X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirl trzymaj się!

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85 wrote:
    LittleGirl trzymaj się!
    Dokladnie!!! Trzymaj się!!!!:-*

    LittleGirlBlue, infinity888 lubią tę wiadomość

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little glowa do gory.Ja za sciana mam noworodka...Sasiadka urodzila w niedzielę.I tak sie zastanawiam jak ja bede znosila ten placz?Bede chyba z malym plakala.Jest nam ciezko ale nie zostaje nam nic innego jak dalsze starania i wiara ze sie uda...

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • Women30 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam test oczywiście negatyw potem przyszła @ ....czyli wszystko od nowa w marcu może akurat się uda ...powodzenia wszystkim starającym

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 17 marca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować na początku kwietnia. Do dzieła bierzemy się w weekend. W poniedziałek dzień owulacji. Cykle mam regularne. Wiec myślę że się uda tym bardziej ze wroci mój M akurat wtedy kiedy trzeba z pracy

    Brychta
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny jestescie jak zwykle niezawodne!! Wlasnie wracam, u siostry rozkoszna dzidzia i jeszcze starsza corka wiec oczywiscie bylo milo ale nie ukrywam ze nie moglam powstrzymac mysli ze ja nigdy nie bede miala takich brzdacow w domu... wracam,weszlam na facebooka a tam kolezanka chwali sie drugą ciążą.. i nachodzi mnie pytanie jak oni to wszyscy robia, do jasnej cholery!!! Chca dzieci to je po prostu mają i juz, niby takie proste.. tak okropnie im zazdroszcze!!!:(

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea moze nie bedzie slychac zza sciany?zycze Ci tego.ech..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dzieki Dziewczyny jestescie jak zwykle niezawodne!! Wlasnie wracam, u siostry rozkoszna dzidzia i jeszcze starsza corka wiec oczywiscie bylo milo ale nie ukrywam ze nie moglam powstrzymac mysli ze ja nigdy nie bede miala takich brzdacow w domu... wracam,weszlam na facebooka a tam kolezanka chwali sie drugą ciążą.. i nachodzi mnie pytanie jak oni to wszyscy robia, do jasnej cholery!!! Chca dzieci to je po prostu mają i juz, niby takie proste.. tak okropnie im zazdroszcze!!!:(
    Ojej, tak mi przykro!!!! Mocno ściskam! Rozumiem dobrze, jak to boli, wkurza. To takie okropne, że człowiek w tym co powinno być miłe, to nie jest w stanie dostrzec dobrych rzeczy, tylko boli ta sytuacja :( A czy można z Nią o tym pogadać? Na fb to ja już patrzeć nie mogę, jak tam już mają nie jedno, ale więcej dzieci. My w wiekszości to chyba czujemy takie dziwne uczucie żalu, które tak wręcz człowieka rozpiera!!!!A trzeba je tłumić i nikt w cholerę nie moze nas zrozumieć, nikt z otoczenia. Ja musze się zmuszać do dobrego nastroju, jak mam spedzić czas z moja rodziną, gdzie same ciężarne, albo co urodziły. A ja nic.
    Tak mi przykro, że cierpisz! Nie trac nadziei, jestem pewna, że i Ty bedziesz miała dzidzię! Że nam się kiedyś uda. Wiem, że co cykl się zadręczamy, tracimy nadzieję, ale nosz kurdę musi się udać!!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Ja będę testować na początku kwietnia. Do dzieła bierzemy się w weekend. W poniedziałek dzień owulacji. Cykle mam regularne. Wiec myślę że się uda tym bardziej ze wroci mój M akurat wtedy kiedy trzeba z pracy
    A długo się staracie? Mam nadzieję, że się u Ciebie uda:)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali dziekuje kochana:* masz racje ze to uczucie zalu rozpiera i ta zazdrosc zwlaszcza ze wszyscy maja juz dwojke a tu jednego nawet nie mozna wywalczyc! A jeszcze wracajac czytalam o hsg i o tym jak trudno leczyc niedrozne jajowody i sie nakrecilam ze ja pewnie mam niedrozne.
    Podobno 1-2 pary na 10 maja problem z zajsciem w ciaze!! To takie dolujace byc w tej mniejszosci. Dzisiaj mam poczucie ze nigdy sie nie uda! Nienawidze tej hustawki nastrojow:(

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda sie uda.Wierze w was i bede sie bardzo cieszyla jak kazda zobaczy swoje upragnione II kreski!!!!!I to bedzie szczera radosc prosto z serca!
    my z mezem zaczelismy dzialac bo dzisiaj 9 dc.zobaczymy czy marzec bedzie laskawy?
    Little u mnie wszystko slychac nawet jak ktos sie zalatwia;-) .heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 21:16

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) mało się udzielam, bo jesteśmy na tym wyjeździe nad morzem i wciąż gdzieś chodzimy itd. jest bardzo fajnie, wracać się nie będzie chciało :)) Dziewczyny a Wy ćwiczycie lub jakieś alkohole np. piwko czy lampkę wina pijecie po owu? Zastanawiam się czy mam sobie wszystkiego odmawiać, czy normalnie póki co funkcjonować :) nie myślę tutaj oczywiście o jakimś pijaństwie hehe :)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea- u mnie w domu też niestety słychać nawet jak siąsiad sika :))

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little- byłaś dzielna !!! :* nie zamartwiaj się, na pewno Tobie się też uda niebawem :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Ninkali dziekuje kochana:* masz racje ze to uczucie zalu rozpiera i ta zazdrosc zwlaszcza ze wszyscy maja juz dwojke a tu jednego nawet nie mozna wywalczyc! A jeszcze wracajac czytalam o hsg i o tym jak trudno leczyc niedrozne jajowody i sie nakrecilam ze ja pewnie mam niedrozne.
    Podobno 1-2 pary na 10 maja problem z zajsciem w ciaze!! To takie dolujace byc w tej mniejszosci. Dzisiaj mam poczucie ze nigdy sie nie uda! Nienawidze tej hustawki nastrojow:(
    Nie nakręcaj się! Nie czytaj lepiej dzis i jutro nic :) A ta hustawka nastrojów, rety to chyab norma jak się stara o dziecko. Ja to tez mam, ale dzieki forum wiem, że ze mna ok :) nie jestem sama :P
    Wiesz co, zasadniczo to ta "mniejszośc" nie jest taka mała, sporo nas tu :) Dziś miałaś ciężki dzień, sporo przeszłaś, należy Ci się odpoczynek! Wierzę, że jutro będzie lepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Uda sie uda.Wierze w was i bede sie bardzo cieszyla jak kazda zobaczy swoje upragnione II kreski!!!!!I to bedzie szczera radosc prosto z serca!
    my z mezem zaczelismy dzialac bo dzisiaj 9 dc.zobaczymy czy marzec bedzie laskawy?
    Little u mnie wszystko slychac nawet jak ktos sie zalatwia;-) .heh
    Eeeee to super wiadomość :) to działajcie i oby się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Hejka :) mało się udzielam, bo jesteśmy na tym wyjeździe nad morzem i wciąż gdzieś chodzimy itd. jest bardzo fajnie, wracać się nie będzie chciało :)) Dziewczyny a Wy ćwiczycie lub jakieś alkohole np. piwko czy lampkę wina pijecie po owu? Zastanawiam się czy mam sobie wszystkiego odmawiać, czy normalnie póki co funkcjonować :) nie myślę tutaj oczywiście o jakimś pijaństwie hehe :)
    Kochana, Ty się relaksuj:) serio możesz ćwiczyć, możesz też napić się winka, czy piwka. Funkcjonuj normalnie. Pisze to, bo tak mi ginek mówił. :) teraz jest Wasz czas na relaks :)

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    A długo się staracie? Mam nadzieję, że się u Ciebie uda:)
    W sumie od października. Zaszłam juz w ciaze w styczniu ale poronilam. I teraz jakby zaczynamy od nowa. Mamy ku temu wyjątkowa sposobność. Mam już jednego synka 6 latka; ) za szybko rośnie i domaga się rodzeństwa. .

    Brychta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra, wierzę że się uda :) i będzie bambini numer dwa :)

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja juz w tej drugiej trudniejsze fazie czekania. Okres, oby dziad nie przyszedł zapowiedział się na wielkanocny poniedziałek. Mam nadzieje że zamiast niego pojawi się króliczek wielkanocny :3

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ