy są tak samo mocne albo testowa jest mocniejsza, jeśli w kontrolnym jest jasniejsza albo w ogóle nie ma to wynik uznajemy za negatywny

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mi też to wygląda tak jakby ta owulacja właśnie wtedy była.
    Magda znalazłam coś takiego na forum", dziewczyna miała podobnie, śluz wodnisty, temperature wysoko i ktos jej tak odpisał: "temperatura wzrosła i opadła i znow wzrosła?
    Nie widze twojego cyklu,ale tylko moge przypuszczać cykl bezowulacyjny. Albo Czasem zdarza sie tak,ze przy duzym stresie owulacja zostaje zahamowana. Organizm przygotowuje sie do owulacji, jest sluz przejrzysty szyjka sie unosi, ale do owulacji nie dochodzi. Przez kilka dni jest spokój i organizm po raz drugi zaczyna przygotowania.
    Ale to tylko przypuszczenia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 14:03

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jest dużo jaśniejsza.. No nic- pozostało nam czekanie :)) Ja jutro idę na krew, w sumie okres mam dostać w niedzielę, ale wolę sprawdzić czy przypadkiem nie było biochemicznej :/

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda trzymam kciuki żeby było zielono :*

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jeśli temp nie skacze tylko jest cały czas u góry to nic, czytałam, że tak czasem jest, jedne kobiety miały tak ponoć jak były w ciązy inne też tak miały a w ciąży nie były, nie dowiemy się chyba :D trzeba czekać :)
    Daj znać koniecznie jak tam testowanie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 14:05

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ